Şimdi Ara

MTEC PIAA ve OSRAM NIGHTBREAKER HALOJEN AYDINLATMA XENON SİSTEMLERİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
2
Favori
39.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: impress

art niyetli sataşmalar oluyor ancak bakalım daha söyleyecek söz bulabilecekler mi

Yaw arkadaşım ne art niyeti, askere gitmiş gelmişsin halen kafan eski, değiştir bu kafayı. XXX markası süper bir marka olabilir, hatta mtec kadar kaliteli de olabilir ben sadece bilinen marka olduğu için Cyclone gördüm onu verdim, satanı falan da tanımıyorum zaten.

@fblikurt,

Gider tabi neden gitmesin ama şahinlerin farları merceksiz karşıdaki çok küfür eder

Ama güvenlik açısından çok iyidir xenon, güneş ışığı gibim her yeri aydınlatıyor. Şiddetle tavsiyemdir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sleeptalkercat -- 21 Nisan 2009; 9:06:50 >

• quote:

Orjinalden alıntı: fblikurt

beyaz şahine gidermi xenon farlar.

eğer adam akıllı gerçek performans isterseniz iki adet H7 -H1 li far alıp ona mercek uygulayalım. yeni farların çifti 60 TL civarı. bu şekilde xenon olurmu derseniz pekala olur ama hem net bir performans alamazsınız hem de karşıdan gelenin çok gözünü alacaktır
  • Arkadaşım öncelikle bu doyurucu açıklamaların için çok tşk...Benim 2006 seat leonum var.Bu farlar konusunda pek bilgim yok.Arabaya angel far+xenon taktırmayı düşünüyorum.Bunlar trafikte yasak mı?Ve bana kalitelisinden ne gibi bir maliyeti olur.Yardımcı olursan sevinirim.
  • selamlar

öncelikle teşekkür ederim.

far olarak junyan mevcut. eğer yeni kasa ise 550 tl yaparız. angel lı mercekli olarak. eğer eski kasa ise 380 tl de onu yaparız.

xenon olarak xxx kit istersen fiyatlar yukarıda mevcut 170 tl montaj dahil fiyatı var. eğer Mtec olarak istersen 350 TL de onun fiyatı var. montaj dahil mtec de 400 tl yaparız.

kalite olara xxx kiti 8 aydır satıyorum oldukça kaliteli bir kit elektronik olarak. ancak mtec in kalitesi tabii ki tartışılmaz. en azından 75000 $ kaskosu var. her hangi bir sorun olduğunda araçta yetkili servis raporu ile araca yapılan masrafı temin edebiliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi impress -- 21 Nisan 2009; 18:40:45 >
  • benim hyosung gt250r var,bir ara gelip şu mavi ampüllerden taktırmak isterim.mercekli far
  • tabii ki beklerim. xenon kit de uygulayabiliriz isterseniz... adres ve iletişim bilgileri ilanımda mevcut. takıldığınız bir nokta olursa buradayım
  • Selam benim araba suziki swift 93 model farları zayıf, farları kompile değiştirmem mi, yoksa ampullerini değiştirmemi mi önerirsiniz? H4 tip ampul kullanıyor 50 watt . Daha yüksek Watlı ampul taksan sakıncası olur mu? Ampul değişirse fiyat ne kadar tutar. Teşekürler
  • eğer far içleri kararmamışsa osram night breaker işinizi görecektir. yüksek watt ampulü önermem çünkü far tesisatınızı ve aracınızı yakana kadar zarar verebilir. dükkanıma gelebilirseniz net bir bilgi sahibi oluruz. farlarınız kararmışsa da söküp temizler ve aynalarını krom ile boyarız. night breakerleri de takarsak çok iyi performans alacağınızı garanti ederim.

iyi günler saygılar...
  • mtec xenon kitler stoklara girmiştir!!!

