Şimdi Ara

Muhabbet kuşum manyak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Muhabbet kuşum kafes içinde de dışında da avazı çıktığınca bağırıyo. O kadar bağırıyo ki kulğımız çınlıyo. Yemi tam suyu tam oyuncağı var ilgileniyoruz en iyi yemlerden yiyor yani bağırması için bi sebep yok kuş benden daha kaliteli besleniyor. İşin garip yanı saldırmıyor parmağımızı uzatsak öpmeye başlıyor 1 dakika sonra yine bağırıyor. Eleman 8 aylık daha niye böyle ?

• Keyfi olunca öter kuşlar. Kızışmış olabilir. Bağırmaktan kastın stress, korku sesi değilse normal bir şey. Kuş bu abi ötücek yani
  • isimsiz755 kullanıcısına yanıt
    Hocam kızıyo bildiğin
  • VegariusX kullanıcısına yanıt

sal birkaç tur atsın yorulunca sesi kesilir  

• Kastettigin bagirmayi anladim. Ilgi istiyor. Parmagini uzatinca da öpüyor hemen. Gidince de duruyor duruyor yine çıtt cıtt diye bağırıyor de mi ? Gitme gel ilgilen diyor
  • Benimle daha çok ilgilen diyor. Kaçıyorsa veya titriyorsa korkuttuğunuzdan vs olabilir.
  • general4242 kullanıcısına yanıt
    Yok yaladıktan ve sürtündükten sonra parmağım hala kafesin içinde olmasın rağmen bağırıyo . Dışarı salıyorum omuzuma konup bağırıyo
  • isimsiz755 kullanıcısına yanıt
    Yok be hocam 2.5 gün dışarıda bıraktık canı isterse kafese girip yem yiyip geri çıkıyodu yine 1 ton azar yedik kuştan.
  • Yok hocam korkma fln yok evde ilgimiz de tam full yanındayız artık p*çliğine yaptığını düşünüyorum.
  • Benimki tepeden karnıma atladı hala canım yanıyor hani kuşlar hafifti
  • 2. Bitane al birbirlerini yesinler yeme para vermeyin birbirlerini sevsinler sizde mola verin
  • VegariusX kullanıcısına yanıt
    Hocam yanında eş vs var mı? Yoksa dişi-erkek kuşta istiyor olabilir.1 gün az ilgilenin hala böyleyse yanına (kuşu nereden aldıysanız oraya götürün) orada eş kosun hala aynıysa onunla oyun ves oynayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Başbilen

Benimki tepeden karnıma atladı hala canım yanıyor hani kuşlar hafifti

yuvayı dişi kuş yappar

• Benimkiyle yaşıt. Kızgınlık dönemi. Geçiyor bir süre sonra sabredin. Gerçi geçmesi kötü oldu ibik manyağı yapıyor benim ki bağırırken daha iyiydi
  • HighDamagE kullanıcısına yanıt
    Başka çare yok hocam beynimde s***lmedik yer bırakmadı.
  • Hocam yok cinsiyeti dişi daha 8 aylık diye yanina erkek almadım. 1 gun hic karşısına bile gelmemeye çalıştık öyle bağırdı ki ses telleri kopacaktı nerdeyse kuş detone oldu. Hocam oyun konusuna gelirsek bi ton oyuncağı var televizyon izlemeyi de seviyo karşısınds full açık yani sıkılma imkanı yok.
  • Folklorist F kullanıcısına yanıt
    Hocam ötmesi bayaa hoşumuza gidiyor ama bu bildiğin soyumuza sopumuza küfür edermiş gibi bağırıyor. İnşallah yakın zamanda geçer :(
  • Benim şeytan bu. Daha yeni dudağımı ısırdı manyak
    Muhabbet kuşum manyak
  • İşte herşey doğasında güzel. Ev ortamı stres yapıyo
  • Geçenlerde, akvaryuma hapsedilmiş avuç büyüklüğünde kaplumbağa görmüştüm,

çırpınıyor muydu yemek mi istiyordu bilmiyorum ama sahibi yıllardır bakıyormuş,

moralim bozuldu filan dedim, o tarafa bakamadım gerçekten, bencil yaşlı moruk.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.