Şimdi Ara

n11.com'da Cardfinans ParaPuan fırsatı! 11–30 Nisan 2015

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
4
Favori
2.751
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  n11.com'da Cardfinans ParaPuan fırsatı! 11–30 Nisan 2015

N11 Cardfinans Kampanyası Başlamış. N11de yok sms geldi detaylar aşağıda...

Detaylar:
    CardFinans bireysel kredi kartınızla veya Kampanya Paketi’ne dahil Fix Card’ınızla 11–30 Nisan 2015 arasında www.n11.com ‘dan belirli ürünlerde* tek seferde yapılacak ilk alışverişiniz 500-999 TL arasında ise 55 TL, 1000 TL ve üzerinde ise 111 TL değerinde 11 Mayıs- 11 Haziran 2015 arasında geçerli ParaPuan! Üstelik, peşin fiyatına kuyum harcamalarınıza 4 taksit, telekomünikasyon ve gıda harcaması hariç diğer harcamalarınıza ise 6 ve 9 taksit fırsatıyla!

ParaPuan kampanyasına katılmak için harcamadan önce UGURLU yazıp, 2273’e gönderin.

*Parapuan kampanyasına Altın&Gümüş, Vodafone TL Yükleme, Avea TL yükleme, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu satış, Özel satış ve fırsat kategorilerinden yapılan alışverişler dahil değildir.

Daha detaylı detaylar

ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin, 11 – 30 Nisan 2015 tarihleri arasında alışveriş yapmadan önce "UGURLU" yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273'e SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir. Alınacak kampanya katılım teyit mesajının ardından kampanyaya dahil olunur. Kampanyaya katılım için gönderilen her SMS operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilmektedir. Fix Card Kampanya Paketine dahil müşteriler kampanyadan SMS gönderimi yapmaksızın ParaPuan kampanyasından faydalanabileceklerdir.
    Ticari kredi kartları, sanal kartlar, banka kartları, kampanya Paketi’ne dahil olmayan Fix Card’lar ile yapılan alışverişler, ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.
    Ticari kredi kartları ,ticari banka kartları ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.
    Taksit kampanyasından faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.
    Bireysel kredi kartı sahipleri ParaPuan kampanyasından müşteri bazında faydalanabilecektir. Bir müşteri tek bir kredi kartıyla bir defa kampanyadan yararlanabilecek ve en fazla 111 TL değerinde ParaPuan kazanabileceklerdir.
    Ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan asıl karta yüklenecektir.
    Kazanılan ParaPuan’lar 11 Mayıs 2015 tarihinde harcama yapılan karta yüklenecektir. Yüklenen ParaPuanların son kullanma tarihi 11 Haziran 2015’tir. Kullanılmayan ParaPuanlar 12 Haziran 2015 tarihinde geri alınacaktır.
    Kazanılan ParaPuanlar, değerli ParaPuan olarak kullanılamayacaktır.
    Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, kalan sepet tutarına karşılık gelen hediye ParaPuan düşülerek kalan ParaPuan tutarı geri alınacak, sepet tutarının 500 TL’nin altına düştüğü durumda ise yüklenen ParaPuanın tamamı geri alınacaktır. ParaPuanın harcanmış olması durumunda ParaPuan tutarı ekstreye TL borcu olarak yansıtılacaktır.
    Fix Card Kampanya Paketine dahil olmak ve bilgi almak için 0850 222 0 900’u arayabilirsiniz. Fix Card “Kampanya Paketi” ücreti vergi dahil aylık 5 TL'dir ve her ay Fix Card'ınızdan tahsil edilir.
    Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
    www.n11.com ’un kuralları gereği Altın&Gümüş, Vodafone TL Yükleme, Avea TL yükleme, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu satış, Özel satış ve Fırsat kategorilerinden yapılan alışverişler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.
    www.n11.com ’un tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgiwww.n11.com ’dan alınabilir. Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
    Kampanyalar kapsamındawww.n11.com ’dan satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler firmanın 0850 333 00 11 numaralı danışma hattına iletilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vedatkara -- 11 Nisan 2015; 11:36:08 >

