Şimdi Ara

MX MAX Memobox S905 2GB (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
2
Favori
3.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CEHENNEMTR1

Hocam bu konulara cok uzagim. Nasil yapilacagini siz biliyorsaniz anlatirsaniz yapmaya calisirim ;)

:) tamam hocam , örnek ayarlardan uygulama kısmına gelip üzerine tıkladığınız da sd carda taşı yazar basınca taşıyor mu acaba . Bu arada memnun kaldınız mı üründen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam dediginiz gibi baktim ama sd karta tasi diye birsey yok.
    Baska cihazlar nasildir bilmedigim icin mukayese yapamadim ama 500gb lik harici harddiscteki filmleri takilmadan aciyor. Full hd videolar vardi onlardada sorun cikarmadan acti.
    Seyurturk uygulanasiyla film izledim bir sorun yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • l L kullanıcısına yanıt
    Birde kumandasi eksik kaliyor daha iyi bir kumanda sart internet kullanimi ve oyun icin

• Kumanda bu tv boxlarda gerçekten sinir bozucu derecede kötü. Tavsiye olak Logitech k400 klavye her türlü ihtiyacı karşılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: live2lift

satıcının gönderdiği imaj dosyası

mbf.me/wrRmIz

bu da anlatım videosu

mbf.me/EZZWjo

USB_Burning_Tool.exe linki de göndermiş ama windows 10da çalışmadı onun yerine bunlardan birini kullanabilirsiiniz

http://chinagadgetsreviews.blogspot.com.tr/2016/02/download-amlogic-usb-burning-tool-v20515.html
    http://www.mediafire.com/download/3tslawv4ngswnzx/Vega_S95_USB_Burning_Tool_v2.0.5.15-build7.rar

bir otg ve bir dişi-dişi usb kabloyu birbirine ekleyip pcye bağlıyorsunuz ben böyle yaptım ama telefon tek bir data kablosu aynı işi görürdü galiba

usb burning tool programını çalıştırıp ingilizceye ayarlıyoruz ve img dosyasını programa yüklüyoruz,
    ben biraz farklı olarak erase flash, erase bootloader ve overwirte key i tıkladım , force erase all u seçtim
    henüz cihazı pcye bağlamadan starta bastım

cihaz fişe takılıyken sivri bir cisimle av girişine bastırıyoruz ve otg kabloyu takıyoruz ve pc bağlantısı yapılıyor, şimdi cihazın power tuşuna basıyoruz,
    programda hublar listeleniyor ve yükleme başlıyor, sivri cismi yuvadan çekebiliriz, yükleme %100 olduğunda otg kabloyu çıkartıyoruz işlem tamam

Hocam rica etsem satıcınn gönderdigi imaj dosyasını yükler misiniz? Verdiğiniz link artık çalışmıyor sanırım.

• ozzyzeus kullanıcısına yanıt
    pcye format atmıştım, gitmiş tekrar isteyeyim

sitelerinde de yeni bir firmware görünüyor, aynısı olabilir

http://www.memobox.tv/download/xiazai.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi live2lift -- 29 Mayıs 2016; 21:26:08 >
  • satıcı şöyle bir link verdi ama dosyaya ulaşamadım.

www.dropbox.com/home/amlogic%20s905/MX%20MAX/MEMOBOX%20MX%20MAX%20(TF)
  • live2lift kullanıcısına yanıt
    tesekkürler hocam

