Şimdi Ara

n11'in 10 Kasım'a Laf Atması! (#n11Boykot) (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
544
Cevap
1
Favori
112.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
584 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle vatan haini firmalara para kazandırmayın arkadaşlar...

• kuzenim yazmis dememislermi
  • Kimin ne b.k olduğunu biliyorum zaten birkez daha ele verdiler kendilerini kullanmadığım bir platformdu zaten.

• Gerginix kullanıcısına yanıt
    helal olsun yunan bir kez daha denize döküldü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lacrymatoire L kullanıcısına yanıt
    Vatandas okumadan yaziyor :) Alismislar dusunceden hizli cep telefonu ile topic kasmaya, hal boyle olunca birak yanlis anlamayi, anlamaya bile luzum gormuyorlar.
  • 1 dakika DİK DURMAK,
    ömür boyu eğilmeye alışanlara zor gelir.

Anlatamazsınız, anlamazlar.
  • n11 hakkinda acilan konulara robotik cevaplar veren forum gorevlisi neredesin acaba..

• Yalnız bir yabancı forumların birinde yine Atatürk konusu vardı yabancı kullanıcıların birisinin yorumu çok dikkatimi çekti. Tarafsızca düşününce hak veriyor insan. Çevirisi ile demiş ki "Türklerin Atatürkçü olanları çok ilginç insanlar, kendilerine medeniyeti getiren İslam'ı peygamberi hakarete varan sevmeme ifadelerini ifade özgürlüğü kapsamında gayet doğal görürken bir ordu komutanına ise hakaret etmeyi bırakın sevmemeyi bile tutuklanma gerekçeli suç sayıyorlar. Bu çok tuhaf bir hastalıklı düşünce değil mi ?"

Yorumu objektif duygusallığa yer vermeksizin okuyun. Yarın öbür gün R.T.Erdoğan için ülkenin 2. kurtarıcısı diyerek gerekçeli mantıklı bir yığın sebep sürüp koruma kanunu çıkarılırsa ters söylemleri anında içeri atsalar bunu nasıl karşılarsınız, durum aynı.

Şahsi görüşüm kim olursa olsun kişilere hakaret edilmeden eleştiri, sevmeme olanağının ifade kapsamında sunulmasıdır.

Zira hatasız insan yoktur, tamamen kusurlu insan da yoktur.

• Matherson kullanıcısına yanıt
    Oha naptın ayıp

• Savcılığa hesap verir etsin.

Edit: dh yöneticilerinden telefon vs bilgisi istedim. Vermezlerse savcılık aracılığı ile alırız. Yok öyle milletin bacısına küfretmek. Klavye arkasında kolay. Hayatını kaydırayım da gör senin atatürk düşmanı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C42498A97 -- 12 Kasım 2018; 9:12:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilip bilmeden olayin özünü anlamadan herkes yorum yapmış. işte asıl cahillik, medeniyetten uzaklık bu.

• Bence de haklısınız küfür etmemeli ayıp

• Çok iyi olmuş nihayet n11i tanımışsınız. Yıllar önce bir alışverişim oldu onda da dolandırıldım ve n11 beni aylarca oyalarak dolandırcının tarafını tuttu. En sonunda da tüketici haket heyetine git diyerek başımdan savdı. Ne kadar pislik satıcı varsa orda. Dikkat ederseniz ordaki satıcılarının çoğunun gittigidiyorda hesabı yoktur. Çünkü gg’nin müşteri odaklı adil politikası işlerine gelmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mugetsuga

Yılda bir sefer saat 9'u 5 geçe 1 dakikalık saygı duruşunda bulunuluyor şu ülkede. O esnada siren çalıyor.

Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu için bu kadarcık şey de zoruna gitmez insanın. Gitmemeli.
    Cok bilmis gibi yaziyorsun ve 200 küsür kişi de yorumunu begeniyor ama BIR INSAN EVLADI DA CIKMIYOR "KARDESIM 10 KASIMDAKI SAYGI DURUSU 1 DAKIKA DEGIL 2 DAKIKADIR"

Ataya sayginiz bu kadar iste törenlere bile katilmadan yorum atıyorsunuz....

• quote:

Orijinalden alıntı: MonitörKertenkelesi

Türkiye bir cahiller cenneti, okumuşu da aynı okumamışı da. Herkes kendine kutsal bildiği bir şeyin peşinde linç, katliam, asmaya kesmeye bayılıyor, yeter ki inandırılsın ve kandırılsın.

