Şimdi Ara

MX MAX Memobox S905 2GB (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
2
Favori
3.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar ben de bu üründen satın aldım bu akşam kurulum yapacağım. Kurulumu yaptıktan sonra neler yapmam gerekiyor? Hangi programı yükleyeyim hangi eklentileri yüklememi tavsiye edersiniz? Yardımlarınız için teşekkür ederim.
  • http://m.aliexpress.com/item/32673595385.html?aff_click_id=300ca76606c54b7baefbc3d60e1e04ac-1471118818102-01096-UneMJZVf&aff_platform=y
    Bende bu urunu siparis verdim.iptv kurulu hakkinda bilgi verecek olan varmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elimde baya android box birikti, mx max ı satıyorum, isteyen pm atabilir

• Mrb arkadaslar cihazimla ilgili bir sorunl karsilastim tecrubeli arkadaslar yardimci olabilirse sevinirim.
    Ligler basladigi icin digiturkplay uygulamasini kurdum fakat mac yayini sirasinda surekli yayin geriye gidiyor. Soyle aciklamaya calisayim mesela mac basladi 2. Dk oynaniyor sonra hic kesinti fln olmadan yayin bi anda 1 dk dan devam ediyor. 2 3 dk sorun yok geldik 5.dk ya sonra yine hop bi anda yayin 4.dk ya geri donuyor bu sekilde mac izlemek imkansiz oluyor.macin 15. Dksinda ben hala 10dk yi fln izliyor oluyorum. Ne yapmam gerekiyor acaba.???

• aynı sorun bende de var maalesef.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.