Şimdi Ara

Muslera'nın gitmesi lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adam dünyanın aktif en iyi 5 kalecisinden biri bana göre. Şu berbat lig ve takımda kendine yazık ediyor. Kariyerini düşünüp artık sezon ortası veya sonu ayrılması lazım. Bruma'nın da gitmesi lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tihilu -- 20 Kasım 2016; 23:17:26 >

• Kesinlikle katılıyorum
  • Levent Nazifoglunu aradim Muslera 50 Bruma 100 milyon a anca gondeririz dedi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğru

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20 M €'yu veren alır.
  • Brumayla Muslerayı sat baştan takım kur. Bu ligde kalecisiz de şampiyon olunur en taze örneği biziz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Levent Nazifoglunu aradim Muslera 50 Bruma 100 milyon a anca gondeririz dedi

Muslera Türkiye'de değilde Porto'da veya göz önünde bir ligde şu performansı verseydi ve 50 milyona başka bir takıma atıyorum Man Utd ye transfer olsaydı kimse niye 50 milyon verdiniz demezdi.
  • quote:

Levent Nazifoğlu'nu aradıysan sana başka şeyler demiştir.
  • Aslında Gs nin kadrosu iyide hoca sıkıntılı. Ben Gs ı bu kadar korkak futbol oynarken hiç görmemiştim, garipti yani şaşırdım.

• Başlık doğru. lig kaliteli her maç gol yiyen bir kaleci çok iyi kaleci değildir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kairros.

Aslında Gs nin kadrosu iyide hoca sıkıntılı. Ben Gs ı bu kadar korkak futbol oynarken hiç görmemiştim, garipti yani şaşırdım.

Aynen öyle hocam. Rezalet hoca felan değil kadro iyi ama hocan amatör olursa olacağı bu. Bak söylüyorum beşiktaş şu feneri çok rahat yener kadıköyde.

• quote:

Aslında Gs nin kadrosu iyide hoca sıkıntılı. Ben Gs ı bu kadar korkak futbol oynarken hiç görmemiştim, garipti yani şaşırdım.

Kadro iyi falan değil. Şeşu-Semih-Hakan Balta gibi stoperler ile her maç 2-3 yememiz lazım ama kalede Muslera var da adam bir şeyler yapıyor. Selçuk-Sneijder-Yasin hiçbir işe yaramıyor.

Sabri'yi yazmama gerek yok sanırım. Adam digitürk satın almama sebebim. Ben vericem o kadar parayı maçı açıcam aa sağ bek sabri. Yok öyle bir dünya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tihilu

quote:

Kadro iyi falan değil. Şeşu-Semih-Hakan Balta gibi stoperler ile her maç 2-3 yememiz lazım ama kalede Muslera var da adam bir şeyler yapıyor. Selçuk-Sneijder-Yasin hiçbir işe yaramıyor.

Sabri'yi yazmama gerek yok sanırım. Adam digitürk satın almama sebebim. Ben vericem o kadar parayı maçı açıcam aa sağ bek sabri. Yok öyle bir dünya.

Sizin sağ bek lanetli hocam kim gelirse gelsin sabriden forma alamıyor

• Kairros. kullanıcısına yanıt
    Eboue gibi bir adam bulup koyamadılar. Linnes'i aldılar. 2 maç kötü diye yok oldu adam ortalıktan. Oynat bari genç adam , oynaya oynaya kazandırıcaksın adamı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tihilu

Eboue gibi bir adam bulup koyamadılar. Linnes'i aldılar. 2 maç kötü diye yok oldu adam ortalıktan. Oynat bari genç adam , oynaya oynaya kazandırıcaksın adamı.

Linnes gayet iyiydi hocam ben beğeniyordum,linnesi sinan yaktı.

• quote:

Orijinalden alıntı: ucabor

Brumayla Muslerayı sat baştan takım kur. Bu ligde kalecisiz de şampiyon olunur en taze örneği biziz.

+++++++++++++++
  • quote:

İkisi bi maystro oğuzhan etmez

• quote:

Orijinalden alıntı: ProSharper

quote:

İkisi bi maystro oğuzhan etmez

Oğuzhan veya Tolgay bizde olsaydı Sneijder yerine şuan biz Trabzon ve Başakşehir maçını kazanmış olurduk.
  • 3küsür alıyor sanırım gitmesi için bir sebep yok.
  • muslera iyi bir kaleci filan degil.tr sartlarında iyi. futbolcunun iyi oldugunu siz biliyorsunuzda dışardaki buyuk kluplermi bilmiyor?iyi olsaydi 100 kez transfer olmuştu simdiye.yedigi golleri goruyoruz bazen iyi sacmaliyor.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.