Şimdi Ara

Müslüm (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
0
Favori
5.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CemalSanane

Konu sahibi şu an içn izlenme sayısı ve hasılat bi zahmet
    (2 Hafta,3 Gün)
    3.423.161 seyirci
    46.150.472,98 TL hasılat

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E19076E5A

(2 Hafta,3 Gün)
    3.423.161 seyirci
    46.150.472,98 TL hasılat

Alıntıları Göster
    Bu bilgiye nereden ulaşabiliriz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • capo di capi kullanıcısına yanıt
    https://boxofficeturkiye.com/film/muslum-2014050

• Film muhteşem di, Timuçin Esen efsane oyuncu.
  • Ben rahmetlinin bu denli sıkıntılar çektiğini bilmiyordum. Bir insan hayatında bu denli büyük travmalar yaşayıp nasıl ayakta kalabilir akıl alır gibi değil. Allah mekanını cennet etsin. Film gerçekten harikaydı gerek çocukluğu, gerek gençliği ve yetişkin hali muhteşem yansıtılmış. Muhterem hanım da çok anlayışlı imiş bir başkası olsa bırakır giderdi Müslüm babayı.

Son olarak, filmde "Affet" şarkısını çok bekledim ama maalesef olmadı.
  • En son kabadayı filmine gitmiştim (2007) yıllar sonra bir Türk filmine gittim onun sebebi de malum Müslüm Baba bıkmadan usanmadan dinlediğim tek şarkıcı.
    Kimse gelip bana bişi demesin zira zevk renk; Her türlü müziği dinlerim ama ne var ki onlar pas Müslümde pas sökücüdür nezlimde.
    Ben sadece Timuçin Esen'e yorum yapacağım; adamın içinden bildiğin Müslüm çıkmış NOKTA
  • quote:

Orijinalden alıntı: system_25

Timuçin Esen'in oyunculuğuna hayran kaldım. Adam Müslüm Gürses'i oynamamış yaşamış.

Filmde Timuçin Esen yanlış hatırlamıyorsam bi ofise gidiyordu. Orada da Müslüm Gürses'in gerçek görüntüsü oturmuş vaziyette kendisine cevap vermişti değil mi? Net hatırlayan var mı?
    Aynen bende hatırladım bu sahneyi soracaktım şimdi aklıma geldi.

Ne alakaydi çözemedim. Subliminal msj, 25. Kare felan mi nedir anlamadim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cloud Nine -- 17 Kasım 2018; 4:40:5 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar filme gitmeyi planlıyorum, şimdi bilet almak için baktım da bütün sıralar dolu neredeyse, ilk 4 sıra falan boş sadece, oradan iyi izlenir mi?
  • Moving On kullanıcısına yanıt
    Boynun ağrır ordan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E19076E5A

Boynun ağrır ordan.
    Müslüm

Çoğu yer dolu hocam, boş yerler de hiç izlenmez mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moving On

Çoğu yer dolu hocam, boş yerler de hiç izlenmez mi?

Alıntıları Göster
    Avantajlı bilet değil de tam bilet tercih edin . Salon dolu değil , Cinemaximum un yeni çıkardığı çok igenc bir uygulama var sorun orda

Müslüm

• quote:

Orijinalden alıntı: Scavenger Of Human Sorrow

Avantajlı bilet değil de tam bilet tercih edin . Salon dolu değil , Cinemaximum un yeni çıkardığı çok igenc bir uygulama var sorun orda

Alıntıları Göster
    Hocam Maximum - PRM seansına bakınca ilk 4 sıra dolu gözüküyor bu sefer de, PRM ne anlama geliyor tam olarak?

• Bugün gittim 14 seansına gerçekten film ve oyunculuk şahane olmuş ortalara doğru biraz yavaşlasada kopmadan ilerlemesi çok iyi olmuş..

1970'den 1989'lu yılları ele almışlar özellikle Gülhane parkı konseri çok şahaneydi... Ve 2006daki harbiye açık hava konseri insanı çok duygulandıracaktır eminim.

Bence bu filmi sinemada izleyin gidin ve destek olun..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Moving On kullanıcısına yanıt
    Cinemaximum un yaptığı bi tilkilik var , pnr kodlarını ilk 4 sırada bilet almaya zorluyor. Onunla ilgili

• quote:

Cinemaximum un yaptığı bi tilkilik var , pnr kodlarını ilk 4 sırada bilet almaya zorluyor. Onunla ilgili
    Hocam şimdi bilete göre koltuklar dolu ya da boş gözüküyor ya, benim bilet aldığım koltuğa bir başkası daha bilet almışsa ne olacak?
  • quote:

Hocam şimdi bilete göre koltuklar dolu ya da boş gözüküyor ya, benim bilet aldığım koltuğa bir başkası daha bilet almışsa ne olacak?

Alıntıları Göster
    Öyle bir şey olamaz.

• quote:

Öyle bir şey olamaz.

Alıntıları Göster
    Hocam ben Maximum seans ile alıyorum, iki Maximum var biri PRM, ikisi de aynı fiyat ama, birinde ilk 4 sıra boş, öbüründe ilk 4 sıra hariç her yer dolu, gönül rahatlığıyla bilet alayım o zaman?
  • quote:

Hocam ben Maximum seans ile alıyorum, iki Maximum var biri PRM, ikisi de aynı fiyat ama, birinde ilk 4 sıra boş, öbüründe ilk 4 sıra hariç her yer dolu, gönül rahatlığıyla bilet alayım o zaman?

Alıntıları Göster
    Prm olandan almani tavsiye ederim

• quote:

Prm olandan almani tavsiye ederim

Alıntıları Göster
    Arada ne fark var hocam?
  • Filme bugün gittim, filmle ilgili yukarıda bir çok yorum yapılmış, hepsine tamamen katılıyorum ancak parmak bakmak istediğim başka bir nokta var. Arkadaş bizim insanımız neden sinemada film izlemeyi dahi beceremiyor? Hadi onu geçtim anı yaşamak denilen şey neden yok bizim insanımızda? Filmin başlangıcından itibaren herkes snap atma derdine düşmüş gibi sürekli fotoğraf çekip durdular filmin sonuna kadar, Müslüm Gürses'in şarkı söylediği sahnelerde salonun yarısı telefonlarını çıkardı ve video çekmeye başladı, sanki Müslüm Gürses dirildi ve sahnede şarkı söylüyor, akıl alır gibi değil gerçekten...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.