Şimdi Ara

Muharrem İnce: “Kılıçdaroğlu FETÖ’nün yeni ortağı.”

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
3
Favori
3.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Muharrem İnce: “Kılıçdaroğlu FETÖ’nün yeni ortağı.”
    Muharrem İnce: “Kılıçdaroğlu FETÖ’nün yeni ortağı.”Etkili Habertwitter
    “Muharrem İnce: “Kılıçdaroğlu FETÖ’nün yeni ortağı.” ”
    https://twitter.com/etkilihaber/status/1653476970087235592?s=46&t=xJ104AmIEAoPZ4JqV9JerA

• Bunun iyice şirazesi kaydı. Ne yaptığının farkında değil. İyice kendini bitiriyor, biraz sakin kalsa, bu seçimde kazanmayacağı zaten belli, sonra ki seçimlere kendini saklasa zaten güçlü bir aday olabilir. Yok adam dibine kadar kendimi bitiririm modunda. Yazık buna giden oylar bari Sinan Ogan'a gitsin, en azından adam aklı başında ne konuştuğunu ne yaptığını biliyor.

bizim şer dediğimizde hayır varmış meğer. şimdi bu Muharrem İnce 2018 de çumhurbaşkanı seçilseymiş demekki milleti CHP ye öyle düşman edecekmiş ki 2023 teki seçimde CHP baraj altı bile kalırmış. ve bir 40 yıl daha CHP asla iktidar olamazdı bunun yüzünden.

Erdoğan ın bu ayrıştırıcı üslubunu, dilini ve saçma ekonomi politikalarına bir 5 yıl daha katlanmak isteyen muhalif varsa gitsin Muharrem e oy versin. ama bilinki Muharrem e VERDİĞİNİZ HER OY AYNI ZAMAN DA ERDOĞAN A VERMİŞ OLDUĞUNUZ OYDUR BUNU DA BÖYLE BİLİN.

y-chp yi allayıp pullayanlar

adam cumhurbaşkanı adaylığı yaptı partide.

o söylüyor gerçekleri.

Atatürkçü yok partide diyor.

yalan mı doğrumu söyledikleri diye bakabilirler,

ama bakmıyorlar, bakamazlar çünkü adam doğru söylüyor.

parti yönetim kadrosu kürtçüler ve mezhepçilerle dolmuş chpnin.

gayet açık net.

Yanlıştan döndükleri için memnunum. Tarihi eskiye dayanan kontra gerilla, yeşil kuşak projesi kapsamında NATO tarafından devletin kurumlarının kuşatılmışlığından dolayı bir süre iş birliği yapıyormuş gibi davrandı mevut iktidar, bu çok açık. Fakat bu örgütün ne mal olduğu iyice ortaya çıktıktan sonra ittifaa girmek çok başka bir boyut. Eskiye yanlış diyebiliriz , ama o yanlış şimdiki kirli ittifakı aklamaz , doğru kılmaz güzel kardeşim.

• Buda iyice cılkını çıkardı arkadaş......

neyse sende yok olacaksın ince az kaldı sabret!!!!

• Zamanında bu adama oy vermiş ellerim kırılaydıda vermeyeydim.

Ne değişik bi tür çıktı be git a….
    Az kaldı 10 güne adın sanın anılmayacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cloud Nine -- 2 Mayıs 2023; 22:36:5 >
  • Yorum bile yapamıyorum. Daha doğrusu yorumumu evde sesli olarak yaptım, yazıya dökemiyorum.

• Umarım rezil rüsva olursun maarrem. Tayyip senden 1000 kat daha kaliteli.
  • asdic A kullanıcısına yanıt

Zaten onu yapıyor.

