Şimdi Ara

N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel) (236. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.199
Cevap
121
Favori
604.826
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 3Rayy

M51 daha mı iyi
    Ikisi birbirine çok yakın.
    X3 ses ve yenileme hızı olarak daha iyi..
    M51 amoled ekran ve batarya olarak daha iyi..

Hangisi daha çok önemliyse o tercih edilebilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satıcılar fiyatları yükseltmiş enteresan ? alacağım ürün 549 tl di şimdi baktım 629TL

• yunusesss kullanıcısına yanıt
    Evet gördüm hocam ürün hakkında pek bi bilgim yok daha önceden araştırdınız mi acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkblue2828

Amazon da aynı fiyat hem daha güvenli:

https://www.amazon.com.tr/dp/B01F9G43WU/r

• cupi kullanıcısına yanıt

İlk mesajıma sen cevap yazdıktan sonra bile değişti fiyat. Gri rengi biraz daha fazla arttırmışlardı, düzenleyip hepsini tek fiyata çektiler.

Bu arada millet ne diyor diye ekşiye baktım. Son 10 girdiden 5-6 tanesi şablon gibi: a ürününü alacaktım, b lira fiyatı vardı, c kuponunu kullandım, d liraya aldım. her yerde x liraydı, mağazada y liraydı, z lira ucuza almış oldum.

Reklama verecekleri parayı müşterilerine yatırsa yeni yıla kadar 1.5 ay reklamın hasını yapardı millet bunlara.

• quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

LG 49NANO866 modeli n11 de varsa bir bakın.

baktım hocam yok ya n11'de satışı . 65 inç lg bu fiyatlara bulabilir miyim ki? samsung 65 inç iyi bir tv önerdi forumda ki arkadaş.

• sirphoenixx kullanıcısına yanıt

güncellemişler. daha iyi olmuş arada sadece windows10 farkı var kuponu olmayan arkadaşlar siyah etiketliyi alıp windows'u kendileri halledebilirler

• WhyNot? kullanıcısına yanıt

ee dolar uçtu malum. kuponla 1790₺ gibi bir tutara alabildim ryzen 3600 işlemciyi

• 65xh9096 kuponla 11800e aldım. 5900de mil geldi s&f

• quote:

Orijinalden alıntı: neşter61

M21 i bu fiyata sattı mı yoksa kolpa mı yapıyor.

sattı ama kupon geçmiyordu. yukarı link koydum kapanmış. bitti sanırım

• Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    valla oyun oynarım arada öğrenciyim,IPS yetiyor bana AMOLED gerekmiyor batarya zaten günü çıkartıyor ikisi de ve sonuçta eve geldiğinde takıyorsun o yüzden X3 olarak kullandım kararımı yarın sipariş vericem

• quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

garibanın yüzü gülmez zaten

almaya değer bir indirim bulamadım açıkçası

keşke 370e alsaydım mi boxı n11 tırt çıktı gene bu yıl en iyi hb idi

Alıntıları Göster

Aynen ben de bir kaç şey bakıyordum ama hiç birinde doğru dürüst indirim yok. Hepsiburada onlarda çok iyi düşürmüştü mesela.

Ama iphone ve samsung telefonlarda n11 en ucuza sattı onun da hakkını vermek lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-80835C5F6

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    O zaman N11 sisteminde bir sıkıntı var. Ben garanti pay ile başka bir ürün için bir ödeme yaptım diğerini sabaha bakarım artık.
    Şimdi yoğunluktan olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasimboo

Hepsiburadada 2952 tl suan bende bu ürüne bakıyordum hburadadan alacağım

sorma o kadar yok kupon bilmem ne 2930 tl ye en para ile aldım sonradan 6 taksit yapacağım demek ki indirim olabiliyormuş bu firmalar insanı deli eder.

önce bir arkadaş gittigidiyorda 3124 dedi tam alacakken son anda google aram satırına son kez yazayım dedim akakçeden 3299 hepsiburada da elim rastgele tıklaya gitti birde baktım 2950 tl bu kadar denk gelir az daha gittigidiyordan 3124 e alacaktım . ayrıca bana özel 20 tl kupon varmış oda düştü fiyattan neyse benim alışveriş biter herkese kolaylıklar diliyorum.

N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanjugunduz -- 11 Kasım 2020; 0:51:40 >

• AjanGevrek kullanıcısına yanıt
    Pc mi topladınız hocam

• sabah arabayı almayı istersek onay verince parayı direk çekiyor mu nasıl oluyor ? hesapta gram altın var krediyle falan almak istersek noluyor

• Bir süredir telefon arayışındayım. iPhone 12 mini tam istediğim cihazdı ama kur sebebiyle fiyatlar yüksek olacak gibi. SE alayım dedim ekran küçük ama kompakt bir cihaz. 11 alayım diyorum onda da bütçe sarsılacak ayrıca o fiyata hd ekranlı cihaz almak bilemedim. S10+'nın fiyatı güzel duruyor ama işlemcisi ve neredeyse 2 senelik cihaz olması düşündürüyor. Ne yapsam kararsızım bugün yarın cihaz alamazsam uzunca bir süre alamam gibime geliyor. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: -OFLU-

O fiyata iniyor zaten.

Hatta şuanda trent yolda bile 4400tl https://www.trendyol.com/samsung/galaxy-note10-lite-cift-sim-128gb-ay-tozu-grisi-cep-telefonu-samsung-turkiye-garantili-p-35919688

Bir kuponla o fiyata yaklaşıyor.

Seni etkilemiş gibi olmayayım ama ben o parayı vermem, bekliyorum bende, ama kuponsuz 4100-4200 lere gelirse alırım. Sonuçta bu fiyata çok geldi.

Kuponla 3800 e , banka puanlarıyla 3600 e falan gelirse iyi olur.

Tabi bu beklentimdi benim, pek umut kalmadı, o yüzden gelirse alırım, yoksa almayacağım zaten.

Alıntıları Göster

Valla hocam caydırdınız beni. Dediğiniz mantıklı ayrıca 4400 TL gibi bir fiyattan satılıyor tabi orada satıcıya ne kadar güvenilir o soru işareti. Benim n11 deki mağaza samsung'un kendi mağazası.

Şuan poco x3 'e elim gitmiyor değil ama şu kalem işi benim işimi çok kolaylaştıracak.

Aslında elimdeki telefonu 800 Tl'ye falan satarım birde o var. Neyse yılbaşından sonra bakarız.

• BlackLead kullanıcısına yanıt

65 inç olarak markaların giriş modelleri varsa vardır hocam.

• tuncaybe kullanıcısına yanıt
    Stok bitti. Benim sepetteydi ama kararsız kalınca stok yok uyarısı verdi

• 
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.