Şimdi Ara

N11 - 100 TL ÜZERİ 20 TL TIK HIZINDA İNDİRİM

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
7
Favori
5.631
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

n11.com üyeleri, kampanya sayfasındaki butona basarak hesaplarına yükledikleri indirim kuponunu, 23 - 24 Aralık 2014 tarihleri arasında Giyim & Ayakkabı, Bebek Giyim, Hamile Giyim, Mücevher&Saat (Altın&Gümüş, Antika&Koleksiyon hariç) kategorilerinden tek seferde yapacakları alışverişlerinde kullanabilir.
    20 TL değerindeki kupon 100 TL ve üstü alışverişlerde kullanılabilecektir.
    Kampanya kapsamında bir kullanıcı hesabı ile sadece 1 kupon yüklemesi yapılabilir.
    Kuponlar tıklandığında anında n11.com hesabınıza yüklenir.
    Kazanılan kuponlar, 24 Aralık 2014 saat 23.59'a kadar geçerlidir.
    Kuponlar, 5.000 adet ile sınırlıdır.
    Kampanya kapsamında yüklenilen kupon, n11.com'daki diğer kampanya ve kuponlarla birleştirilemez.
    Yüklenilen kuponlar Giyim & Ayakkabı, Bebek Giyim, Hamile Giyim, Mücevher&Saat (Altın&Gümüş,Antika&Koleksiyon kategorileri hariç) kategorilerinde geçerlidir.
    Aynı üyenin birden fazla hesap açtığı tespit edildiğinde diğer hesaplarıyla yaptığı alışverişlerde hak kazansa bile kupon yüklemesi yapılmayacaktır.
    n11.com, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
    Kuponlarla yapılan alışverişlerdeki iptal ve iade koşulları aşağıdaki gibidir:

• Daha aktif değil az sonra...
  • hesabıma yükle aktif değil
  • her katagorıde geçseydi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yetişemedim konuyu açayım dedim anındalar başladı gerisi gelir artık. yıldızlı alışverişlerden gelen kuponlar hokus pokus kombolara devam. elektronik gelsin 1000/100 anında inidirm olsun. 111 ve 222 lik kuponlarla ne kombo olur son 2 aydır 3 k.kartının limitini doldurmayı başardım. cepte para kalmadı
  • Unutmadık, şimdi burada olurdu mutlaka ilk 3e girerdi

edit: anında indirim olaydı eyiydi, bizim 22lik çekleri manipule ettiler resmen peh.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meter90 -- 23 Aralık 2014; 0:10:45 >

• Önlerden...
  • lütfen ihtiyacı olanlar yüklesin, "Kuponlar, 5.000 adet ile sınırlıdır. """

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir alanı kaçırdınız

Giyim & Ayakkabı, Bebek Giyim, Hamile Giyim, Mücevher&Saat (Altın&Gümüş, Antika&Koleksiyon hariç)

Bana göre yine tırt, ilgisini çeken olabilir.

ben şu tictoc u bekiyorum bakalım bize çıkarmı çek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -OFLU- -- 23 Aralık 2014; 0:13:24 >
  • Ne zaman aktif olcak bu yatacam bekliyorum ayakkabı lazımdı tam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben yazdıklarımı geri alıyorum arkadaşlar. anında diye yazdım o kadar :::)) tık hızındaymış kendime
  • Hokus pokusu da hazirladim bekliyorum. Ne zaman aktive olur acaba?

• Her zaman normal indirim verdikleri kategoriyi tık hızında yaparak cazip gostermeye calısmıslar..

• Arkadaşlar 35 liralık ve 79 liralık iki saati almak istiyorum diyelim.En uygun fiyat kombinasyonu nasıl olur sizce ? Birde daha kargoya çıkmamış 7 lira sallamatik kullandığım onaylanan bir siparişim var.İptal etsem puanlar geri geliyor mu ?
  • Bi an markette dahil diye heyecan yaptım
  • Niye aktif olmadı bu kupon acaba..Normal de anında aktif olurdu..
  • takip...
  • Sadece giyimde kullanılması nedeniyle bir avantajı yok, başlığın düzeltilmesini öneririm.
  • hala tık yok :(
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.