Şimdi Ara

Müslüm (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
0
Favori
5.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sosyal medya fenomencikleri işte popi olmaya çalışıyor ezolar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihterimingazi

Filme bugün gittim, filmle ilgili yukarıda bir çok yorum yapılmış, hepsine tamamen katılıyorum ancak parmak bakmak istediğim başka bir nokta var. Arkadaş bizim insanımız neden sinemada film izlemeyi dahi beceremiyor? Hadi onu geçtim anı yaşamak denilen şey neden yok bizim insanımızda? Filmin başlangıcından itibaren herkes snap atma derdine düşmüş gibi sürekli fotoğraf çekip durdular filmin sonuna kadar, Müslüm Gürses'in şarkı söylediği sahnelerde salonun yarısı telefonlarını çıkardı ve video çekmeye başladı, sanki Müslüm Gürses dirildi ve sahnede şarkı söylüyor, akıl alır gibi değil gerçekten...
    Hocam onların vermek istediği mesaj: ''Bakın ben vizyonda hangi film varsa biliyorum, hiçbir şeyden eksik kalmam, bir kere bile arabesk dinlemedim ama Müslüm Baba'yı da severim ya ne sandınız sinemadayım hatta şu an.''

• Filme bugün gittim ve çok beğendim.

Müslüm Gürses'in babası filmdeki kadar kötü bir adam mıydı gerçekten? yoksa değiştirerek mi anlatmışlar biraz? ve bu arada Muhterem Nur ile tanışması aynı böyle mi oldu?
  • Moving On kullanıcısına yanıt
    evet 5 para etmez bir adammış işte. sadece gözlerinin önünde annesini öldürmesi gerçek değilmiş ki bu hiç bir şeyi değiştirmez zaten.
  • Şurada içi boş 90 sayfa-200 sayfa bazı filmler tartışılıyor. şu film ise sadece 6 sayfa. Yazık. Gerçekten bu film en az 100 sayfayı bulmalıydı en az. Kendimiz reklam açısından başarılı değiliz.

şu süper kahraman filmlerinden çok daha etkileyici bir film. insanı içine çekiyor. Tekrar gidesim var hatta
  • quote:

Orijinalden alıntı: delton

Şurada içi boş 90 sayfa-200 sayfa bazı filmler tartışılıyor. şu film ise sadece 6 sayfa. Yazık. Gerçekten bu film en az 100 sayfayı bulmalıydı en az. Kendimiz reklam açısından başarılı değiliz.

şu süper kahraman filmlerinden çok daha etkileyici bir film. insanı içine çekiyor. Tekrar gidesim var hatta
    hele ki başroldeki çocuğun halkın içinden bir yarışmayla gelmesi.. ödüllü düşük bütçeli filmlerden neyi eksik diye düşündürüyor insana..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Görkem !

hele ki başroldeki çocuğun halkın içinden bir yarışmayla gelmesi.. ödüllü düşük bütçeli filmlerden neyi eksik diye düşündürüyor insana..

Alıntıları Göster
    şahin kendirci de performansıyla Timuçin esen kadar övgüyü hak ediyor.

şahine filmden tanıdığmız limoncu ali'nin oğlu eşlik ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E19076E5A -- 21 Kasım 2018; 12:13:38 >

• Merak ettigim bir film.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • haftsonu bir büyüğmüzü(değerli abim hüngür hüngür ağladı valla) filme götürmemiz sonucu bir kez daha izleme fırsatı buldum. gerçekten sıkmadan kendini izleten güzel bir film.

Müslüm
  • Aynen dediğinize katılıyorum hocam. Filme geçen çarşamba günü gittim. Millet hadi story çekmeyi geçtim arka koltulardan "FLAŞ" açarak fotoğraf çekiyorlar ya. Bariz bir şekilde belli oluyor ve zaten beyaz perdede de belli oluyor görüntüyü solduruyor. Bütün filmin içine ettiler resmen. Filme gelince ise, ben gayet beğendim filmi verilen emeğe değdiğini düşünüyorum. Film süresi boyunca benim için su gibi akıp gitti.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nocilisss

Aynen dediğinize katılıyorum hocam. Filme geçen çarşamba günü gittim. Millet hadi story çekmeyi geçtim arka koltulardan "FLAŞ" açarak fotoğraf çekiyorlar ya. Bariz bir şekilde belli oluyor ve zaten beyaz perdede de belli oluyor görüntüyü solduruyor. Bütün filmin içine ettiler resmen. Filme gelince ise, ben gayet beğendim filmi verilen emeğe değdiğini düşünüyorum. Film süresi boyunca benim için su gibi akıp gitti.
    Bir filmi güzel yapan su gibi akıp gitmesi, bitince hüzünlendirmesi, üstüne ikinci film seyretmeyi istememek bence. Türkiye'de Yılın filmi Müslüm'dür. Yılın aktörü de Timuçin Esen'dir. Helal olsun hepsine.
  • Arif v216 çok traş filmdi ya gişeye gömmesine sevindim. Recep İvedik'i de geçse keşke.

• ben gelmedim dava için benim işim sevgi için. dostun evi gönüllerdir, gönüller yapmaya geldim..

• 70 milyon gişe geliri elde etmiş. iyi para. umarım yapımcılar bu parayı daha güzel filmler yapmak için kullanırlar.
  • Thomas Anderson kullanıcısına yanıt
    aylanın ardından böle bir yapıma imza atan adamlar eminim boşa harcamazlar.

• Acaba son izlenme sayısı nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • capo di capi kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/ExternalLinkRedirect?url=https://boxofficeturkiye.com/film/muslum-2014050

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.