Şimdi Ara

Müjde! Konsollardaki gümrük vergisi oranı azaltıldı (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
555
Cevap
4
Favori
65.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
219 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Olmayan vergi getirip düşürüyorlar helal be size

• OozedX O kullanıcısına yanıt

Ben gormedim. Varsa bildigin ulke bu sekilde uygulayan yazabilirsin ornek bir urun ile. Bilgilenmis olurum.

• Eyyyyyy Gılışdaroğlu! sana rağmen reis gümrük vergisini de şey etti. Batırdın bizi Gılışdaroğlu

• Umarım amazon açılmış PS5'lerin iadelerini kabul etmez, sonra satın alıcak arkadaşlara yazık

• gümrük vergisi düşer, trt bandrol vergisi artar, umutlanmayin fazla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vergi kaldırılacak denmemişti zaten. Buna şükretmeliyiz zira bu ülkede resmî açıklamaya göre meteor düşse Aslında zombi salgını çıkmış oluyor
  • Yahu arkadaş neyini anlamıyorsunuz bilmiyorum ama hiç gümrük vergisi ve ÖTV olmasa diğer ülkelerde yüzde 40 fazla veriyorsun demektir şu anki düzenleme ile.

Ki onlarda da vergiler var yurtdışından gelen mallara. Bedavadan gel, geç, sat yapmıyor hiçbiri.

Yüzde 40 fazla olsa 700 USD olmalı en fazla veya, 700 Euro. O bile vergilerin üzerine vergi konup abartılmış hali. Dolardan hesaplasan 5200 Lira, AB bölgesinde olduğun için 6300 lira yani.

Söylemeye çalıştığım bu adamlar vergi ödemiyor mu, parekende satıcılar hayrına mı satıyor da 500 dolar/Euro herşey dahil oluyor? Bizde niye bunların üzerine konuyor en baştan tekrar?

Anlamıyorsan söylediğimi bloklamışım zaten neden anlamadığın şeye zorla cevap verme gereği duyuyorsun? İnsan biraz gurur yapar engellendiyse kendine cevap vermez ya nasıl insanlarsınız anlamıyorum ki ben?

• İsterse o kalan 20 de almasin, yinede turkiyeden almayacagim.

• An itibariyle al-satçılar
  • 8300₺'ye hatta karaborsadan 10-12000₺'ye alanlar şokta. Müjde! Konsollardaki gümrük vergisi oranı azaltıldı 

• Seçim vakti patlatırlar bir rap şarkı hoop Z kuşağı cepte Müjde! Konsollardaki gümrük vergisi oranı azaltıldı 

• Playstation'ın komple siyah kutusu gelsin alayım

• PS5 dijital 5 bine gelmeli bu durumda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sonic.Storm

PS5 dijital 5 bine gelmeli bu durumda.

hadi inşallah

• Bu cihazı 5 bin yapın alalım. Yoksa ps5 oyunlarını ayıptır söylemesi ama yok satarsınız.
  • Yurtdışı daha cazip hale geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Pink

Bu mesaj silindi.

Şimdi bu şey mi oluyo, param yoktu alamadım enayide olamadım mı?

Adamın basbaya parası var almış, enayilik neresinde? O zaman bekle 5 sene sonra 2bine filanda düşer alırsın, o zaman da über zeki olmuş olursun.

Kafalar harbi şahane.

• quote:

Orijinalden alıntı: burakoztr

Şimdi bu şey mi oluyo, param yoktu alamadım enayide olamadım mı?

Adamın basbaya parası var almış, enayilik neresinde? O zaman bekle 5 sene sonra 2bine filanda düşer alırsın, o zaman da über zeki olmuş olursun.

Kafalar harbi şahane.

Alıntıları Göster

1-2 sene içinde alırım.

2029'a kadar yeni konsol çıkmayacağını hepimiz biliyoruz.

• Ukrayna işi ne oldu gençler?

• Ölümü gösterip sıtmaya razı etmek derler ya, tam bu duruma uyuyor işte.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.