Bu tür konuları açan şahıslar zaten 7+24 böyle asparagas haberleri yayan troller, işleri bu maaş alıyorlar vesselam.

Konuyu açan şahıs Ekşiden aldığını söylüyor olayı ama ekşide olayın aslı yazıldığı halde mesajda düzeltme yapmaması da hala amacını ortaya koyuyor.

Ben bir yerin fanatiği değilim sadece internete N11 ve siren yazınca bile bunun reklam kampanyalarında geçen bir kelime olduğun en ağır cahil bile bulur halbuki tabii amaç gerçeğe ulaşmak ise.

Buyrun N11'in siren temalı aylar öncesinden beri TV'lerde dönen reklamı.

0.23'e bakın.

Aynısını deyince babası belli olmayanlar tarafından vatan haini ilan edildik bu tayfa bana çok tanıdık geldi.

• Arkadaşlar Günaydın,

Bu hassas konuda yorum yapmak istemiyorum artık şu son 10 yılda MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ve AİLESİNE
    söylenmeyen kalmadı, üstüne heykellerine anıtlarına saldırdılar kör cahillikten öte olmayan bu
    davranışları sergileyenlerin ne tarihten ne matematikten ne bilimden haberleri var. Dolayısıyla
    protestonuzu kendinizce aldığınız kararları uygulamak sosyal olarak boykot etmek bu perakende sektöründeki şirketlere verilecek güzel bir ceza keşke devlet devlet olsada bu tarz konularda
    hassas davranabilse.

Bende yaklaşık 500 tl civarı totalde bir alışverişim vardı bu güne kadar.Tüm hafta sonu elektronik kısmını kontrol ettim. 5 gün önce 1400 tl olan cihazı 1800 yapıp daha sonra 1600 tl etiket koydular.Bu site tamamen traş olmuş.

Bilgisayarımı toparladığım ve kargo konusunda inanılmaz derecede hassas olan ve kendi sattıkları ürünlerin teknik destek hizmetini veren bir şirket var yaklaşık 17 senedir sadece donanım vb elektronik eşya satışı yapıyorlar.

İşin enteresan yanı bir ürünü nette arattığınızda bu sitenin fiyatları herzaman en iyi iki fiyattan biri olmasına rağmen
    trol reklam siteleri yüzünden tepelerde göremiyorsunuz.Pc bileşenleri konusunda alışveriş yaptığım tek yer şu anda burası

www.inventus.com.tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chagotta -- 12 Kasım 2018; 9:36:37 >

• Bende sildim. İnşallah batarlar. Türk halkını tanısınlar

n11'in 10 Kasım'a Laf Atması! (#n11Boykot)

• quote:

Orijinalden alıntı: Chagotta

Arkadaşlar Günaydın,

Bu hassas konuda yorum yapmak istemiyorum artık şu son 10 yılda MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ve AİLESİNE
    söylenmeyen kalmadı, üstüne heykellerine anıtlarına saldırdılar kör cahillikten öte olmayan bu
    davranışları sergileyenlerin ne tarihten ne matematikten ne bilimden haberleri var. Dolayısıyla
    protestonuzu kendinizce aldığınız kararları uygulamak sosyal olarak boykot etmek bu perakende sektöründeki şirketlere verilecek güzel bir ceza keşke devlet devlet olsada bu tarz konularda
    hassas davranabilse.

Bende yaklaşık 500 tl civarı totalde bir alışverişim vardı bu güne kadar.Tüm hafta sonu elektronik kısmını kontrol ettim. 5 gün önce 1400 tl olan cihazı 1800 yapıp daha sonra 1600 tl etiket koydular.Bu site tamamen traş olmuş.

Bilgisayarımı toparladığım ve kargo konusunda inanılmaz derecede hassas olan ve kendi sattıkları ürünlerin teknik destek hizmetini veren bir şirket var yaklaşık 17 senedir sadece donanım vb elektronik eşya satışı yapıyorlar.

İşin enteresan yanı bir ürünü nette arattığınızda bu sitenin fiyatları herzaman en iyi iki fiyattan biri olmasına rağmen
    trol reklam siteleri yüzünden tepelerde göremiyorsunuz.Pc bileşenleri konusunda alışveriş yaptığım tek yer şu anda burası

www.inventus.com.tr
    Bu site güzel bi site bende alışveriş yapıyorum kapıda ödeme sistemide var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.