Şimdi Ara

N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel) (238. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.199
Cevap
121
Favori
604.840
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Olta balıkçılığiyla alakalı indirim gören varmı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hamza5806 kullanıcısına yanıt

Ama allahtan black friday kapıda. Paranızı kenarda tutun bence, sabreden kazanıyor. Ülkenin durumunu konuşmaya gerek yok, içinde kayboluruz  

• export20 kullanıcısına yanıt
    Ve stok bitti 😂

• quote:

Orijinalden alıntı: aliosman2323

N11 i seviyorum ya genelde uğraştırmıyorlar teknolojiankara dan aldım mağaza puanı iyi inşallah yanlış rek göndermezler

Alıntıları Göster

Hocam kötü haber. Yarın 20:30 da m51 indirime girecek gözüküyor.

https://www.n11.com/kampanyalar

• tRoya06 kullanıcısına yanıt

2 ay önce gtx 1650 süper gamıng x i 1550 tl ye aldım . bu urun hadı 600 tl daha pahalı olsun 2200 2300 den fazla etmez bence

• D14 modeli ile karıştırıyorsunuz. Bu 14 modeli. isimlendirmeleri yakın yapıyor Huawei.

• Mèrt M kullanıcısına yanıt

Amazon 339 TL

Hocam ben ondan aldım zaman ayarı fiş tak-çıkar gidiyor başkada bir espirisi yok zaten

https://www.amazon.com.tr/Philips-Hd7462-20-Makinesi-S%C3%BCrahi/dp/B00R04CAWA/ref=zg_bs_kitchen_home_2?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=XS2RM67R11XVE3N92YKJ

• quote:

Orijinalden alıntı: sasa_iliç

Bir süredir telefon arayışındayım. iPhone 12 mini tam istediğim cihazdı ama kur sebebiyle fiyatlar yüksek olacak gibi. SE alayım dedim ekran küçük ama kompakt bir cihaz. 11 alayım diyorum onda da bütçe sarsılacak ayrıca o fiyata hd ekranlı cihaz almak bilemedim. S10+'nın fiyatı güzel duruyor ama işlemcisi ve neredeyse 2 senelik cihaz olması düşündürüyor. Ne yapsam kararsızım bugün yarın cihaz alamazsam uzunca bir süre alamam gibime geliyor. :)

11i al geç efsane cihaz tam f/p ekrana takılma

11 o kadar f/p dengeli bir cihaz ki apple iphone 12 fiyatını ona uyduramadı 12 mini çok ufak ben almam şahsen

• gu_r_ay kullanıcısına yanıt

kupon verilecek tekrar. 4000/400 kuponu. 3900 e gelir. siz hangi satıcıdan aldınız ? techpazar mı ?

• İphone SE en uygun bulan link atabilir mi. 4.500 civarı bulamadım.

• İphone se saatlik indirimde 5099 tl mi yaziyor benim uygiulamada mi sorun var acaba, cok yuksek fiyat degil mi, kuponla hepsiburada trendyol fiyatina geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: doken

Nvidia da muadilleri nedir acaba bu kartların?

ekran kartı 5700xt, 5600x ise işlemci. amd'nin isimlendirmesi çok kötü malesef

5700xt rtx2070 ayarında bi kart

• erc44 kullanıcısına yanıt

Önsipariş verilen ürünler zaten stok bitmesi pek mantıklı gelmedi, satışa kapatıldı yazıyor ama stok bittiğinde böyle mi yazıyor diğer ürünlerde de?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevivaL

Şöyle kenarda dursun. Gündüz devam ederiz  

oha ne aldın da böyle oldu

• kırılanhayaller kullanıcısına yanıt

hocam idefix gitti gidiyor kobolar indirimdeydi dün olağanüstü libra 1400 forma 2000 clara 999 liraydı varsa onu al kobo kindleden iyi.

• gu_r_ay kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler siyahı kalmıştı aldım

• WhyNot? kullanıcısına yanıt

Malesef öyle, gün geçtikçe fiyatı düşen bir ürün olmadığı için şuan bana uygun geldi ve ihtiyacım vardı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslan-BH

Bu mesaj silindi.

Kişiye özel kampanyalarla değişiyor, bana 260 verdi. Kişiye özel 30 vardı bende.

• 
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.