Şimdi Ara

Müslüm (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
0
Favori
5.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Filme gitmeden dinlemeyin!O görüntünün ambiyansın içinde hissedin şarkıyı.Gerçekten çok güzel seslendirmiş.

• cuma günü gidicez inşallah :)
  • 2 kere gittim, hakikaten muazzam film.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Muhterem: Ben öldükten sonra kendine iyi bak olur mu?
    Müslüm: Yooo ben ölmeden ölmek yookk!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgeolun -- 13 Kasım 2018; 8:32:28 >
  • Geçen hafta gittim. Müslüm Gürsesi hayatta ikende son zamanlarını aşırı beğenmiştim eski şarkılarınıda dinledikçe çok daha sevmiştim. Açık konuşmak gerekirse filmin bir çok sahnesinde göz yaşlarıma hakim olamayıp şarkılara eşlik ettim sadece ben değil salonun bir çoğu şarkılara eşlik etti. Timuçin Esene gelince arkadaş adam resmen bu filmi bekliyormuş sanki oynamamış resmen yaşamış öyle bir geçirdiki izleyiciye belkide bir çoğumuz bu oyunculuk yüzünden göz yaşlarımıza hakim olamadık. Açık konuşmak gerekirse tekrardan gitmeyi düşünüyorum. Film için tek olumsuz yorum kısa olması idi... çabuk bitti hatta çıkarken eşime göz yaşları içinde eksik kaldı beee film dedim yani orada oturup 4 - 5 saat izlesem yorulmazdım, devamı gelir mi bilinmez ama inşallah gelir ve kalite düşmez.

Değerli bir isim sanatçı kendi tarzı yaşamı geçmişi ne denir ki... Rabbim mekanını cennet eylesin, böyle bir şahıs dünyaya bir daha gelebilir mi?

Kesinlikle gidin izleyin bilete vermiş olduğunuz paranın kuruşuna kadar hak ediyor.
  • Güzel filmdi ben hiç sıkılmadım ama sıkılan 2 3 arkadaşım oldu. Sadece filmde bilinen şarkılardan biraz daha dinlemek isterdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayret Türk sinema tarihinin 10 en iyi filminden biri kesinlikle ama forumda mesaj atan yok

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgeolun

Muhterem: Ben öldükten sonra kendine iyi bak olur mu?
    Müslüm: Yooo ben ölmeden ölmek yookk!
    - yoo ben ölmeden önce ölmek yoook!?
  • Dün gittim ve filme doyamadım. Olmamış usta, olmamış bu film.
    Keşke part 1 , part 2 şeklinde çekselerdi. Çocukluğu, gençliği vs. Tadı damağımızda kaldı.

Bu filme gitmek için Müslüm gürses hayranı olmanıza gerek yok. Yada benim tarzım şarkılar değil demenize de gerek yok. Zaten film bittikten sonra müslüm şarkıları açıp dinleyeceksiniz. Ben Ray Charles ı izledim. Tarzım değildi ama güzel filmdi.

Timuçin Esen ve Şahin kendirci ye ise ayrı bir sayfa açmak istiyorum.

Timuçin Esen müthiş oynamışsın. Ayrıca sesini de hiç yadırgamadım.
    Şahin Kendirci. Çocukluğunu çok iyi oynamış. Resmen yılların aktörü gibiydin. Bravo sana çocuk.

Gidin arkadaşlar filme. İnanın her kuruşuna değecek. Ben beklemiyordum böyle bir film.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuhleep

Geçen hafta gittim. Müslüm Gürsesi hayatta ikende son zamanlarını aşırı beğenmiştim eski şarkılarınıda dinledikçe çok daha sevmiştim. Açık konuşmak gerekirse filmin bir çok sahnesinde göz yaşlarıma hakim olamayıp şarkılara eşlik ettim sadece ben değil salonun bir çoğu şarkılara eşlik etti. Timuçin Esene gelince arkadaş adam resmen bu filmi bekliyormuş sanki oynamamış resmen yaşamış öyle bir geçirdiki izleyiciye belkide bir çoğumuz bu oyunculuk yüzünden göz yaşlarımıza hakim olamadık. Açık konuşmak gerekirse tekrardan gitmeyi düşünüyorum. Film için tek olumsuz yorum kısa olması idi... çabuk bitti hatta çıkarken eşime göz yaşları içinde eksik kaldı beee film dedim yani orada oturup 4 - 5 saat izlesem yorulmazdım, devamı gelir mi bilinmez ama inşallah gelir ve kalite düşmez.

