Şimdi Ara

MTV %40 ZAM! YETER ARTIK! (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.137
Cevap
10
Favori
63.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
500 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vergi cenneti ülkemiz Almanya'yı her türlü eleştirilir zaman zaman nazi benzetmesi yaparız ama her ne hikmetse makam araçları Mercedes

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yol yabtılar tabiki zamda sokacaklar.ssg yı batıran kılışdara mı verelim oyumuzu.
  • az az biraz daha zam lazım
  • Bir zamanlar eleştirdikleri her gün zam olayını aratacak zamlar bunlar. 2001 krizinden beter durumdayız ama kimsenin ağzını bıçak açmıyor.
  • TMoE T kullanıcısına yanıt
    okuyoruz da nereye gittiği bilinmiyor iş bulamayacağız ya da asgari ücretten öteye geçmeyecek herşeye zam geliyor işi bulduk diyelim ev kiralayacağız her ay artıyor fiyatlar asgari ücretimizle nasıl ödeyecez suriyedekilere bedavadan para veriyorlar yardım olsun diye daha ülkemize öğrencilerimize yatırım yapılmıyor ki onlara herşey ücretsiz bide ülkeyi karıştırdılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hghuseyin

200 300 lira birşey zaten çok bi haber değeri olacağını sanmıyorum

Madem 200-300 bişey çok değil o zaman bu konuya mesaj atan bütün herkesin hesabına 200-300 bişeyler at bakalım ?

• arabada bile yüzde 200 300 vergi oluyor elektrik su bütün faturalar herşeyde yüzde 90 ı vergi oluyor iyi hoş devlete ödüyoruz kalkınalım diye de verdiğimiz verginin 2 katını yine veriyoruz yani vergi vergi döngüsüne giriyoruz zamlar bi taraftan
  • Ben bir Ak partili olarak araçlara yapılan ötv zammını yeterince kınıyordum, üstüne birde bu mtv vergisi artık tak ettirdi. Bundan sonra benden ve ailemden nah oy alırlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: tkkln

Bir zamanlar eleştirdikleri her gün zam olayını aratacak zamlar bunlar. 2001 krizinden beter durumdayız ama kimsenin ağzını bıçak açmıyor.

Açmıyor değil açtırmıyorlar. Çık sokağa bakalım. Anında fetöden içeridesin. Şu an diktatörlük ile yönetiliyoruz. Baştaki teog u eleştirdi ve teog kaldırıldı. Üniversiteler eleştirildi, yapılanma getirildi. Şu an ülkenin kaderi tek kişinin iki dudağının arasında. Onun dışındakiler figüran sadece.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MeGaDave06 kullanıcısına yanıt
    O zaman sanki 200 300 yapmıyor değil mi 20 bin 30 bin yapıyor herkese dağıtınca hükümet e kızıp bana saldırmayın ben bu duruma alışanlardanım haber değeri bile taşımayacak diye ondan dedim
    Yoksa her zaman yüzde 10 artan vergi yüzde 40 arttı ise bunda bir sıkıntı vardır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaB0

Ben bir Ak partili olarak araçlara yapılan ötv zammını yeterince kınıyordum, üstüne birde bu mtv vergisi artık tak ettirdi. Bundan sonra benden ve ailemden nah oy alırlar.

Hocam kusura bakma ama iş bu noktaya gelene kadar nerdeydiniz? Film çoktan kopmuştu ve siz yeni idrak etmişsiniz vahameti.

• Ben artık bu ülkede yaşamak istemiyorum. Vatandaşlığını dahi istemiyorum yahu. 5000 brüt alan birisi İstanbul'da tek yaşayamıyor. Hadi yaşadın, açsın. Bu brüt 5000 TL'nin yeni vergi düzenlemesiyle 2000 TL'si vergiye gidecek zaten. Ben neden hakkım olan 5000 TL'nin 2000'ini devlete veriyorum? Yeter bıktım bu düzenden. Ve hiç kimse konuşmuyor ya. Ulan çıkın konuşun arkadaş. Milletin anası ağlıyor televizyonlarda haber sitelerinde hala saçma sapan haberler.
  • NeutronS N kullanıcısına yanıt
    Sorma hocam hiç sorma o ev işini (uzun süredir ev arıyoruz da ailecek). Eli yüzü düzgün, 4 kişilik aile yaşayacak 3+1 evin kirası asgari ücrete eşit. Bahsettiğim yer İstanbul'un pek beğenilmeyen semtlerinden; metroya/toplu taşımaya yakın evler (toplu taşımaya uzak olanlar biraz daha ucuz da yapılan ulaşım harcamasıyla zaten aynı fiyata geliyor harcamanız). Ev almayı zaten geçtim artık.

Sonumuz hayrolsun. Bu yaşta umut, yaşama isteği falan hiçbir şey bırakmadılar adamda. Ev alsan alamazsın, araba alsan alamazsın, teknolojik alet alsan alamazsın; karnımızı doyurmak için mi çalışacağız sadece merak ediyorum.
  • oh iyi oldu,artık bu işlerin herkese patlaması lazım, doblocu dayılar kendini bu işten muaf mı sanıyor,geberin.ben 15 yaşında aracımla en düşükten öderken bunlara patlasın birazda.
  • SaB0 kullanıcısına yanıt
    Kinayacagina bir sonraki secimde ayni partiye oy atma yeter.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ben bir Ak partili olarak araçlara yapılan ötv zammını yeterince kınıyordum, üstüne birde bu mtv vergisi artık tak ettirdi. Bundan sonra benden ve ailemden nah oy alırlar.

vermezsen verme atı gelen karşıya geçti,o oy tamamlanır sen kafanı yorma.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi savkar -- 27 Eylül 2017; 21:57:11 >
  • Ben hep 50 liralik aliy....

Pardon yanlış konu...

• quote:

Tebrik ederim. Olsun yeterki gözü açılsın senin gibilerin varsın geç olsun güç olmasın. Farkına vardığınız için artık teşekkürler

• quote:

Bir Cehape'li olarak böyle bir kaç zam daha gelirse oyum istikrara oyum ak partiye , filmin sonunu görmek istiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.