Şimdi Ara

MTV %40 ZAM! YETER ARTIK! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.137
Cevap
10
Favori
63.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
500 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sigaram yok alkolum yok arabam yok devlet beni az düdüklüyo demekki yakındada gidicem inşallah

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali222

Aktroller ugramamis konuya. Birisi mentionlasa da dusuncelerini ogrensek

cehape olsa %60 zam yapardı diyecekler.. 50 kere söylüyorum onlara, bonzaiyi adam gibi için diye ama dinlemiyorlar...
  • Eskiden akp yi savunmak için Ecevit'in yağa şekere zam videosunu paylaşırlardı şimdi onuda paylaşamazlar

• seat ibiza 2014 model kazasız belasız satılıktır.

benden de bu kadar .
  • Bu yurt disindan araba alip burlarda kullananlar vergi vermio oylede yapilabilir :) mtvsi bilmemnesi felan derken araba kendini amorti ediyo zaten 2 yilda satmasanda olur rampa assagi salla gitsin 2 yil sonra yenisini al getir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gs09gs09 -- 27 Eylül 2017; 21:20:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yani ben cozemiyorum ne istiyorsunuz, bu ulke de bu millette para var kardesim, belediye olsun devlet olsun herkese yardim ediyor, disari cikiyorum bi ton araba, bu zammi yuklenemeyen bu arabalari alabilir mi, ibb trafigi aciyorum % 70 trafik orani, yani kimse kimseyi kandirmasin bu milletin parasi var, uc tarafi denizlerle cevrili dort mevsimi goren bir ulke de kimse kusura bakmasin bedava yasamak yok. Bakin ozgurlukler noktasinda oecd ulkeleri icinde en iyilerden biriyiz, bakin cok uzaga gitmiyorum asagilarda suriye ornegi var. Bu cennet mekan abdulhamit'in vatanini begenmeyen suriyeye gitsin. Oralarda almanya var. Bana kimse demesin bu ulke fakir. Elhemdulillah % 100 zam yapilsa da komaz kimseye, bu arada boyle basliklar atan kripto fetocularin oyununa gelmeyelim. Evelallah biz birlik oldugumuz surece zam felan hikaye.

• Kuzenim araba alıcaktı vazgeçti.

• Bundan kötüsü olmaz dedikçe oluyor.
  • Tedbir alınmış ne zammı
  • jacques1791 kullanıcısına yanıt
    Yürü be kim tutar seni

Ver mehteri verir!!!

• Bu ülkede araç alan kişi net akılsızdır adamlar işin suyunu çıkardı 1 yıl sonra almanya ya gidiyorum gelmem artık bu ülkeye yazık gerçekten
  • Adam gibi çıkıp ne yapıyorsunuz diyen muhalefet yok. Nasıl bir ülke olduk.

• jacques1791 kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nncancannn -- 28 Eylül 2017; 22:27:41 >
  • Direk Mehterin davulu soktular, anlamayan var hala, Dombıra yı da sokun belki anlarlar.
  • "Halk ağır vergiler altında eziliyordu"

• https://www.youtube.com/watch?v=aJ0tMI4w-yA

• quote:

Orijinalden alıntı: dimitradon

Bu ülkede araç alan kişi net akılsızdır adamlar işin suyunu çıkardı 1 yıl sonra almanya ya gidiyorum gelmem artık bu ülkeye yazık gerçekten

Darısı başıma ve tüm gitmek isteyen vatandaşlarımıza. Yuh artık bu kadar da olmaz dediğimiz her şey oluyor.

• Türkiyede araba sahibi olmak başlı başına çok büyük bir lüks oldu artık. Birçok kişinin arabası apartman önünde yatıyor zaten,
    benzin koyamadığı için kullanamıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vain -- 27 Eylül 2017; 21:35:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xdian

Adam gibi çıkıp ne yapıyorsunuz diyen muhalefet yok. Nasıl bir ülke olduk.

Bence herşey muhalefetin ve baştada Gılıçdar'ın suçu.
    Reis'ide yoldan çıkarıyor bunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeutronS

bu konuları burada hep takip ediyorum sadece yorumsuz geçiyorum bu sefer yazma gereği duydum biz böyle nereye kadar gideceğiz herşeye zam geliyor paramız değersizleşiyor hiçbişey alamamaya başlıyoruz ne olucak bu halin sonu mazot zamlanıyor durmadan hala da arabaya biniyoruz mecbur almak zorundayız da böyle böyle 6-7 tl ve yukarısına bile çıkacak mazot ileriki dönemlerde durum kötü pek iyi görmüyorum bu zamlarla alım gücü düşüyor git gide insanlık zorlanıyor

Aynı düşünüyorum.

25 yaşındayım, yeni mezun olduk sayılır; iş de bulamıyoruz; ekonomi berbat (dolar bu kadar oynakken nasıl olmasın). Devlete lisans kredileri yüzünden borcumuz var. GSS saçmalığını hesaba katmıyorum bile.

Tüm bunlara ek olarak git gide artan enflasyon, işsizlik, faizler var. İş bulsak da alacağımız ücretin düşüklüğü yüzünden memnun olunmayacak olduğu gerçeği var.

Hadi bunlar da tamam, bir de vergi üstüne vergi. Her şeye zam zaten geliyor, bir de vergiye zam geliyor.

Hayır aracım da yok aslında, %40'mış %100'müş beni ilgilendirmiyor da sorun o kadar araç sahibine yapılan haksızlık. %10 enflasyon var diyorsun, ekonomi mükemmel diyorsun, en çok ekonomisi büyüyen ülkeyiz diyorsun; diyorsun da diyorsun ama sonra geliyorsun %40 MTV zammı. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. Bunun anlamı 'ben ekonomiyi çeviremiyorum, bir el atındır'.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TMoE -- 27 Eylül 2017; 21:43:54 >

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.