Şimdi Ara

n11.com -UZAK DURUN- (Kullanici Yorumlari Burada) (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
314
Cevap
10
Favori
212.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • An itibari ile benimde 20 adet siparişim iptal edilmiş tedarikçi ürünü gönderemiyor diye ve halen aynı ürünü satmaya devam ediyor firma firmanın puanının düştüğüne dair bir not gönderilmiş firmanın puanlamasında herhangi bir değişiklik yok
    https://www.n11.com/magaza/atlaskamp

uzak durunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abdulrezakbinberrak -- 4 Ekim 2017; 10:38:41 >
  • Mobimbo ve cepekspress satıcılarından sorun yaşayan var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gsm dünyasından ürün alan oldu mu
  • ben n 11 den fly technology ile 90 günlük ps plus kart aldım aldım kargoyla gelmeden direk telefonla arayıp kodu söylediler bu çok iyiydi
  • n11 ekstraucuz mağazasından uzak durun. Deneyip de size uymayan cihazı iade almıyorlar. Sadece takıp denediniz ve hiç bozmadan pakete koyup 14 günlük iade hakkınızı kullanmak istediniz diyelim iade edemeyeceksiniz. Amerika'da olsa bu firmadan yüklü tazminat alırdık ama Türkiye de hukuk buralarda işlemiyor. n11 de öyle rezil ki neymiş iade olmuyormuş papağan gibi yok modem başkasına nasıl satılacakmış da sanki biz e-ticaret yapmadık da bize öğretiyorlar. Aldığım modemi geri gönderdim hem geri gelmedi hem de iade olmadı hala. n11 ve bu ekstaucuz denen kepaze firmayı sanayi bakanlığına ve ilgili kurumlara şikayet ettim. İade olmasın da görelim bakalım !!
  • cinematic kullanıcısına yanıt
    Merhaba cinematic,

Konu ile ilgili sizinle görüşmek ve yardımcı olmak isteriz. İrtibat bilginizi, PM olarak iletmeniz halinde ilgili ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

n11.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: n11

Merhaba cinematic,

Konu ile ilgili sizinle görüşmek ve yardımcı olmak isteriz. İrtibat bilginizi, PM olarak iletmeniz halinde ilgili ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

n11.com

N11 ve ürünü aldığım firma ortak olarak dolandırıcıdır. Ödeme yapılmış olmasına rağmen ortada ne ürün var ne de geri ödeme

• N11 Türkiye'nin en güvenilir alış veriş sitesidir.Her ay onlarca alışveriş yaparım.Yüzlerce alışverişim oldu.Sorun çıksa dahi hemen çözerler.Hb gg ve diğerleriyle kıyas bile yapmam.En basitinden adamlar burdan bire bir yardımcı oluyor..Hb ve gg de var mı bu? Sabaha karşı 5 de bile yaz chatten cevap veriyor adamlar..Bence mükemmeller..

• Ben üyeliğimi iptal ettim; isteyen buyursun sorunla karşılaşıncaya kadar devam etsin.

Resimdeki üründen farklı ürün gönderdiler ama iade talebimi reddettiler diyorum MH'ne; biz satıcıyla görüşüp size çözüm üreticez diyorlar.. Sonra arıyorlar " efenim o ürün mevzuat gereği iade olmuyormuş" ..İyi de ben kandırıldım o nolucak? Adam yanıltıcı resim koymuş.

Geçen ay aliexpress'ten araba için bir aksesuar aldım, araca uymadı. Dedim paramı geri gönderin. Satıcı bir süre ses çıkarmadı sonra Aliexpress araya girdi paramı geri verdi. Ürünü geri göndermedim bile, gerek yok dediler. param geri yattı.
  • ekorender E kullanıcısına yanıt
    n.11 adlı siteden özellikle uzak durun derim çok tehlikeli şimdiye kadar teknik takibini yaptığımız zaman içinde ki 4 yıl boyunca pek çok mağduriyet bize rapor edildi.
  • Vittoria Vetra V kullanıcısına yanıt
    Merhaba Vittoria Vetra,

n11.com
  • N11 i diğerlerinden ayıran bir yönü de 1 yıl önce bile yazdığın yorumu ya da verdiğin puanlamayı değiştirebilme imkanı vermesidir.

Örneğin bir ürün aldın.Beğendin ilk anda güzel yorum yaptın ama ürün 1 hafta sonra elinde kaldı.Yaptığın yorumu verdiğin puanlamayı güncelleyebiliyorsun ve n11 in yorumlara müdahale ettiğini de görmedim.Gg de hb de ve diğerlerinde bunu yapabilir misiniz?