• Guzelmis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun bakalım..Kampanya linkide ben ekleyeyım o zaman...

n11.com'da Cardfinans ParaPuan fırsatı! 11–30 Nisan 2015

http://www.cardfinans.com.tr/cardfinans-kullanin/kampanyalar/kamp6630/n11comda-parapuan-firsati.aspx

http://www.n11.com/kampanyalar/finansbank-parapuan-kampanyasi?icid=200501_b_finansbank-parapuan-kampanyasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byaahmet -- 11 Nisan 2015; 11:34:44 >

• n11 sayfasında da yayında.Katılım için mesaj şartı var dikkat.
  • "Fix Card Kampanya Paketine dahil müşteriler"
    Ben de Fix Card var ama dahil mi nerden bilicem

• güzel oldu da cardfinans hiç yok ki :)
  • bonus aylardır yok. bu kampanyayla mayısa kadar 1 liralık alışveriş yapmam. ama kartfinanslılar için güzel haber
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertemli

"Fix Card Kampanya Paketine dahil müşteriler"
    Ben de Fix Card var ama dahil mi nerden bilicem

Dahil olup olmadıgını sen bilmen lazım, zaten dahil isen her ay 5 tl paket ücreti kartına yansıyordur. Dahil değil isen dahil olmak için 08502220900 ü araman lazım

• 5 TL ödemiyorum
    bi arayayım
    saol
  • Kazanılan ParaPuanlar, değerli ParaPuan olarak kullanılamayacaktır. Bu ne demek ?
  • World'u pas gectim, parafly bekliyorum.

• Pehh bu sefer güldürmedi.
  • M.C.Clk kullanıcısına yanıt
    https://www.clubfinans.com.tr/seyahat/degerli-parapuan.aspx

*3 YADA *4 olarak değerlenmeyecek diye yorumladım ben...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vedatkara -- 11 Nisan 2015; 14:02:30 >
  • TEK SEFERDE 1000 TL VE ÜSTÜ DİYOR AÇIKLAMA KISMINDADA TAKSİTLENDİME VS OLMAZ GİBİLERİNDEN NET OLMAYAN BİR İFADE VAR

BEN 1500 TL LİK ÜRÜN ALICAM VE BUNU TAKSİTLENDİRMEK İSTİYORUM
    İLLA TEK ÇEKİMMİ ALMAK GEREKİYOR BİLEN VARMI ARKADAŞLAR ????

+ İNDİRİM KUPONUDA GEÇERMİ

BİLEN BİRİSİ LÜTFEN CEVAPLASIN.
  • boş mezar avcısı B kullanıcısına yanıt
    Tek Seferde Diyor Hocam. Yani 300 şimdi 500 sonra 200 daha sonra 1000i tamamlasam olmaz mı? sorusuna cevaben alışveriş Tek Seferde 500-999 TL ye 55 / 1000 TL üzerinede 111 TL Puan vereceğiz diyor...
  • Gecen sene de yine ayni kampanyayi yaptilar puanlari yuklemediler neymis mesajimiz ulasmamis aradim sikayetvara yazdim sallamadilar tuketici hakem heyetine gittim sonucun bekliyorum benden soylemesi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nicktyler -- 11 Nisan 2015; 18:43:01 >
  • n11 de ödeme de sorun yaşıyorum aşağıdaki uyarı çıkıyor nedeni ne olabilir?

Bu sipariş, güvenlik kontrolü nedeniyle gerçekleştirilmemiştir. n11.com 7/24 Çağrı Merkezi’nden detaylı bilgi alabilirsiniz
  • puanı yüklenen var mı?
  • karamitat kullanıcısına yanıt
    Benim yatmış..
  • Arkadaşlar puanlar Bölümü'nde yok. Kart bilgilerini Bölümü'nde Kampanya puanları Bölümü'nde 111.000 var. Detaya tıklayınca açılan pop-up'ta para karşılığı 0 yazıyor. Hiçbirşey birşey anlamadım. Gidip direk Finansbank pos cihazında kullanabilir miyim 111 TL yi ? Kullanan oldu mu?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.