Şimdi Ara

N11 11/11/2016 KAMPANYASI -ANA KONU-OTOMOBİL SATIŞI- ALT LİMİTSİZ 444/777 TL KUPONU EFSANE KAMPANYA (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.502
Cevap
116
Favori
361.945
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: civan76

quote:

Orijinalden alıntı: cobane

alıyoruz kuponları da bu kuponlarla ne alacağız onu bilmiyoruz

Hepsinden birer tane al muhterem o zaman başkaları da alsın ki şu satanlar piyasadan silinsin.

hepsinden birer tane alıyorum hocam zaten. her gün bir kupon alınca kupon birikiyor demek istedim. sen de her gün 10.00 da n11 i beklersen sen de birikitirirsin kuponları muhterem

• helsloot kullanıcısına yanıt
    Hangi 1500 e 125

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100 tl lik kuponu 50 tl ye sattı minimum harcama tutarı 500 tl olmak zorunda...
    300 tl ye 50 tl kuponu bedavaya dağıttı

(sazanlar atlmasın 100 tl lik kuponu satarken alt limit yoktu sonradan eklendi ... ben notu düşeyim de ... )

gelde bu mantığa küfretme ....

para verdiğim kuponu harcadıktan sonra n11 in önünden geçmeyi bile düşünmüyorum...

• şimdiden alacaklarımı sepete atıyorum, sonra sepetin ekran görüntüsünü kaydedicem. 11 kasım geldiğinde ne kadar fark olucak görücez bakalım.
  • ben şimdi 1500 üstüne 125 tl indirim veren kupondan aldım ve iki tane de 11tl lik mobil kuponum var. bu şekilde 11.11 e kadar biriktirip hepsini aynı üründe kullanabilir miyim?
    10 kasımda ps4 pro çıkcak eğer tüm kuponları tek üründe toplayabiliyosak hepsini ps4 pro için harcamayı düşünüyorum.
    para verip kupon alma olayını çözemedim 2 gün önce öğrendim bu kupon olayını öyle bişeyde mi varmış önceden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmtckmk

100 tl lik kuponu 50 tl ye sattı minimum harcama tutarı 500 tl olmak zorunda...
    300 tl ye 50 tl kuponu bedavaya dağıttı

(sazanlar atlmasın 100 tl lik kuponu satarken alt limit yoktu sonradan eklendi ... ben notu düşeyim de ... )

gelde bu mantığa küfretme ....

para verdiğim kuponu harcadıktan sonra n11 in önünden geçmeyi bile düşünmüyorum...

telefonla aranan var mı ?

garanti banka basvurdum iptali için ...

bkz DOLANDIRICILIK PART 1 ----->>>>

https://forum.donanimhaber.com/m_116039267/tm.htm

• 11.11 de fazla sıkıntı çekmemek için sepetlerinizi şimdiden doldurun, hem fiyat değişikliği olursa fark etmiş olursunuz.
  • arkadaşlar 33 tlye 77lik, 122 tlye 222 lik vb. kuponlar hala alt limitsiz dimi? bunlarla ilgili bir değişiklik var mı?

bu 500 tl alt limit getiriilen sanırsam mobilden alınan kodlarda olmuş...
  • yerimizi aldık Saat 10 da 555 tl lik kuponlar çıkıyor mu
  • 2 gün önce silinen tık çekleri hesaba geri yüklenmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdturan

ben şimdi 1500 üstüne 125 tl indirim veren kupondan aldım ve iki tane de 11tl lik mobil kuponum var. bu şekilde 11.11 e kadar biriktirip hepsini aynı üründe kullanabilir miyim?
    10 kasımda ps4 pro çıkcak eğer tüm kuponları tek üründe toplayabiliyosak hepsini ps4 pro için harcamayı düşünüyorum.
    para verip kupon alma olayını çözemedim 2 gün önce öğrendim bu kupon olayını öyle bişeyde mi varmış önceden?

her kupon ayrı ayrı alışverişlerde kullanılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gandal07

2 gün önce silinen tık çekleri hesaba geri yüklenmiş

hangi kuponlar hocam iyice karıstı ortalık yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedom058

quote:

tık hızında çekler gelmişti ya 1000/111 ayın 17 sinde sonra tüm hesaplardan geri çektirlerdi

onlar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: freedom058

quote:

tık hızında çekler gelmişti ya 1000/111 ayın 17 sinde sonra tüm hesaplardan geri çektirlerdi

onlar

okadar çok kupon oldukı karıstı ıyıce hocam sagolun
  • Paramizla rezil olduğumuz kuponları halen duruyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Soickan

Paramizla rezil olduğumuz kuponları halen duruyor...

kendi halime güldüm mesajınla :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: balkan82

quote:

Orijinalden alıntı: joker-38

şikayetvar dan bir konu :

N11.com Kuponları Kayboldu!
    17 Ekim'de N11 sitesinden yüklediği 33 TL'lik kupon 15 dk sonra silindi. Üstelik email ile onaylandığı site tarafından gönderildi. Ne yaptılar anlamıyorum. Bu konularda hiç açık değiller. Kupon şartları daha açık yazılmalı.

cevap :

Kampanya kapsamında üyeliğe yüklenen kuponlar, 11 Kasım 2016 tarihinde hesabınıza tanımlanacak olup; aynı gün 23:59'a kadar kullanılabilecektir. 11 Kasım 2016 tarihinde Hesabım/Kuponlarım sayfanızdan kontrolünü sağlayabilirsiniz.

özet : ilk günkü tık hızındaki silinen kuponlar 11/11/2016 günü hesaba gelecekmiş.

https://www.sikayetvar.com/n11com-kuponlari-kayboldu

Hiç inandırıcı gelmedi açıkçası. Ekleseler şimdiden eklerlerdi.

galiba kuponlar hesaba geldi
    gereksiz kuponlar ve mobil kuponlar bir birine girdi takip edemiyorum ama galiba kuponlar hesaba geldi
    ben o gün 111 almıştım silinmişti şu an hesapta

• Silinen kuponum geri gelmiş.
  • Aynen benimde silinen 111 tl kupon geri yüklenmiş hayret umudum yoktu pek geri yükleneceğinden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz önce arandım, 50/100TL kuponumdan 500 TL alt limit kaldırılmış, artık alt limitsiz kullanabileceğim.
  • 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.