Şimdi Ara

Müjde! Konsollardaki gümrük vergisi oranı azaltıldı (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
555
Cevap
4
Favori
65.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
219 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vergi düştü diye üzülenlerin burun kıvıranların olması çok enteresan yani şaka gibi muhalefet edeyim derkene komik duruma düşmek bu olsa gerek

• Büyük İskender B kullanıcısına yanıt

Aynı düşünüyorum. Ne zaman geliyor bu siyah versiyonu bilgisi olan var mı? Beyazına bir türlü ısınamadım.

• Efsane taktik hiç vergi yokken %50 ekle bir kaç ay sonra %20 ye indir :) Herkes mutlu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu %20 gümrük vergisi de geçici mi olacak yoksa kalıcı mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi examhunter -- 31 Aralık 2020; 23:57:43 >
  • Müjdeye bak :D Olmaması gereken vergiyi getir sonra indir ve müjde olsun. Sazanlarda trollerde gelir yav gördünüz mü yegenim adam çabalıyor yav der.

• 500 birimlik bir makina olsunda burada 3000 olsun.Şimdide sözde indirime sevinelimmi

• Stokcular tekrar sahada.

• Tahminim 7 bin civarına düşer fiyatlar kimse 6500 seviyesine çekmez boşuna ümitle meyin. İndirilen vergi kar payı olarak kalır perakendecilere.

• dante06 kullanıcısına yanıt
    3.000 mi
  • Allah iyiliğini versin dostum.
  • Enflasyona etki etmesi için yapılmış belli ki..

• cocainbar kullanıcısına yanıt

VAT her zaman son fiyat üzerine eklenir

Yani taban fiyatın üzerine eklenen kalemler de VAT a dahildir

• Bunlar gençleri düşünse 5% vergi alırdı sanki konsoldan gelen vergi ile türkiye kalkınıyor inadınada her seçim kazanıyolar bence herkes durumdan memnun bence

Olsun yollar köprüler ana sayfa haberleri ile mutlu olanlara gerek yok konsol monsol aauıdhsauauha obo motor yapmusuzhalen muhalefet eödöyolar sanki cebine para giriyor triplere bak adamların neyse aklıma geldikçe ağır konuşasım geliyor böyle haberlere girip konuşmazlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naruto45 -- 1 Ocak 2021; 1:5:27 >
  • Daha kulakları gözükmüyor dogru durust

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu hükümet çok uyanık; 5 ileri 2 geri, 5 ileri 2 geri...

• Seçim is coming

• Sırf bu vergi olayından ötürü 7500 TL ye sıfır tr garantili ürünü almadım arkadaşım dan. Daha da düşer diye süper haber. Millet hep bir ağızdan düşmez boşa beklemeyin şu olmaz bu olmaz diyordun beklemeye değdi. Bakalım İlk gelen parti artık ne kadar fiyattan satılacak. Gerçi bu vergi indirimi eğer yansitilmaz ise yine almam umurumda değil. Tr den özellikle stokcular dan 10 12 bin bandın da satışlar vardı. Kimsenin alacağını sanmıyorum ama alanlar için hoş olmadı bu. Ben çözemiyorum insanımızı. Ne acelemiz var. Ps5 için oyun yok hiç bir halt yok sırf elinde ki oyunları yüksek fps de oynayim diye böyle çılgınca alışveriş ve sabırsızlık anlayamadım. Hayır normal bir fiyat olsa yine neyse bir nebze alınır durur ki bence bir cihaz çıkınca en az 1 sene geçmeli. Ama birde böyle fahis fiyatlar dan alanları anlamıyorum. Zenginlik böyle birsey demekki.

• Amazon.de'den 2019 yılında satın aldığım direksiyon setinde gümrük vergisi 38€ fiyat çıkmıştı, ürün fiyatı aynı olmasına rağmen bu sene 103€ çıkıyor. Bu olay playstationla falan sınırlı değil sanırım.

• Arkadaşlar ben şanslı olanlardanım. Konsolu bugün şansa sattım. Dijital versiyon için hazirana kadar pusudayım.
    Al satçı değilim. Tesadüfen bir arkadaş satıyor musun diye aradı ben de niyetim yok dedim. Karşı taraf 9000 diyince teklife yok diyemedim. Vergi indirimi aklımdaydı. Denedim ve tuttu.
    Yanlış anlaşılması lütfen al satçı değilim. Tesadüfen kar ettim. 🤣

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.