Şimdi Ara

n11'in 10 Kasım'a Laf Atması! (#n11Boykot) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
544
Cevap
1
Favori
112.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
584 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Matherson

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    uğur uslanmaz, bu ülkeye parazitsiniz siz. sırtımıza kamburdan başka hiçbirşey değilsiniz.
  • Lacrymatoire L kullanıcısına yanıt
    Dh'de böyle yöneticileri görmek ne güzel.
  • Görkem ! kullanıcısına yanıt
    Biraz önce uğur günay’dı. Dk başı isim değiştiriyor yavşak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ad vs. geçsin gerekli şikayet anında foruma ekli telden kim olduğu çıkar en kötü ip üstünden kimliği tespit edilir.

Bu tarz vatan hainleri çok ama elbet hepsini temizleyeceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonitörKertenkelesi

Türkiye bir cahiller cenneti, okumuşu da aynı okumamışı da. Herkes kendine kutsal bildiği bir şeyin peşinde linç, katliam, asmaya kesmeye bayılıyor, yeter ki inandırılsın ve kandırılsın.

Bu tür konuları açan şahıslar zaten 7+24 böyle asparagas haberleri yayan troller, işleri bu maaş alıyorlar vesselam.

Konuyu açan şahıs Ekşiden aldığını söylüyor olayı ama ekşide olayın aslı yazıldığı halde mesajda düzeltme yapmaması da hala amacını ortaya koyuyor.

Ben bir yerin fanatiği değilim sadece internete N11 ve siren yazınca bile bunun reklam kampanyalarında geçen bir kelime olduğun en ağır cahil bile bulur halbuki tabii amaç gerçeğe ulaşmak ise.

Buyrun N11'in siren temalı aylar öncesinden beri TV'lerde dönen reklamı.

0.23'e bakın.

Konudaki tek mantıklı yorum.

• N11 den tüm üyeliğimi kaldırıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bana da bugün gün içinde devamlı n11 uygulamasından ileti geldi durdu. Fiyatlara zam yaptıkları için almadım hiçbir şey böyle bir şey yaptıklarını da dikkat etmedim açıkcası, şimdi bu konudan görüyorum. Böyle bir terbiyesizlik yaptıkları içinde bundan sonra da almam n11 gözümde bittin sen
    2016 dan beri alışveriş yapıyordum ve az önce hesabımı sildim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Portraitclub -- 12 Kasım 2018; 0:53:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • n11 hesabımı kapatmış bulunmaktayım.
  • mükemmel yorum ya odada taklalar atıyorum, yiğidim seni tanımak istiyorum
  • yalan yok indirimler bayağı bir çöptü zaten. alt limitsiz kuponları kapabilen olduysa bir onların işine yaramıştır bu kampanya.

diğer kuponlar zaten çöptü. şimdi şu kara cuma gelsinde birde ona bakalım umarım hepsiburada birşeyler yapar şu Atatürk düşmanlarına kalmayız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 12 Kasım 2018; 1:0:20 >
  • selodonanımhaber kullanıcısına yanıt
    Valla mantıklı olması gereken N11'in PR ekibi idi ama büyük çuvallamışlar. Tüm reklam metinlerini biliyorum, ama bunun yanından bile geçmeyeceksin. Çünkü bu ülkede Atatürk değerdir, reklam uğruna seçtiğin sloganı sen ölüm yıldönümünün ertesi gününe sokuşturursan bu şekilde, bu tepki ile karşılaşırsın, öyle ya da böyle.

Yani bunu anlamayıp, N11'in yanında "duyar kasan" (hiç sevmem bu tabiri) kişiler asıl konuyu kaçıran kişilerdir.

Neyse.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Aksilik verdiğim kargoya çıkan siparişlerim var. pazartesi salı siparişlerimi eksiksiz alır almaz silerim gider üyeliğimi..
    Bu seneki harcamam 20bin tl üzerindeydi.
    Hepsiburadaya devam. onlarda azcık bir akılsızlık yaparsa yola katırlarla devam ederiz. Para avını alır. Bir salak oluşum gider başkaları saniyesinde yerini alır.

• Bizim ev komple ne pınar süt alır ne başka birşey. Bursanın en işlek lüks caddelerinin birindeki lüks kafeyiz. 3 kafe yanyana içecekler yemekler için kullanılan süt yopurt krema pınar ketçap mayonez ne varsa kullanmıyoruz.

• Üyeliğimi sildim diyenlerin çoğu kuponları eritmek için zamanla yarışa girmiştir.

Ölücü DH duyar kasmaz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selodonanımhaber -- 12 Kasım 2018; 1:25:48 >
  • Ciddi işlem hacmim vardı.

Sildim gitti..

N11 film yeni başlıyor, bu daha başlangıç!

• Ülkenin okumuşu ayrı cahil okumamışı ayrı cahil, Allah sonumuzu hayır etsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özrü kabahatinden büyük Atatürk düşmanlığı prim yaptığı için memlekette nemalanmak istemiş belli ki. Yarın boş vaktimde hesabımı sileceğim bir daha işim olmaz.

Kadir mısıroglu gibi akıl sağlığı bozuk tipler alışveriş yapsın ordan artık.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.