Millet ittifakından hiç kimse asla kendisine cevap vermiyor, Ankara kuşu mu nedir eski akp'li bir twitter hesabi var ona takmış bu aralar, muhatabı o,. Ne halde olduğunu görememek kötü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 2 Mayıs 2023; 22:44:29 >
  • Bunun iyice şirazesi kaydı. Ne yaptığının farkında değil. İyice kendini bitiriyor, biraz sakin kalsa, bu seçimde kazanmayacağı zaten belli, sonra ki seçimlere kendini saklasa zaten güçlü bir aday olabilir. Yok adam dibine kadar kendimi bitiririm modunda. Yazık buna giden oylar bari Sinan Ogan'a gitsin, en azından adam aklı başında ne konuştuğunu ne yaptığını biliyor.

• Cem kullanıcısına yanıt

+1

• Momo millete saldiracagina kendi partine bak, herkes istifa ediyor
  • Ekmeleddin 'e bile oy verdim pişman olmadım ama muarrem beni pişman etti kahreyledi.

Adamın tek derdi intikammış, umrunda değil seçimi kimin kazandığı.
    Birbiri ardına istifalar gelmiş partiden.

İnsan kendisine ettiğini kimse edemezmis der eskiler. Ne diyelim
  • İnce Erdoğan'ın zaten gerilemekte ve çökmekte olan ilişkilendirici ve kutuplaştırıcı siyaset tarzını benimseyerek kendi kişisel siyasi çöküşünü iyicene ağırlaştırıyor. Muhalif kimliğinde bir siyasi aktör olup böyle davranmak ve konuşmak hiç akıl karı değil. Her yönüyle çok yanlış, gerçekliklerden kopuk bir stratejik muhakeme tarzı. Bir narsisist kişilik olarak hayal alemi inanılmaz:

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/155697530

Kendisini fonlayan çevrelerden de kişisel bir menfaat gütmüyorsa ben bir şey bilmiyorum. Gerçekten yazık.

• Muharrem garibimde anti fetö muhabbeti ile oy geleceğini zannediyor. Bunların sayısı %10 bile değil milletin derdi iş, ekmek, özgürlük, ülkenin bağımsızlığı ,mülteci sorunu . Fetö sorunu ancak 8.10 sıradadır

Muharrem ilk başta iyi gidiyordu sanırım ama CHP trolleri adamın üstüne abanınca kontrolü kaybetti
  • bizim şer dediğimizde hayır varmış meğer. şimdi bu Muharrem İnce 2018 de çumhurbaşkanı seçilseymiş demekki milleti CHP ye öyle düşman edecekmiş ki 2023 teki seçimde CHP baraj altı bile kalırmış. ve bir 40 yıl daha CHP asla iktidar olamazdı bunun yüzünden.

Erdoğan ın bu ayrıştırıcı üslubunu, dilini ve saçma ekonomi politikalarına bir 5 yıl daha katlanmak isteyen muhalif varsa gitsin Muharrem e oy versin. ama bilinki Muharrem e VERDİĞİNİZ HER OY AYNI ZAMAN DA ERDOĞAN A VERMİŞ OLDUĞUNUZ OYDUR BUNU DA BÖYLE BİLİN.

• Muharrem İnce: “Kılıçdaroğlu FETÖ’nün yeni ortağı.”

Amaç seçmeni sandığa götürmemek!
  • Surpentor kullanıcısına yanıt

O DEDİĞİNE GEÇ KALDILAR. O KADAR AĞIR EKONOMİK KRİZ VAR Kİ. BUNLAR İŞLEMEZ ARTIK..

• Muharrem geçen seçimde verdiğim oy haram zıkkım olsun. 10 gün sonra tarihin tozlu sayfalarında kaybolup gideceksin
  • 05 ucu olup da vermeyen muharrem

Havaalanına hava almaya giden muharrem

cenaze evinde gülesi gelen muharrem

Ulan yağmurun ilk damlasını yiyince yukarıdan biri tükürdü sanan muharrem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi he_man -- 3 Mayıs 2023; 0:14:19 >
  • Muharrem adamdır. Ne dediyse bir bildiği vardır. Hem solcu olup hemde milliyetçi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonnick -- 3 Mayıs 2023; 11:33:43 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.