Şimdi Ara

MTV hatırlatması (2 Ağustos'a uzatıldı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
2.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selam arkadaşlar, malumunuz temmuz ayındayız; yani mtv'nin 2. taksit dönemi. yarın ödemenin son günü olduğunu hatırlatmak istedim. iş güç uğraşmaktan benim de aklımdan çıkmış tamamen, biraz evvel internet üzerinden ödedim rahatladım :)
    iyi günler dilerim hepinize
    saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0ldskool -- 31 Temmuz 2012; 15:19:24 >

• Faydalı
  • ÖDEMEZSEK NOLUYO
  • Kaç lira ödediniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ras0

ÖDEMEZSEK NOLUYO

Geçikme faizi geliyor bir şey olmuyor.
  • Polis de ceza yazıyor diye biliyorum (yanlış biliyor olabilirim)
  • Bu seneye kadar olanları kapattım daha bundan sonra ödemeyi düşünmüyorum aracı satarken neyse borcu öder kapatırım...

Böyle takip etmek falan artık zor geliyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: AiQUiDiE

Polis de ceza yazıyor diye biliyorum (yanlış biliyor olabilirim)

ben ise polis ceza yazmıyor diye biliyorum ancak bende yanlış biliyor olabilirim tam net bir bilen var ise cevap verirlerse sevinirim
  • Faydalı konu...
  • ben yanlışlıkla geçen ay ödemiştim :D :D
  • 2004 megane 2 1.5 dci için 167TL ikinci taksit... Ohhh geçirmişler olsun...
  • ben hep gecikmeli ödüyorum.. gecikme faizi de birşey değil zaten borcu olmadığı halde kendisine ihtarname çekilen bir sürü insan var.. ne yazık ki maliye bakanlığı ve hükümet vatandaş kadar duyarlı değil.. e o zaman benim geç ödemem de sorun değil..
  • Polis karışmaz, vergi borcu nihayetinde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ocakta halkcard-advantıj ile 6 taksit şekline ödemiştim
    %10-15 gibi vade farkı bindirmişlerdi. (1yıl mtv geç ödeseniz anca bukadar olur)
    gibde ödeme anında anlaşılmıyor extre geldiğinde su arıyorsunuz
    bonusta durum nedir bilen varmı.
    bankalara yolunmayalım.
    inş. burda banka fanboylarıda yoktur.
    ben tüketiciyim vede kendimden yanayım.
  • MTV yi az ödemek için vergi dairesine dilekçe vermek bu saatten sonra işe yarar mı yoksa geç mi kaldım?
  • Konuyu açan arkadasa teşekkür, gercekten is güç derken atlamıştım. Şimdi ödedim .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sistem 22.00-02.00 arası çalışmıyor,son gün bile böyle.Yarın sabah yatıracağız artık..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sapultra

Sistem 22.00-02.00 arası çalışmıyor,son gün bile böyle.Yarın sabah yatıracağız artık..

Evet, bende bir önceki mesajda ödedim yazdım , diğer sayfada tam actım mutabakat var dedi. Yarına kaldi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sapultra

Sistem 22.00-02.00 arası çalışmıyor,son gün bile böyle.Yarın sabah yatıracağız artık..

İnternet bankacılığı ile banka hesabınızdan ödeme yaparsanız 24 saat ödeme yapabiliyorsunuz, gib.gov.tr üzerinden dediğiniz saatler geçerli
  • şu an sistem çalışmıyor ödeme yapamıyorum kredi kartı ile. bonusla ödeyeceğim fikri olan var mı ?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.