Şimdi Ara

MZ Ege Çiğköfte BİM (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
613
Cevap
10
Favori
77.411
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: esevetnov

quote:

Orijinalden alıntı: DarkSidesOfMe

quote:

Tekirdağa gelmiş. bugün sonuncu paketi aldım. henüz yemedim.

tekirdağ merkez mi ?

evet 100. yıl daki bimden aldım. ama bi kaç gündür stok yok malesef.

bilgi için tşk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tufless

Denizliye daha gelmedi heralde ürün

çalışana sordum tersledi beni " 'ona bakarsan bizim için sigara da satıyorlar' diyorlar" dedi
  • sabah moonwalk keyfi kullanıcısına yanıt
    Ahahah iyiki ben çalışana sormadım :D
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Tekirdağa gelmiş. bugün sonuncu paketi aldım. henüz yemedim.

tekirdağ merkez mi ?

evet 100. yıl daki bimden aldım. ama bi kaç gündür stok yok malesef.

bilgi için tşk.

Hocam bugün uğradım baya bir ürün vardı. 2 adet aldım ben. tükenmeden al istersen.

• Kozyatagi bim de de artik lagash gelmis aldim ama yagli geldi cok bana yalan yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ben mail attım çok oldu, bölge müdürü aradı beni bilgi almış merkezden zaten bu ürünü satmalarının sebebi ürün iyileştirmeymiş, firmanın kapasitesi artınca tüm bölgelere yayılacakmış, siz talep ettiğiniz için bizim bölgemizi öncelikli olacak dedi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kavacıktan geçerken yerlerini gördüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JoSeePh -- 15 Ocak 2016; 23:44:23 >
  • 1-2 haftadır görüyordum. Dün burada başlığını görünce merak ettim ve bugün gidip aldım. Öncelikle Komagene tarzı bilinen marka çiğköftelerin tadına benziyor tadı. Birebir aynı diyemem ama şuana kadar marketten aldığım çiğ köfteler arasında uzak ara en iyisi. Çiğ köfte net 350 gr (Soslar dahil değil) yazıyor pakette. Kilosu 9.5 lira civarına geliyor. İnternetteki çiğ köftecilerden bile daha ucuz neredeyse.

Kaldı ki içinde et olmayan bir şeyin kilosuna 20-25 lira istemek de zaten akıllıca bir şey değil. Etsiz olduğu için çiğ köfte denmesi gerçekten mantıksız bu doğru ama burada çıkıp "Buna çiğ köfte mi diyosunuz, siz hiç etli çiğ köfte yediniz mi ehe ehe ehe" diye aklınca hava atanlar da bilsin ki, etli çiğ köfte düşündükleri kadar masum değil. Yasaklanma sebebi de AB standartlarına uymamasıydı zaten. Bunlara çiğ köfte denmesinin sebebi de o yasaktan sonra alternatif olarak çiğ köftecilerin bunları üretmesiydi. Adı da öyle kaldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: OUaTime

1-2 haftadır görüyordum. Dün burada başlığını görünce merak ettim ve bugün gidip aldım. Öncelikle Komagene tarzı bilinen marka çiğköftelerin tadına benziyor tadı. Birebir aynı diyemem ama şuana kadar marketten aldığım çiğ köfteler arasında uzak ara en iyisi. Çiğ köfte net 350 gr (Soslar dahil değil) yazıyor pakette. Kilosu 9.5 lira civarına geliyor. İnternetteki çiğ köftecilerden bile daha ucuz neredeyse.

Kaldı ki içinde et olmayan bir şeyin kilosuna 20-25 lira istemek de zaten akıllıca bir şey değil. Etsiz olduğu için çiğ köfte denmesi gerçekten mantıksız bu doğru ama burada çıkıp "Buna çiğ köfte mi diyosunuz, siz hiç etli çiğ köfte yediniz mi ehe ehe ehe" diye aklınca hava atanlar da bilsin ki, etli çiğ köfte düşündükleri kadar masum değil. Yasaklanma sebebi de AB standartlarına uymamasıydı zaten. Bunlara çiğ köfte denmesinin sebebi de o yasaktan sonra alternatif olarak çiğ köftecilerin bunları üretmesiydi. Adı da öyle kaldı.

aynen öyle olması gerekende buydu çünkü gerçekten et diye insanlara ne yedirdikleri belli değiildi.şimdi en azından bulgur yediğimizi biliyoruz.ayrıca bunlar çiğ köftemi diyenler kendi bildikleri alabileceğimiz bi yer varsa söylesinler onuda deneyelim

• quote:

Orijinalden alıntı: Inverness

quote:

Orijinalden alıntı: DARBE

Halk bunun bimde satıldığını öğrendikten sonra, mantar gibi biten çiğköfte dükkanları bir bir kapanacak ben size deyiverem.

