Şimdi Ara

MTEC PIAA ve OSRAM NIGHTBREAKER HALOJEN AYDINLATMA XENON SİSTEMLERİ (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
2
Favori
39.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 407'e Xenon Kiti diger araclara taktiginiz gibi mi taktiniz acaba? Yoksa farkli bir yol kullandiniz mi?

O araclarda Donen akim tekrar sigorta kutusnun uzerinden geceerk sigorta kutusuna zarar veriyor, Genelde sigortalarin bagli oldugu silecekler ilk basta zarar goruyor ilk silecek motorulari asenkron calismaya basliyor.

Bilginize.
  • quote:

Orjinalden alıntı: aLLyC

407'e Xenon Kiti diger araclara taktiginiz gibi mi taktiniz acaba? Yoksa farkli bir yol kullandiniz mi?

O araclarda Donen akim tekrar sigorta kutusnun uzerinden geceerk sigorta kutusuna zarar veriyor, Genelde sigortalarin bagli oldugu silecekler ilk basta zarar goruyor ilk silecek motorulari asenkron calismaya basliyor.

Bilginize.

selamlar

407 ye 5. jenerasyon hella balast,philips d1s kit uyguluyorum. geri dönüş olayını çözdüm. xenonları bağladım ve elektrik elektronik işi bitti. şu an farlar elimde bi-xenon mercek takıyorum. sanırım pazartesi salı gibi bitecek. bitince gerekli açıklamaları da resimlerle birlikte koyacağım. hatta öylesine bir iki resim ekleyeyim

MTEC PIAA ve OSRAM NIGHTBREAKER HALOJEN AYDINLATMA  XENON SİSTEMLERİ

soldaki orjinal sağdaki bi-xenon mercek

saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi impress -- 25 Nisan 2009; 13:46:50 >
  • Masallah bayagi bir dagitmissiniz, Bitmis halini gormek isteriz

Kolay Gelsin.
  • Yusuf'un dükkanda cumartesi günü aracıma , Osram Night Breaker taktırdım.Eskiden kör gibi gidiyormuşum.Yusuf'da 10 numara esnaf
    Hayırlı işler dostum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: aLLyC

Masallah bayagi bir dagitmissiniz, Bitmis halini gormek isteriz

Kolay Gelsin.

ben böyle lanet bir araba görmedim aklı olan girişmesin birşey de sorunsuz cuk oturdu dedin. ama yok herşey problem ama hepsinin üstesinden geldim allah ın izniyle :) birazdan sağ farın camını yerleştirip öteki fara başlayacağım.

sorsalar bir tane daha yaparmısın diye bana? mucize lazım derim

yarın bitecek bir aksilik çıkmazsa resimleri koyarım

quote:

Orjinalden alıntı: Turkcedublaj

Yusuf'un dükkanda cumartesi günü aracıma , Osram Night Breaker taktırdım.Eskiden kör gibi gidiyormuşum.Yusuf'da 10 numara esnaf
    Hayırlı işler dostum.

eyvallah abim ne sıkıntın olursa beklerim güle güle kullan afişleri isterim ama
  • naptın sen ya usta xenon kit takıyorum dedin bixenon mercek falan far camı sök tak işine girişmissinkolay gelsin eminim cok güzel olacak.
    merceksiz aracada mercek takabiliyormusun:)407 ler en sorunlu arabalardan biri bu xenon meselesinde silecek motoru yakıyor diye biliyorum ama hallettim diyorsun.
    ledleri bul usta artık yanına ugrayayım görüşelim bir sennle:)cep tel falan alır haberleşiriz.
  • zenon gibi yanan ama zenon olmayan ampülten taktırmıştım öyle fena ısındıki arabanın far kısmı eridi hemen söktüm attım bi daha da girmedim o işlere
  • quote:

Orjinalden alıntı: oto_glr

naptın sen ya usta xenon kit takıyorum dedin bixenon mercek falan far camı sök tak işine girişmissinkolay gelsin eminim cok güzel olacak.
    merceksiz aracada mercek takabiliyormusun:)407 ler en sorunlu arabalardan biri bu xenon meselesinde silecek motoru yakıyor diye biliyorum ama hallettim diyorsun.
    ledleri bul usta artık yanına ugrayayım görüşelim bir sennle:)cep tel falan alır haberleşiriz.

kitle bitiremedik işte gözümüz kör olmasın:) silecek olayını çözdük ona gelene kadar yarı yolda bin tane sorun aştık. geri dönen akım felan yok artık valla bak istiyosan çin malı hemen getirteyim o sorun değil ben adam akıllı bişey olsun istiyorum herkese haber saldım bulur bulmaz haber vericem sana

quote:

Orjinalden alıntı: A380

zenon gibi yanan ama zenon olmayan ampülten taktırmıştım öyle fena ısındıki arabanın far kısmı eridi hemen söktüm attım bi daha da girmedim o işlere

her konusu açıldığında söyledim 100 watt ampuller aracı yakana kadar zarar verebilir. far yuvalarını eritir, aynaları karartır. daha bir sürü şey... mtec aracın orjinal değeri olan 55 watt da bu görselliği sunar. 75 watt narva lar var. onlara bile bulaşmayın.
  • impreess dükkanın hayırlı olsun allah utandırmasın
  • Açıkçası hocam sonuçta kırılacak aletler yolda kırılır ya da ömürleri azalır diye çekiniyorum ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: 2008 doblo premıo

impreess dükkanın hayırlı olsun allah utandırmasın

eyvallah kardeşim Allah razı olsun

quote:

