Şimdi Ara

N11 11/11/2016 KAMPANYASI -ANA KONU-OTOMOBİL SATIŞI- ALT LİMİTSİZ 444/777 TL KUPONU EFSANE KAMPANYA (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.501
Cevap
116
Favori
361.947
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arabayi aldık diyelim, kargoyla mi gonderirler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu kuponlar gece 00.00'da mı güncelleniyor ? dün hiç kalmamıştı bugünde 75 filan kalmış sadece.Belli bi saati varsa bekleyelim.Bilen alıntılasın lütfen.
  • şaka mı bu, kuponlar hala bitmemiş
  • tanisenes kullanıcısına yanıt
    Saat 10.00 gibi aktif oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pistachios

Saat 10.00 gibi aktif oluyor

çok sağolun, yarını bekleyelim bakalım alabilecek miyiz
  • 11 kasımda kurnazlık yapıp ürün fiyatlarini yükseltirse benim için n11 biter

• quote:

Orijinalden alıntı: piri.reis

arabayi aldık diyelim, kargoyla mi gonderirler

Yurtiçi kargo ile hocam artık geldik bulamaDık diyemezler

• quote:

Orijinalden alıntı: weltew35d

Sosyal medya üzerinden facebook twitter dan resimli bir şekilde şikayetimi yazdım hemen aradılar 50tl ye aldığımız kuponlar iptal edilip paramız iade olacak mi dedim tabi en kısa sürede olacak dedi size bilgilendirici eposta yollanacak dedi telefondaki bayan oh be rahatladim üzülmüştüm 50tl gittiği için insalah geri gelecek

Benim 2 gün önce 50 liraya satın aldığım 500 lira alt limitli 100 liralık kuponu hesabımdan silmişler ücret iadesi yapabilirler bekliyorum!!
  • Fazladan 1500/125 alabilen var mi ? Kacirdik :(

• quote:

Orijinalden alıntı: cobane

alıyoruz kuponları da bu kuponlarla ne alacağız onu bilmiyoruz

Hepsinden birer tane al muhterem o zaman başkaları da alsın ki şu satanlar piyasadan silinsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pula

quote:

Orijinalden alıntı: weltew35d

Sosyal medya üzerinden facebook twitter dan resimli bir şekilde şikayetimi yazdım hemen aradılar 50tl ye aldığımız kuponlar iptal edilip paramız iade olacak mi dedim tabi en kısa sürede olacak dedi size bilgilendirici eposta yollanacak dedi telefondaki bayan oh be rahatladim üzülmüştüm 50tl gittiği için insalah geri gelecek

Benim 2 gün önce 50 liraya satın aldığım 500 lira alt limitli 100 liralık kuponu hesabımdan silmişler ücret iadesi yapabilirler bekliyorum!!

adınıza sevindim

beklemedeyim bende değişiklik yok
  • yalniz binlerce kupon dagittilar ve de tek kullanim gunu 11.11..
    adamlar tik hizinda indirim derken tik hizinda bindirim yapmasinlar o gun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratoloji64

Kupon satışı yok artık heralde n11in

parayla KUPON satın alanlar bin pişman şu an
  • şikayetvar dan bir konu :

N11.com Kuponları Kayboldu!
    17 Ekim'de N11 sitesinden yüklediği 33 TL'lik kupon 15 dk sonra silindi. Üstelik email ile onaylandığı site tarafından gönderildi. Ne yaptılar anlamıyorum. Bu konularda hiç açık değiller. Kupon şartları daha açık yazılmalı.

cevap :

Kampanya kapsamında üyeliğe yüklenen kuponlar, 11 Kasım 2016 tarihinde hesabınıza tanımlanacak olup; aynı gün 23:59'a kadar kullanılabilecektir. 11 Kasım 2016 tarihinde Hesabım/Kuponlarım sayfanızdan kontrolünü sağlayabilirsiniz.

özet : ilk günkü tık hızındaki silinen kuponlar 11/11/2016 günü hesaba gelecekmiş.

https://www.sikayetvar.com/n11com-kuponlari-kayboldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JQKER -- 19 Ekim 2016; 12:45:40 >

• Bu kuponları ne zaman kullanabileceğiz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cobane

alıyoruz kuponları da bu kuponlarla ne alacağız onu bilmiyoruz

Ben lastik alıyım diyorum

• Bu arabalarda 11.11 de mi çıkacak satışa
  • Aynı hesaba birden fazla kupon yükleniyor mu? Kasımda bilgisayar toplayacam da. Lazım olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

Aynı hesaba birden fazla kupon yükleniyor mu? Kasımda bilgisayar toplayacam da. Lazım olacak

en fazla 4 demişler
  • quote:

Orijinalden alıntı: joker-38

şikayetvar dan bir konu :

N11.com Kuponları Kayboldu!
    17 Ekim'de N11 sitesinden yüklediği 33 TL'lik kupon 15 dk sonra silindi. Üstelik email ile onaylandığı site tarafından gönderildi. Ne yaptılar anlamıyorum. Bu konularda hiç açık değiller. Kupon şartları daha açık yazılmalı.

cevap :

Kampanya kapsamında üyeliğe yüklenen kuponlar, 11 Kasım 2016 tarihinde hesabınıza tanımlanacak olup; aynı gün 23:59'a kadar kullanılabilecektir. 11 Kasım 2016 tarihinde Hesabım/Kuponlarım sayfanızdan kontrolünü sağlayabilirsiniz.

özet : ilk günkü tık hızındaki silinen kuponlar 11/11/2016 günü hesaba gelecekmiş.

https://www.sikayetvar.com/n11com-kuponlari-kayboldu

Hiç inandırıcı gelmedi açıkçası. Ekleseler şimdiden eklerlerdi.

• 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.