Bencede öyle olacak ama mustehaktir yarım porsiyon 6 7 liraya satıyorlar o da bulgur bu da bulgur. Hicbirisine acimiyorum

Ömer usta yarım porsiyon 4 lavaş bol yeşillik marul roka maydanoz yarım limon 6 tl

İster acılı ister acısız

Ve günlük taze geliyor. Pakete giren her ürün koruyucu ve katkı içerir.
    Üç beş kuruş için midenize yazık. Zaten hergün yemeyin haftada 2 defa 2 lira fazla ver adam gibi çiğ köfte ye

• quote:

Orijinalden alıntı: reallist55

quote:

quote:

Halk bunun bimde satıldığını öğrendikten sonra, mantar gibi biten çiğköfte dükkanları bir bir kapanacak ben size deyiverem.

Bencede öyle olacak ama mustehaktir yarım porsiyon 6 7 liraya satıyorlar o da bulgur bu da bulgur. Hicbirisine acimiyorum

Ömer usta yarım porsiyon 4 lavaş bol yeşillik marul roka maydanoz yarım limon 6 tl

İster acılı ister acısız

Üç beş kuruş için midenize yazık. Zaten hergün yemeyin haftada 2 defa 2 lira fazla ver adam gibi çiğ köfte ye

Valla benim gözümde hiçbir farkı yok herkesin zevki kendine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limonen -- 17 Ocak 2016; 8:20:17 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Dün aldım efsane

• quote:

quote:

quote:

İster acılı ister acısız

Adamlar öyle bir yeşillik veriyor ki köfte yapacağım zaman oradan çiğ köfte alır yanında gelen maydonuzu kullanırdım :)

Bu arada evet bu çiğ köfteler etli çiğ köfteye yaklaşamıyor , İstanbul'da benim bildiğim bir yer var arkadaş oradan alıp geliyor bazen , düşünmek bile ağzımı sulandırıyor.
    Adamlara bu arada güvendim çünkü dükkana gittim çuval çuval isot , yamuk adam iyi mal buldum diye böyle toplu alım yapmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mgora

quote:

quote:

quote:

İster acılı ister acısız

Adamlar öyle bir yeşillik veriyor ki köfte yapacağım zaman oradan çiğ köfte alır yanında gelen maydonuzu kullanırdım :)

Bu arada evet bu çiğ köfteler etli çiğ köfteye yaklaşamıyor , İstanbul'da benim bildiğim bir yer var arkadaş oradan alıp geliyor bazen , düşünmek bile ağzımı sulandırıyor.
    Adamlara bu arada güvendim çünkü dükkana gittim çuval çuval isot , yamuk adam iyi mal buldum diye böyle toplu alım yapmaz.

İstanbulun meredinde hocam
    Bizde faydalanalım
    Etli çiğköfte yemeyeli uzun zaman oldu

• Selam Beyler,

Bugün sonunda bimdeki çiğköfteyi yiyebildim.

Hoşuma gitti.

3.25 TL hiç pahalı değil.

Yanında ayran ve lavaşta alırsanız tamamdır :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: boxor

lagash zaten en dandık markadır pıslık gıbı uretım hanelerı var cok seffasalar uretım yerlını gostersınler tecrube konusyor burada

Kesinlikle haklısınız, üretimlerini gezen bir arkadaşım aynen sizin gibi tepki verdi. Bim denetimleri galiba eskisi gibi etkin değil. Biz değil BİM kaybeder. Herhangi bir olumsuzlukta ben faturayı Lagash'a değil Bim'e keserim...

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetbarang

Hocam tadı güzel olmamasına rağmen durduk yere canınız o yemeği istiyorsa, beyinde baskı uygulayan bir madde var demektir. Msg olmasına gerek yok, ona benzer bir sürü aminoasit türevi var.

Üründe Glikoz var... Tespitiniz süper.

• Sancaktepe Sarıgazi'de geçen hafta yoktu, etikette Lagash yazıyordu ama diğer marka satıştaydı. Bugün ise Lagash sattıklarını gördüm ve aldım. Yavaş yavaş tüm şubelere geliyor sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordinary Story -- 18 Ocak 2016; 15:12:08 >
  • İzmirde bu markayı satan şube var mı ?

• millet aldım denedim iyiydi taysiye ederim, f/p bayağı iyi. Forumun 'homo economicus'larına da teşekkür ederim sayenizde keşfettim.
  • samsunda yok gelir mi acaba ...
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.