Yarbay
23 Kasım 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
27 üye
Görüntülenme
Toplam: 70 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhabalar, çok uzun süredir uzak kaldım dahili bileşenler bölümüne. Bir yakınım 5000 lira civarına sistem toplamayı düşünüyor, oyun amaçlı olacak. AMD veya Intel olabilir. Tavsiyelerinizi almak isterim.

Nasıl geçti sınav? Hangi dilden girdiniz?
Bence bir soru sıkıntılıydı sizin de öyle düşündüğünüz soru var mı?
Merhabalar, taahütümün bitmesine iki ay kala kablonet üyeliğimi sonlandırmak istedim. İptal ettirmemiş olsam toplamda iki fatura ödeyeceğim ancak iptal bedeli olarak bana neredeyse 4 faturalık bir ücret çıkarıyorlar.

quote:ABONELİK SÖZLEŞMELERİ YÖNETMELİĞİ
MADDE 16 – (1) Taahhütlü aboneliklerde tüketicinin süresinden önce taahhütlü aboneliğini sonlandırması halinde, satıcı veya sağlayıcının talep edeceği bedel, tüketicinin taahhüdüne son verdiği tarihe kadar tüketiciye sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı ile sınırlı kalmak zorundadır. Ancak, tüketiciden taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen bedellerin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamının, bu tutardan düşük olması halinde sınır değeri olarak tüketici lehine olan tutarın esas alınması zorunludur.


bu yönetmeliğe göre benim iki aylık faturayı peşin ödeyip çıkma hakkım yok mudur? eğer öyleyse sorunu nereye taşıyabilirim?

Teşekkürler şimdiden.
Merhabalar, Superonline çalışanları bugün kapıya geldiler 24 mbit 35 gb aknli paketi tvplus ile birlikte ilk 6 ay 40 sonraki aylarda 60'a (toplamda 24 ay) vereceklerini söylediler. Şuanda Türksat kullanıyorum 50mbit 50 gb ama tahhütüm ocakta sona eriyor (açıkçası memnun değilim pek).

Ocak itibariyle akk kalkacağı için 24 mbit sınırsız internete toplamda 55 lira vermiş olacağım , geçmeye değer mi sizce, ne düşünüyorsunuz?
yaklaşık bir hafta önce turknet aboneliği oluşturdum ama dsl sinyali alamıyorum, konuyla ilgili müşteri hizmetlerine bağlanmaya çalıştım fakat iki aboneliğim olduğu için kullandığım aboneliğin numarasını isteyip duruyor fakat herhangi birisine bağlanamıyorum, sürekli abonelik numarası isteyip duruyor.

velhasıl dsl sinyali alamıyorum ne yapmam lazım?
İyi forumlar, belirttiğim gibi üst limit 700 lira üstüne çıkmam zor, ha 'kesinlikle şu farkı ver, o farka değer' derseniz kendimi zorlarım.

Fazla özellik aramıyorum sağlamlık daha önplanda onun haricinde klasik whatsapp twitter gibi uygulamalar kullanılacak.

Şimdiden çok teşekkür ederim.
Ehliyet almak için gitsem işlem yapılır mı?
Genel bir sıkıntı var anladığım kadarıyla
Kursların açılıp açılmayacağı ile ilgili okulları aradım yeterli başvuru olursa açılır diyorlar benden başka başvuracak varsa beraber başvuralım hiç yoktan kurs açılmış olur.

benim haricimde izmirden başvuracak var mı veya başka önerisi olan var mı izmirde yaz boş geçmesin diye
Bu fahiş fiyatları vermek zorunda mıydı? abone kaybedeceğini bile bile yaptı bunu. Zaten merkez yerlerde altyapıları var kablonetin olduğu yerlerij çoğunda en az bir firmanın daha fiber interneti var. Bana yaptıkları akıllıca gelmedi.
Hakkında
Konum: İzmir
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 8 ay
Mesaj Sayısı: 2.973
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.291
İkinci El Bölümü Mesajları: 357
Konularının görüntülenme sayısı: 75.317 (Bu ay: 313)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.230 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.