Şimdi Ara

N11 11/11/2016 KAMPANYASI -ANA KONU-OTOMOBİL SATIŞI- ALT LİMİTSİZ 444/777 TL KUPONU EFSANE KAMPANYA (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.501
Cevap
116
Favori
361.947
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sizce en karlı kupon hangisi ?
  • bence sistemlerınde yıne hata var..hala alınıyor..ya da bu kuponlar çok değersiz..
  • Mobil siteyi güncelleyene kadar adamlar kuponlar tükeniyor.
    Eğer mobil almaya çalışıyorsanız normal Web sitesi görünümüne geçiniz. Başka türlü tık hızında sayfası açılmıyor.

• 1500/125 telefon, laptop vs için çok iyi.
  • tık hızındalar alındı alındıda nereye kadar
  • Bugün her kupon ayrı güzel. Fakat gördüğüm kadarıyla fiyatlar şimdiden en az %5 artmış OEM kategorisinde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceramicer43

bence sistemlerınde yıne hata var..hala alınıyor..ya da bu kuponlar çok değersiz..

12000 kupon hemen bitmez hocam. ilkgünden itibaren ve 11 kasıma kadar dağıtılacak kuponları da düşünrsek ortalık kupon kaynayacak.
  • GG arada yüzde 10 verince n11 çöp oluyor
  • Kuponlari bitirin la :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mobilden goremiyorum cekleri neden?

• Kuponlari goremiyorum 1.sayfadaki linke tıkliyorum mobilden normal siteye giriyor ama yok

• N11.com yaptığı hata pahalıya maloldu. Bu çeklerin 5 dakikaya bitmesi Lazımdı. 40 dakika oldu hepsi duruyor.

• 100/20 ne çabuk bitmiş ya, bana iki tane ufak kupon lazım ram alacam :S

arkadaşlar bugun tık hızında çek alan, yarında alabilirmi acaba?

edit; bu arada indirim fln YALAN arkadaşlar, sepetimdeki bir kaç parça oem hepsine zam gelmiş, en batisinden 260 lira olan ram'ler, 295 olmuş,
    alacağınız şeylerin screenshot yapıp fiyatlarını karşılaştırın arkadaşlar, çok fena dümen olcak ama bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunlab -- 19 Ekim 2016; 10:44:29 >
  • arkadaşlar artık alt limitsiz kupon vermeyecek mi..yoksa ben mi görmüyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Rigby

Kuponlari goremiyorum 1.sayfadaki linke tıkliyorum mobilden normal siteye giriyor ama yok

http://www.n11.com/kampanyalar/tik-hizinda-indirim?icid=200501_b_tik-hizinda-indirim

cep telefonunuzda masaüstü versiyonunu açın
  • sattığı günler verir.24 ekim ile 7 kasımda. tabiki geçenki gibi yamuk yapmazlarsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LAZOFLU

N11.com yaptığı hata pahalıya maloldu. Bu çeklerin 5 dakikaya bitmesi Lazımdı. 40 dakika oldu hepsi duruyor.

Yalan dolan ya
    Hep oyun bence
    Başka zaman olsa kalmazdı
    Bence 3000 adetten fazla her kupondan

• quote:

Orijinalden alıntı: tunlab

100/20 ne çabuk bitmiş ya, bana iki tane ufak kupon lazım ram alacam :S

arkadaşlar bugun tık hızında çek alan, yarında alabilirmi acaba?

edit; bu arada indirim fln YALAN arkadaşlar, sepetimdeki bir kaç parça oem hepsine zam gelmiş, en batisinden 260 lira olan ram'ler, 295 olmuş,
    alacağınız şeylerin screenshot yapıp fiyatlarını karşılaştırın arkadaşlar, çok fena dümen olcak ama bakalım.

Çabuk mu bitti
    Normalde 5dk da hepsi biterdi

• 20/100 alamadım ama diğerlerinden aldım
  • 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.