Şimdi Ara

Muslera'nın gitmesi lazım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
1.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dünya tarhinde bunun kadar maç kazandıran bir kaleci daha var mıdır bilmiyorum.
    sezonda 10-15 maça direk etki eder mi lan kaleci.
    Nereye satıyorsun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgo_cr7 -- 21 Kasım 2016; 9:23:23 >
  • Dünyanın aktif en iyi 5 kalecisinden biri hem Avrupa'da hem de ligde en çok gol yiyen kalecilerden biri.
  • Giderse Gençlerbirliği ile orta sıralarda tutunma mücadelesi verirsiniz. Yönetim böyle bir hata yapmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • muslerayı verelim ha! ilk 10 a giremeyiz bak sneijder selçuk chedjou semih sabri hamitle yollar ayrılmalıdır takımın omurgası özellikle selçuk-sneijder orta saha yapısı değişmelidir olmuyor işte vadeleri doldu
  • Tihilu kullanıcısına yanıt
    Ufak atta civcivler yesin, dünyada kaç kaleciye 15 üstü para verilmiş ? 50 ymiş peehhh

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Büyük takımların kalecileri satılmaz. Alınan kaleciler hep kalburüstü takımlardan oluyor. Şuan neuerin ederi 60 70 rahat vardır. Ama satılmaz işte.

• [simage][/simage]
    quote:

Orijinalden alıntı: Quintus Lentulus Batiatus

Ufak atta civcivler yesin, dünyada kaç kaleciye 15 üstü para verilmiş ? 50 ymiş peehhh

Bravo 20 m

De gea 25 m

Oblak 16m

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jersey Devil -- 21 Kasım 2016; 10:58:55 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Micro_Processor

Dünyanın aktif en iyi 5 kalecisinden biri hem Avrupa'da hem de ligde en çok gol yiyen kalecilerden biri.

Şu cümleyi kurduğuna göre futboldan gram anlamıyorsun demektir. Adamın önündeki defans dörtlüsüne bakmıyorsun , gelmiş ligde en çok gol yiyen kaleci diyerek aklınca adamı kötülüyorsun. Hadi ordan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

muslera iyi bir kaleci filan degil.tr sartlarında iyi. futbolcunun iyi oldugunu siz biliyorsunuzda dışardaki buyuk kluplermi bilmiyor?iyi olsaydi 100 kez transfer olmuştu simdiye.yedigi golleri goruyoruz bazen iyi sacmaliyor.

Muslera iyi bir kaleci değilse Volkan kim bilir kaç gömlek altında bir kaleci. Sırf rakip oyuncu diye şapkanızı önünüze koyup gerçekleri görmekten bile acizsiniz. Yazık size
  • bak sakin ol.bırak şimdi sapkayı mapkayi.ben fanatik birisi degilim.ancak göz var nizam var.

adam ne demiş.muslera dünya nın en iyi 5 kalecisinden birisi!! pardonnnn? dünyanın en iyi 5 kalecisinden birisi tr de top oynamaz.suan ya ingiltere de olurdu.ya ispanyada yada italya veya almanya da.demek istediğim şu.forumda herkes futbol profösörü.herkes etrafa at gözlükleriyle bakiyor.dünya futbolunda cok iyi performans sergileyeceklerde buyuk kulupler de kapmayacak öylemi? niye bu gune kadar muslera ya büyük takımlardan teklif gelmedi peki? gs ye gelmeden once hangi takimda top oynuyordu muslera ve performans verilerine bi bak bakalım.ben baktim.bide sen bak.öyle işkembeden sallamayla olmuyor.muslera degil dunyanın en iyi 5 kalecisine ilk 50 ye bile zor girer.ingiltere de ne kaleciler var.hic takip ediyormusun sen?

ayrıca volkan muslera nın kac gomlek altındaymış? sen soyle volkan kotu bir kaleci degil.cok cok mukemmel bir kalecide degil.fenerbahce nin şartlarına uygun istedigini yerine getiren cok az hata yapan bir kaleci.gomlek farkı filan da yok.muslera nın volkandan ustun oldugu noktalar var.volkanında muslera dan ustun oldugu noktalar var.az tarafsız yorum yapın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tihilu

quote:

Orijinalden alıntı: Micro_Processor

Dünyanın aktif en iyi 5 kalecisinden biri hem Avrupa'da hem de ligde en çok gol yiyen kalecilerden biri.

Şu cümleyi kurduğuna göre futboldan gram anlamıyorsun demektir. Adamın önündeki defans dörtlüsüne bakmıyorsun , gelmiş ligde en çok gol yiyen kaleci diyerek aklınca adamı kötülüyorsun. Hadi ordan.

Neuer iyi kaleci degil o zaman önündeki defans oyunculari hep cok iyi çünkü

• quote:

bak sakin ol.bırak şimdi sapkayı mapkayi.ben fanatik birisi degilim.ancak göz var nizam var.

adam ne demiş.muslera dünya nın en iyi 5 kalecisinden birisi!! pardonnnn? dünyanın en iyi 5 kalecisinden birisi tr de top oynamaz.suan ya ingiltere de olurdu.ya ispanyada yada italya veya almanya da.demek istediğim şu.forumda herkes futbol profösörü.herkes etrafa at gözlükleriyle bakiyor.dünya futbolunda cok iyi performans sergileyeceklerde buyuk kulupler de kapmayacak öylemi? niye bu gune kadar muslera ya büyük takımlardan teklif gelmedi peki? gs ye gelmeden once hangi takimda top oynuyordu muslera ve performans verilerine bi bak bakalım.ben baktim.bide sen bak.öyle işkembeden sallamayla olmuyor.muslera degil dunyanın en iyi 5 kalecisine ilk 50 ye bile zor girer.ingiltere de ne kaleciler var.hic takip ediyormusun sen?

ayrıca volkan muslera nın kac gomlek altındaymış? sen soyle volkan kotu bir kaleci degil.cok cok mukemmel bir kalecide degil.fenerbahce nin şartlarına uygun istedigini yerine getiren cok az hata yapan bir kaleci.gomlek farkı filan da yok.muslera nın volkandan ustun oldugu noktalar var.volkanında muslera dan ustun oldugu noktalar var.az tarafsız yorum yapın.

Gerçekten tarafsız bir yorum olmuş. Tebrikler.

• quote:

bak sakin ol.bırak şimdi sapkayı mapkayi.ben fanatik birisi degilim.ancak göz var nizam var.

• Yukarı.
  • Ortalama üstü kaleci, zaafları fazla ama dünyanın parasını alıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dursun gider 3 milyona satar onuda.
  • Kral yine kaleye gelen ilk topu içeri aldı :D ama kral gitmeli yazık oluyor sonra ona ühühüh :D rezilsiniz siz şu adamın 2 senedir tolga zengin'den bir gram farkı yok.
  • Bence de Tolga Zenginden hiç farkı yok o yüzden Tolga Zenginle takas edelim iki katı olan maaşını da vermeye razıyız
  • quote:

Orijinalden alıntı: largo21

Bence de Tolga Zenginden hiç farkı yok o yüzden Tolga Zenginle takas edelim iki katı olan maaşını da vermeye razıyız

Fabri'nin yedeği olur yedeğe o kadar maaş vermenize gerek yok. kralı barça falan istiyor onlara vericez biz mençıstır falan peşinde koşuyor hehehytt :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: asosyal yaratik

Kral yine kaleye gelen ilk topu içeri aldı :D ama kral gitmeli yazık oluyor sonra ona ühühüh :D rezilsiniz siz şu adamın 2 senedir tolga zengin'den bir gram farkı yok.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.