Orjinalden alıntı: ybsert

Açıkçası hocam sonuçta kırılacak aletler yolda kırılır ya da ömürleri azalır diye çekiniyorum ...

selamlar

ben bu ürünleri sürekli kargo ile yolluyorum. belki 1000 i geçmiştir yolladığım bir tane sorun çıkmadı. paktleme güzel olunca dozer çıkması lazım üstüne
  • nerden bilelim biz adama gittik taktırdık lavuk demediki bu lamba olmaz eritir takmayalım şerefsiz parayıda aldı taktı hem paradan hemde fardan oldum

hocam madem bu 100 wattlar eritiyor nerede kullanıyorlar mutlaka bi yere takıyorlardır yoksa ne diye üretiyorlar
  • quote:

nerden bilelim biz adama gittik taktırdık lavuk demediki bu lamba olmaz eritir takmayalım şerefsiz parayıda aldı taktı hem paradan hemde fardan oldum

hocam madem bu 100 wattlar eritiyor nerede kullanıyorlar mutlaka bi yere takıyorlardır yoksa ne diye üretiyorlar

farlar zamanla kararmaya başlar, cam yüzeyi aşınır. farı değiştirmek maliyetli olunca 10 tl ye bir çift 100 watt ile işi çözeceklerini sanırlar. ama bilemezler böyle sorunlar olacağın. o süper ustalar da! abi röle takarız on numara olur derler. ama far tasına röle takamayınca ne işe yarar ki röle

o yüzden kesinlikle bulaşmayın. ha röle takılır biraz da fark eder ama 55 watt ampul kullanılarak takılır. 100 watt ile değil.
  • peki hocam naytbrekırlar ne kadar dayanır?
    benim geçen sene aldıklarım 1 yılı göremedi de, normal bir kullanım sıklığı ile!
  • quote:

Orjinalden alıntı: impress

quote:

nerden bilelim biz adama gittik taktırdık lavuk demediki bu lamba olmaz eritir takmayalım şerefsiz parayıda aldı taktı hem paradan hemde fardan oldum

farlar zamanla kararmaya başlar, cam yüzeyi aşınır. farı değiştirmek maliyetli olunca 10 tl ye bir çift 100 watt ile işi çözeceklerini sanırlar. ama bilemezler böyle sorunlar olacağın. o süper ustalar da! abi röle takarız on numara olur derler. ama far tasına röle takamayınca ne işe yarar ki röle

o yüzden kesinlikle bulaşmayın. ha röle takılır biraz da fark eder ama 55 watt ampul kullanılarak takılır. 100 watt ile değil.

teşekkürler ama ben şunu hala anlamadım bu 100 wattlık ampüller izinsizmi üretiliyor normalde yasakmı bunlar üretilmiş madem niye yapmışlar bi amacı olmalı diye düşünüyorum bi yerde kullanılıyordur yoksa bizimkilerin icadımı bu 100 watt işi standart dışı bişeymi
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: impress

quote:

teşekkürler ama ben şunu hala anlamadım bu 100 wattlık ampüller izinsizmi üretiliyor normalde yasakmı bunlar üretilmiş madem niye yapmışlar bi amacı olmalı diye düşünüyorum bi yerde kullanılıyordur yoksa bizimkilerin icadımı bu 100 watt işi standart dışı bişeymi

100 watt standart dışı bir üründür. yukarıda anlattığım gibi far değişmek maliyetli olduğu için watt yükseltme yoluna gidilmiş. bu da araca çok zararlıdır. çünkü aracın aksamı 55 watt a göre yapılmıştır
  • Plaka aydınlatması için c5W beyaz ışık verem ampulleriniz var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: tturke

Plaka aydınlatması için c5W beyaz ışık verem ampulleriniz var mı?

normal ampul olarak bu ay ihracatının yapılması gerekiyor. bu hafta gelirse haber veririm mtec olarak. eğer isterseniz 8 ledli olarak mevcut elimde. yeterli akım çektiğinden arıza ışığı yakmıyor. aydınlatması da oldukça güzel. onun da tanesi 10 tl dir.
  • impress, Astra G kasa için plaka aydınlatan arka bagajın olduğu yere açık mavi renkli ampül var mı ? Ledli olabilirse daha iyi olur sanayide bulamadım
  • Selam çalışmalarınızı takip ediyorum.
    Aracım imzamda! Beyaz ampul ya da xenon kit düşünüyorum. Arada bauhause gibi yerlere gidiyorum ve ampullere bakıyorum. Aracım için hangi markayı ve modeli tercih etmeliyim ve sizde ki fiyatı nedir. Takma işelmini kendim yapabilir miyim? Aracım garanti dışı kalır mı?
    Tesekkürler iyi çalışmalar.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.