Yalnız şöyle de bir durum var: Satıcı eğer yeni bir ürün listelemişse ve siz alıp 1 yıldız ve kötü yorum verdiniz diyelim.Adam ürünü silip yeniden listeleyebiliyor.Bu durumda verdiğiniz yorumlar kayboluyor.

Buna sitenin bir çözüm bulması gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x15 -- 28 Temmuz 2018; 7:7:39 >
  • x15 kullanıcısına yanıt
    Hb ile n11 kıyaslanmaz

Hb tercih ederim

• HB Yorum konusunda berbat aldığım 3-4 ürün oldu yaptığım yorumların hiçbiri onaylanmadı nedeni ne ise olumsuz bir şeyde yazmadım üstelik
  • quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Hb ile n11 kıyaslanmaz

Hb tercih ederim
    Hb ile hic sorun yaşamadınız herhalde 2 bin tl ye buzdolabı aldım.2 ay göndermediler.Ancak ihtarname gönderip alabildim.Bu duruma asla yorum filan da yapamadım.

Hb ile N11 kıyaslamam elbette N11 açık ara müsteri ilişkilerinde öndedir.En basitinden firma burada sorunları çözmek için bulunuyor.Hb nerede? ya gg?

HB'den 23 bin tl değerinde ürün satın aldım hiç problem yaşamadım.
    HB'ye en son 2 hafta kullandığım 2750 tl değerinde DELL monitörü iade ettim ve paramı hemen verdiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

HB'den 23 bin tl değerinde ürün satın aldım hiç problem yaşamadım.
    HB'ye en son 2 hafta kullandığım 2750 tl değerinde DELL monitörü iade ettim ve paramı hemen verdiler.
    Ben hb den mal alırsanız size hicbirşey göndermezler demedim.Önemli olan kriz durumlarını yönetebilmek.Ürün stokta var görünüyor ama aslında yok yani teknik bir arıza var.Müşteri tamamen haklı.Bu durumda beklentin ne olurdu? 2 aydan fazla oyalanmak istemezdin herhalde.Defalarca telefon etmene görüsmene rağmen vurdumduymaz olup gereğini yapmamaları hoşuna gitmezdi herhalde.İhtarname ellerine geçer gecmez apar topar ürünün stoğa girmesine de şaşardın.

N11 de sorun çıkmıyor mu elbette çıkıyor ancak firma hemen çözüyor ve gerçekten samimiler.Hangi sitenin ne olduğunu ancak sorun yaşadığında anlarsın.

HB'den çok ürün aldım hiç dediğiniz gibi bir problem ile karşılaşmadım.Karşılaşılabilir stok olmayabilir ama bu her yerde olur. HB kurumsal bir firma fakat N11 çoğunlukla Mahalle arası satıcılarından oluşan bir topluluktur. Satıcı ürünü iade almaz yada değişim yapmazsa N11 sorumluluk almıyor. Arkadaşımın başına bu durum geldi satıcı ile mahkemelik oldular mahkeme devam ediyor. N11 sadece pazar alanı gibi satıcıları topluyor sorumluluk kabul etmiyor. Satıcı ile aranızda çözmemizi istiyor.
  • https://eksisozluk.com/n11-com-atilim-bilgisayar-rezaleti--5785538

• N11 kesinlikle satıcının yanında ve satıcı haklarını koruyor!

N11 aracılığıyla moribal/simport tan aldığımız Hoover çam. kurutma makinesi servis tarafından ağır hasarlı bulunup kurulmadı ve rapor düzenleyip değişimini istediler. Moribal/Simport'a durumu bildirip servis raporunu da ekleyip maille yolladım. Fakat 2 gün sonra N11 değişim için gerekli kargo takip bilgilerini girmem için son 24 saatimin olduğunu aksi takdirde sistem tarafından değişimin iptal edilip paranın mağazaya aktarılacağını bildiren bir mail aldım. N11 i arıyorum durumu anlatıyorum, mağaza henüz bir takip numarası yollamadı, paramı mağazaya aktarmayın süreyi uzatın diyorum böyle bir seçenek yok diyorlar. Moribal/Simport'u arıyorum kargo takip numarası verin alın hasarlı, vuruk ürününüzü diyorum, biz henüz servis raporunun incelenmesini bekliyoruz diyorlar! N11 şimdi kimin yanında? Param mağazaya aktarılırsa bbir de mağazanın keyfini bekle ki raporu sonuçlandırsın da değiştirme mi çıkacak, iptal mi çıkacak Allah kerim. Kullanamadığım ürüne mi yanayım, paramla rezil olduğuma mı! Simport mu , N11 mi bir daha asla!

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.