Şimdi Ara

MX MAX Memobox S905 2GB (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
2
Favori
3.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    teşekkürler,
    seyirtürk nasıl kuruluyor, deneyebilirim onu da
    elimde 4 kutu var şu an, s905 çipli cihazların kodiden avrye passthrough yapılınca ortaya çıkan dts sorunu bu cihazda da var
    ancak diğer cihazlarda olduğu gibi kendi oynatıcısında sorun yok

yolda gelen KIII Amlogic S905 model bir cihaz daha var, memobox ı ya da diğerlerini duruma göre elimden çıkarıcam almak isteyenler beklemede kalsın :)
  • :) tamam hocam bu cihaz güzel bende almak üzereydim bekliyorum sizi :) açıkcası torrent çalışırsa harika olur ve uygulamalar acaba micro sd üzerine kuruluyor mu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • live2lift kullanıcısına yanıt
    Öncelikle cihazınız hayırlı olsun. Bende bu cihazı yeni sipariş verdim. Deneyimlerinizi paylaşabilirseniz memnun olurum. Şu anda mxiii-g kullanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim için önemli özellik torrent özelliğinin çalışmasıydı
    problem olmasına üzüldüm keşke çalışsaydı

http://www.imdb.com/title/tt3231054/
    filminin fano.in deki torrent dosyasını aşağıdaki linke ekledim
    vaktiniz varsa deneyebilirmisiniz
    yüksek indirme hızına sahip

http://dosya.co/mfsxe5dauy5a/[FANO]Risen.2016.1080p.BluRay.x264-Replica_(1).rar.html
    (açolan sayfada resmin altındaki dosyayı indire tıklayın)
    (linkin tamamını kopyalayıp yeni sekmede deneyin)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayeskici -- 11 Mayıs 2016; 17:57:06 >

• Şimdi kullandığım mxiii-g zaten m8s+ ile aynı özelliklere sahip ancak bu mx max benim de kafama yattı. Siparişini verdik bakalım, bekleyip göreceğiz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayeskici

benim için önemli özellik torrent özelliğinin çalışmasıydı
    problem olmasına üzüldüm keşke çalışsaydı

http://www.imdb.com/title/tt3231054/
    filminin fano.in deki torrent dosyasını aşağıdaki linke ekledim
    vaktiniz varsa deneyebilirmisiniz
    yüksek indirme hızına sahip

http://dosya.co/mfsxe5dauy5a/[FANO]Risen.2016.1080p.BluRay.x264-Replica_(1).rar.html
    (açolan sayfada resmin altındaki dosyayı indire tıklayın)
    (linkin tamamını kopyalayıp yeni sekmede deneyin)

verdiğin film calculatingte kaldı ama başka film kesintisiz harici diske iniyor şu an

önceki denemedeki duraklama yok

bunda satıcıdan alıp yüklediğim yeni yazılımın etkisi olabilir, dts sorunu için mesaj yazmıştım, yeni firmware göndermiş, nasıl yükleneceğini öğrenene kadar baya mesajlaştık kendisiyle,çinlilerin çok kötü ingilizcesi var bu arada, cihazın usb burning yöntemiyle firmware yüklemesi de baya farklı, otg girişinden cihaz fişteyken otg kablo+ male to male kablo ile yapılıyor, direkt telefon data kablosuyla da yapılabilirdi belki

önceden cihaz adı m18 gözüküyordu, şu an mx max olarak görünüyor,
    malum s905 çipsetli cihazlardaki kodi dts sorunu halen devam ediyor ancak yeni yazılımla görüntü çok daha iyi oldu ve torrent harici diske iniyor

• Apk sd card üzerine kuruluyor yada taşırıyorsa harika , sipariş geçmek için bekliyorum

• l L kullanıcısına yanıt
    taşımak için önereceğin bir uygulama varsa deneyeyim

bu s905li cihazları anlamıyorum kendi playerlarında amfiye passthrough dolby/dts sorunu yok ama aynı durumda kodide dtsde dropouts dedikleri sorun oluyor, tronsmart s95te çözmüş, bu cihazda da çözülür heralde
  • satıcının gönderdiği imaj dosyası

mbf.me/wrRmIz

bu da anlatım videosu

mbf.me/EZZWjo

USB_Burning_Tool.exe linki de göndermiş ama windows 10da çalışmadı onun yerine bunlardan birini kullanabilirsiiniz

http://chinagadgetsreviews.blogspot.com.tr/2016/02/download-amlogic-usb-burning-tool-v20515.html
    http://www.mediafire.com/download/3tslawv4ngswnzx/Vega_S95_USB_Burning_Tool_v2.0.5.15-build7.rar

bir otg ve bir dişi-dişi usb kabloyu birbirine ekleyip pcye bağlıyorsunuz ben böyle yaptım ama telefon tek bir data kablosu aynı işi görürdü galiba

usb burning tool programını çalıştırıp ingilizceye ayarlıyoruz ve img dosyasını programa yüklüyoruz,
    ben biraz farklı olarak erase flash, erase bootloader ve overwirte key i tıkladım , force erase all u seçtim
    henüz cihazı pcye bağlamadan starta bastım

cihaz fişe takılıyken sivri bir cisimle av girişine bastırıyoruz ve otg kabloyu takıyoruz ve pc bağlantısı yapılıyor, şimdi cihazın power tuşuna basıyoruz,
    programda hublar listeleniyor ve yükleme başlıyor, sivri cismi yuvadan çekebiliriz, yükleme %100 olduğunda otg kabloyu çıkartıyoruz işlem tamam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi live2lift -- 14 Mayıs 2016; 13:26:45 >