Değerli bir isim sanatçı kendi tarzı yaşamı geçmişi ne denir ki... Rabbim mekanını cennet eylesin, böyle bir şahıs dünyaya bir daha gelebilir mi?

Kesinlikle gidin izleyin bilete vermiş olduğunuz paranın kuruşuna kadar hak ediyor.
    timuçin esen bir roportajında ben tek çocuğum ama artık bir abim var "müslüm gürses" dedi. o kadar girmiş yani karaktere.
  • Böyle kaliteli yerli yapımlara gitmek lazım hasılatta çok iyi gidiyor bu yılın en çok izlenen filmi olabilir.

En kısa zamanda bendbende gitcem.

• düzelttim.

teşekkürler
  • bilgeolun kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

Hayret Türk sinema tarihinin 10 en iyi filminden biri kesinlikle ama forumda mesaj atan yok
    ben izlemedim henüz de nasıl türk sinema tarihinin en iyi filminden biri oluyor merak ettim ? Bu film ıssız adam gibi sadece acitasyon yapıp ağlatan ve öyle gişeye yönlendiren bir film mi , yoksa harika bir senaryo ile insanı düşünmeye sevk eden , muhteşem çekim açıları ve muhteşem planlar kullanılarak fotoğraf gibi sahnelerle uzun süre insanın aklından çıkmayacak bir film mi ? Eğer ilki ise 5 para etmez.Ama ikincisi ise zaten yurt dışında vs ödül alacaktır.Çünkü türkiyede 30 civarı sağlam yapım vardır cannes venedik toronto vs ödülleri toplamış.Bu tarz filmler varken ilk 10 demek baya bir iddalı oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Devian -- 14 Kasım 2018; 16:26:21 >
  • Umarım ivedik'ten fazla izlenir.

• Timuçin Esen'in oyunculuğuna hayran kaldım. Adam Müslüm Gürses'i oynamamış yaşamış.

Filmde Timuçin Esen yanlış hatırlamıyorsam bi ofise gidiyordu. Orada da Müslüm Gürses'in gerçek görüntüsü oturmuş vaziyette kendisine cevap vermişti değil mi? Net hatırlayan var mı?

• Filmden çıkınca ben.

• system_25 kullanıcısına yanıt
    evet öyle bir sahne vardı net hatırlıyorum. sanırım başka bir filmden kesmişler babayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devian

ben izlemedim henüz de nasıl türk sinema tarihinin en iyi filminden biri oluyor merak ettim ? Bu film ıssız adam gibi sadece acitasyon yapıp ağlatan ve öyle gişeye yönlendiren bir film mi , yoksa harika bir senaryo ile insanı düşünmeye sevk eden , muhteşem çekim açıları ve muhteşem planlar kullanılarak fotoğraf gibi sahnelerle uzun süre insanın aklından çıkmayacak bir film mi ? Eğer ilki ise 5 para etmez.Ama ikincisi ise zaten yurt dışında vs ödül alacaktır.Çünkü türkiyede 30 civarı sağlam yapım vardır cannes venedik toronto vs ödülleri toplamış.Bu tarz filmler varken ilk 10 demek baya bir iddalı oluyor.

Alıntıları Göster
    evet o yorumlar abartı olabilir ama film gerçekten çok güzel ayrıca ıssız adam gibi bir leş ile bu film kıyaslanamaz!! onu da belirtmek isterim. Müslüm babanın çocukluğundan beri yaşadığı tüm zorluk ve sıkıntılara rağmen nefret dolmayıp, bozulmadan bu kadar naif, iyi yürekli ve affedici kalabilmesi insanı şaşırtıyor bence. hatta hayranlık uyandırıyor.

-Kaçtığın için mi burdasın yoksa kovaladığın için mi?

filmden bir söz bunu enine boyuna düşünebilirsin mesela.
  • Konu sahibi şu an içn izlenme sayısı ve hasılat bi zahmet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.