Şimdi Ara

n11 artan indirim kuponları DİKKAT !

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
3
Favori
2.197
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar malum n11 in artan indirim kuponlarında sun kullanma tarihi olarak 08.01.2016 00:00 yazıyor. dün gelen maili paylaşıyorum.

KAMPANYA KOŞULLARI

Artan indirim kampanyasından kazanılan indirim kuponları 7 Ocak 2016 saat 23.59'a kadar geçerlidir.
    Kazanılan kuponlar, Altın & Gümüş, Toptan Satış, Sim Kart & Hat, Bilet Etkinlik kategorilerinde geçerli değildir.
    Kuponlar, n11.com'da yer alan diğer kampanya ve kuponlarla ve anında indirim kampanyalarıyla birleştirilemez.
    n11.com, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
    Siparişin satıcı tarafından reddedilmesi durumunda müşteriye kupon tekrar yüklenecektir.
    Müşterinin siparişini iptal etmesi durumunda herhangi bir kupon yüklenmesi yapılmayacaktır. Bu durumda üye, kampanya kapsamı dışında kalacaktır.

Elinde kupon olup benim gibi n11'in banka kampanyası yapması için son gün olan 8 ocağı bekleyen arkadaşlar aman dikkat. son kullanma tarihi perşembeyi cumaya bağlayan gece 00:00 yani yarın geceye kadar kullanmazsak yanacak. bu tuzağa düşmeyelim.

• Bilgilendirme için teşekkürler hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarın geceye kadar kullanılmalı
    İ.

• eyvallah hocam bilgilendirme için. demek onlar da bu kampanyanın bitmesini bekliyor banka kampanyası yapmak için
  • bilgilendirme için teşekkürler..banka kampanyasını bekliyoruz ancak n11 de kuponların kullanılmasını bekliyor galiba bu gidişle combo yapamayacağız

• bonusun 50 tl n11 bonusu bu gece yüklenecek ikisi birleşebilir. ben öyle yapacağım..
  • Yüzde 25 im olsa telefonu değiştirirdim
  • Boşu boşuna bekledik bugüne kadar. İnşallah 25 n11 bonus denildiği gibi yarın yüklenir hemen.

• meizu m2 note 685 tl. %25ile 513tl ye geliyor. ki ekstra bişeyler daha alınabilir telefon ucuz. 620ye kapalı kutu ilan açılsa 5gün sürmez satılması. artan oranlı indirim satanları niye kıskanıyorsunuzki. ben satıcı degilim kendi kuponumu kendim kullanıp meizu aldım o nedenle bu hesabı yazdım fakat elimde kupon olmasaydı gider bi satıcıdan kupon alır telefonu 90-100tl ucuza almıs olurdum. bunun nesi kötü? 120tl pahalı belki. pahalı geliyorsa almazsın 70-80 e satanlardan alırsın. bu kadar kızmaya gerek yok bence. ha sınırlı kupon dagıtılır o kuponları 20farklı hesaba alır adam sonra onları satmaya çalışır o zaman istediğini de hakkındır. ama bu kampanya farklı kimseye zararı yok ayrıca %25 ulaşmak için bir sürü alışveriş yapılması gerekiyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: taha2008

arkadaşlar malum n11 in artan indirim kuponlarında sun kullanma tarihi olarak 08.01.2016 00:00 yazıyor. dün gelen maili paylaşıyorum.

KAMPANYA KOŞULLARI

Artan indirim kampanyasından kazanılan indirim kuponları 7 Ocak 2016 saat 23.59'a kadar geçerlidir.
    Kazanılan kuponlar, Altın & Gümüş, Toptan Satış, Sim Kart & Hat, Bilet Etkinlik kategorilerinde geçerli değildir.
    Kuponlar, n11.com'da yer alan diğer kampanya ve kuponlarla ve anında indirim kampanyalarıyla birleştirilemez.
    n11.com, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
    Siparişin satıcı tarafından reddedilmesi durumunda müşteriye kupon tekrar yüklenecektir.
    Müşterinin siparişini iptal etmesi durumunda herhangi bir kupon yüklenmesi yapılmayacaktır. Bu durumda üye, kampanya kapsamı dışında kalacaktır.

Elinde kupon olup benim gibi n11'in banka kampanyası yapması için son gün olan 8 ocağı bekleyen arkadaşlar aman dikkat. son kullanma tarihi perşembeyi cumaya bağlayan gece 00:00 yani yarın geceye kadar kullanmazsak yanacak. bu tuzağa düşmeyelim.

hocam belirtmeniz iyi olmuş lakin ilk kampanya şartları ile size glen mail arasındaki zaman farkı 1 gün gibi algılansa bile 1 dakkika aslında. son dakikaya kimse alışverişin bırakmaz zaten. hatırlatma için teşekkürelr

• yarın akşam bakalım ne yapacaklar %25 lik çek sahipleri, 100 tl altına ineceğini düşünüyorum
  • 90 liraya aldım 10dk önce üzerinize afiyet, belki yarın akşama kadar 50 liraya kadar düşer hesaplar fakat yarın yolda olacağım için uğraşmadım aldım gitti 90'dan.
  • sırf kuponu kullanabilmek için, nispeten kullanacağım ama acil ihtiyacım olmayan bir sürü şey aldım. Çokda güzel oldu 15 ayrı kargo falan geldi
  • Arkadaşlar bu n11 %25 indirim kuponları ne için dağıtıldı üyelere bilgi verir misiniz? Alışveriş yapanlara mı verdiler?
  • ben de anlamıyorum millet onlarca %25 lik çeki nasıl elde ediyor
  • joeblacker J kullanıcısına yanıt
    Şimdi baktım http://www.n11.com/kampanyalar/artan-indirim-firsati kampanyayla dağıtmışlar herhalde ama bu kadar kuponu nasıl toplamışlar anlamadım.

Cep telefonlarında da geçiyor mu acaba bu n11 %25 çekler? Geçiyorsa ben de alabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alaria -- 6 Ocak 2016; 23:57:36 >
  • Açılın maliyeciyim. Her satış için düzenlenmeyen belge başına (yılbaşında belirlenen tutarı şu an hatırlamıyorum.) 200+₺ özel usulsüzlük cezası kesilir. Ayrıca satışa isabeden vergi tutarı da bir kat vergi zıyaı uygulanarak tahsil edilir.
    Kaba taslak 100₺'lik bir satışın %18i vergi olsa
    200+18+18= 236₺ ödemesi olur.

Maliye buraları izlemez ama şikayet durumunda her türlü kamu/özel kuruluşla yazışmayı yapıp şikayeti sonuçlandırmak zorundadır.
    Geriye dönük çok tespit yapılırsa beyannamelerinizi düzeltmeniz gerekir ki o da tamamen ayrı bir iş.

TARTIŞMALARDAN TAMAMEN BAĞIMSIZ VE BİLGİLENDİRME AMAÇLI BİR MESAJDIR.

• güncel.
  • Elinde çok olan bana verebilir mi n11den ürün alacağım 565 liralık :(
  • Benden başka tek hesapta çift kupon kullanan oldu mu? Birini %25 e kadar harcadım, ötekini %15'e kadar harcayabildim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.