• Benim de mx max cihazım elime ulaştı. Kutunun içinden sky live aktivasyon kodu çıkmadı çok gereklimidir. Cihazı biraz kurcaladım. Google play çalışıyor. Digitürk play yüklenebiliyor ama görüntü kötü. Cihazın kendi playerı olan movieplayer ac3 ve dts filmleri sadece görüntü verecek şekilde oynatıyor. Kodi de pasthrough yapılıyor ama seste kesilmeler oluyor. Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşların fikirlerini bekliyorum. Kendi playerının passthrough yapamaması canımı sıktı.
  • kyib K kullanıcısına yanıt
    skylive önemli değil,

https://www.dropbox.com/s/e440o7o4v2ve0v7/MX%20MAX%20TF%20UPDATE%20(0426).rar?dl=0

bu firmware i yükle, kendi medya playerında sorun yok
  • live2lift kullanıcısına yanıt
    Archos media player ile passthrough sorununu çözdüm. Cihaz ilk geldiğinde ismi mx max olarak geçiyordu. Sizinki gibi m18 değil, firmware için teşekkürler indiriyorum ama cihazı biraz daha kurcalayacağım stabil gelmezse bunu yüklerim. 10 bit hevc 265 leri kesintisiz olarak oynatabiliyor.
    Edit: Sound ayarlarından otomatik hdmi yerine hdmi seçince kendi playerındanda dts ve ac3 5.1 sesleri almaya başladım sıkıntı yok yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyib -- 4 Temmuz 2016; 23:56:54 >
  • Merhaba arkadaşlar..Öncelikle tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı mübarek olsun..Malumunuz bizim android boxların uzaktan kumandası biraz zayıf kalıyor fonksiyonel açıdan bende bu yüzden biraz araştırma yaptım ve cep telefonlarımıza yükleyeceğimiz küçük bir apk ile telefonlarımızın uzaktan kumanda olarak kullanabileceğimizi öğrendim :) Sizlerlede paylaşmak istedim gerçekten boxların kendi kumandasından çok daha iyi bence denemenizi tavsiye ederim.Ayrıca bu program ile Amlogic: S905, S812 ve S805 chipset kullanan tüm boxlarda bu program çalışıyor..Program linki aşağıda , buradan apk yı indirip cep telinize kurun ve rahat edin...Saygılar..

Program linki :https://www.dropbox.com/s/ecjoywq493112mp/RC_Client_Amlogic_S905_S805_S812.apk?dl=0

• Wi-fi ile mi bağlanması lazım iki cihazın da benim box s905 işlemcili kablo ile bagli ne te ama telefon wi-fi ile bagli sorun orda mi telefona kurdum uygulamayı ama kumanda olayini yapamadım açıklar misiniz

• ugur1706 U kullanıcısına yanıt
    merhaba..benim bağlantı şeklimde aynen sizinki gibi..box kablo ile bağlı modeme telde wifi ile bağlı..her iki cihazda aynı ağa bağlı olunca sorun olmuyor ben bu şekilde kullanıyorum sorunsuz..
  • ugur1706 U kullanıcısına yanıt
    Benim bağlantı şeklimde box ethermet ile ağa bağlı tel wi fi ile bağlı ama telde kullandığım program remoteIME tavsiye ederim. Çinden kumandam gelene kadar bu şekilde idare ettim.
  • Satın almayı düşünen olursa elimde 1 adet çok az kullanılmış mevcut

• Arkadaşlar Çinden arkadaşım gelecek
    Bu tarz ürünleri bir türlü bulamıyor. Nereye gidip bakması lazım, fikri olan var mı?

Hangi şehir semt vs..
  • valla dukkan olarak tam bilmiyom nerelerde satilir ama soyle arkadasina aliexpress var cin sitesi ordan siparis 2-3 gunde eline gecer sonra alir sana getirir tam gec olmadi ise simdi
  • http://www.aliexpress.com/item/New-Original-Q-Box-Android-5-1-TV-BOX-Amlogic-S905-2GB-16GB-4K-Smart-TV/32709111479.html?spm=2114.13010608.0.56.5UJRas

bu kutuyu siparis verdim bakalim nasil cikcak 1 gb ram olan mxq kullaniyordum usb den film izleyince takiliyordu baya 1080p filmlerde bunun performansi iyi diyorlar bakalim kullanan varmi  MX MAX Memobox S905 2GB

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.