• Apple TV 4 üzerinde Kodi ve Infuse Pro kullanıyorum. Meraktan bende sipariş verdim.
  • live2lift kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de tv box alma aşamasındayım k3 ve mx max arasında kaldım. Daha sonrasında da avr li sistem almayı düşünüyorum. Bu passthrough sorunu yeni gelen firmware ile çözülüyor mu ve bunu ota şeklinde de yayınlıyorlar mı?
  • kyib K kullanıcısına yanıt
    k3 de yolda
    cihazı açar açmaz 2 güncelleme oldu otomatik ancak satıcının gönderdiği firmware ile cihaz daha iyi hale geldi, pasthrough çözülmedi, s905lerde genel sorun, bu sorun kendi oynatıcısında yok, kodide var ve tronsmart vidon kodi sonunda sorunu çözdü, satıcı da durumu ileteceğini söyledi

bu arada tronsmart s95 telos satılık
  • quote:

Orijinalden alıntı: live2lift

teşekkürler,
    seyirtürk nasıl kuruluyor, deneyebilirim onu da
    elimde 4 kutu var şu an, s905 çipli cihazların kodiden avrye passthrough yapılınca ortaya çıkan dts sorunu bu cihazda da var
    ancak diğer cihazlarda olduğu gibi kendi oynatıcısında sorun yok

yolda gelen KIII Amlogic S905 model bir cihaz daha var, memobox ı ya da diğerlerini duruma göre elimden çıkarıcam almak isteyenler beklemede kalsın :)

Merhaba arkadaşlarım.Bendeki cihaz MX64,MX MAX Memobox S905 2GB cihaz kasa ve özellik olarak aynı sanırım.
    Beelink MX64,Beelink M18(farkı 16Gb ram ve Wifi dış antenli) ve bu cihaz aynı.Sadece isim farklı

MX MAX Memobox S905 2GB

MX MAX Memobox S905 2GB

MX MAX Memobox S905 2GB

MX MAX Memobox S905 2GB

MX MAX Memobox S905 2GB

Cihazım MX64 fakat model no M18 yazıyor yani yazılımlar aynı.

Pass trough sorununun çözülmüş olduğu vereceğim linkin 5.mesajında yazıyor.Openelec kurulumundan bahsedilmiş.

http://freaktab.com/forum/tv-player-support/amlogic-based-tv-players/s905/beelink-ac/546765-beelink-m18-amlogic-s905-4k-2g-16g-tv-box-2-4g-5g-dual-band-wifi-1000m-lan-bluetooth4-0-hdmi2-0-h-265-miracast-dlna/page9

İngilizcem pek olmadığı için nasıl yapılacağını anlayamadım.Translate içeriği şöyle;

''Ben robot altında Passthrough özellikli Kodi / SPMC sürümünü bakarak yoruldum, bu yüzden dün ben benim kutuyu parladı openELEC . Bu büyük yapı için Alex240188 için teşekkür ederiz.
    Artık ses terkinde, atlama, beyaz gürültü, vb var - her şey toslink üzerinde çalışıyor.''

Openelec kurulumunun nasıl yapılacağını yazılım yüklemeden anlayan bir arkadaşımız detaylı anlatabilirse minnettar olacağız

• benim mx maxın yazılımında m18 yazıyordu, satıcının gönderdiği yazılımı yükleyince mx max oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: live2lift

benim mx maxın yazılımında m18 yazıyordu, satıcının gönderdiği yazılımı yükleyince mx max oldu

Cihazınızdan memnun musunuz hocam ben Apple TV 4 aldım ama sadece browser olsun ve kodi kullanayım android bir cihaz istiyorum , yarın sipariş geçicem yazılımı umarım hallederim .

• Kendi playirinda x265 10 bit filim oynatimi nasil?3d oynatimi nasil?

• Herkese mrb. Benimde mx max im bugun elime ulasti. Birkac sayfadan okudugum kadariyla once icinde gelen kodi uygulamasini sikdim ve yeniden yukledim. İnt uzerinden buldugum video sayesinde seyurturk uygulamasini yukledim. Bu cihaz icin baska ne yuklemeli nasil ayarlar yapmaliyim acaba???

• quote:

Orijinalden alıntı: CEHENNEMTR1

Herkese mrb. Benimde mx max im bugun elime ulasti. Birkac sayfadan okudugum kadariyla once icinde gelen kodi uygulamasini sikdim ve yeniden yukledim. İnt uzerinden buldugum video sayesinde seyurturk uygulamasini yukledim. Bu cihaz icin baska ne yuklemeli nasil ayarlar yapmaliyim acaba???

İyi günlerde kullanın lütfen uygulamalar harici depolamaya taşınıyor mu bi bakar mısınız hocam

• l L kullanıcısına yanıt
    Hocam bu konulara cok uzagim. Nasil yapilacagini siz biliyorsaniz anlatirsaniz yapmaya calisirim ;)

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.