junyan, fk, sonar, eagle eye's, ve lh group bayiliğini de almış bulunmaktayım

süper fiyatlar için iletişime geçebilirsiniz benimle. buradan olayına girmiyorum onların
  • slm güzel bir konu.bnm aracımda osram cool blue hyper white uzun kısa.sislerde mtec var.görünüş olarak güzeller.
    d2s xenon kit fiyatı alabilirmiyim?mercek modifiyesi yaparsam düşünüyorum ileride.ayrıca normal xenon kitte olabilir.danışmak istediğim bir konu daha var.ön park ampulllerim çift duylu yani hem park hemde gündüz farı olarak çalışıyor farlarım beyaz oldugu için cok sırıtıyor.çift duylu beyaz yanan led varmı elinizde?nerelerden temin edebilirim.şmdiden teşkkrler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: oto_glr

slm güzel bir konu.bnm aracımda osram cool blue hyper white uzun kısa.sislerde mtec var.görünüş olarak güzeller.
    d2s xenon kit fiyatı alabilirmiyim?mercek modifiyesi yaparsam düşünüyorum ileride.ayrıca normal xenon kitte olabilir.danışmak istediğim bir konu daha var.ön park ampulllerim çift duylu yani hem park hemde gündüz farı olarak çalışıyor farlarım beyaz oldugu için cok sırıtıyor.çift duylu beyaz yanan led varmı elinizde?nerelerden temin edebilirim.şmdiden teşkkrler.

selamlar öncelikle teşekkür ederim.

D2S mtec xenon kitin fiyatı 550 TL olarak verebilirim size. normal mtec kitin fiyatı da 350 TL. gündüz farı olarak değiniz ampul tipi elimde yok ancak temin edilir. fakat arıza ışığı yakıyor. mtec e durumu bildirdim. ay sonunda yeni parti mal gelecek. eğer gelirse bildiririm. yoksa bir dahaki partide kafalarına vura vura getirtirim

mtec in sofit, p25, s25 modellerine olan talebi belirttim kendilerine. audi si olan müşterilerim de istiyor çünkü.

•  MTEC PIAA ve OSRAM NIGHTBREAKER HALOJEN AYDINLATMA  XENON SİSTEMLERİ

istediğim ledler bunlar.bunların bir kalite oranı varmı?fiyatlar için teşekkürler tekrar.yeriniz istanbuldaysa yanınıza gelebilirim temin ederseniz.
    bnm plakalık ışıklarında da led var arıza ışığı yakmadı peugeot 308 in parkları için bu ledden başka çözüm yok gibi çift duylu oldugu için.yurtdışında ki sitelerde de bu işlemin bu araca birçok defa uygulandıgını gördüm.yardımcı olursanız cok memnun olurum.
    http://www.marintek.com.tr/marintekdeniz/?catId=300&gId=2575 şu sitede buldum ancak fiyatları fazla pahalı değilmi?

• 407 ye kit montajı yapıyordum geç cevap verdiğim için özür dilerim.
    o ampullerden bahsettim ben de ama fiyatları hakkında bir bilgim yok gerçekten. yarın sizi durumdan haberdar ederim.

yerim profilo alışveriş merkezinin 300 mt aşağısında. eğer d2s isterseniz bana bir gün önceden haber vermeniz yeterli. diğer kitler elimde hazırda mevcut
  • led ampulleri temin ederseniz yerinize ugrarım o zaman.haberlerinizi bekliyorum.olursa yarın bile gelebilirim.d2s kit değilde normal kit düşünürüm onuda sizin yanınıza geldigimde konusuruz.kolay gelsin aksine cok cabuk cevaplar
  • teşekkür ederim yarın bilgi veririm size

iyi akşamlar

saygılar...
  • Volkswagen Golf IV aracım için Yusuf Bey in yanına gittim.Kendisine ne kadar teşekkür etsem az gerçekten çok ilgili bir esnaf. kendisine golf IV e özel mtec H7 xenon kit taktırdım. İşçiliğine de fevkalade özeniyor kendi aracı gibi.Kendisine tekrar teşekkür ediyorum ve başarılar diliyorum. Eline sağlık Yusuf kardeş.
  • Keşke Ankara'da olsaydınız :(
  • quote:

Orjinalden alıntı: ybsert

Keşke Ankara'da olsaydınız :(

kargo şeklinde gönderebilirim isterseniz
  • impress bir gelişme olursa haber bekliyorum:)
  • hocam araştırmadayım çoğu çin malı kaliteli birşey arıyorum ki başımız ağrımasın. hiç sevmem çünkü geri dönen aracı
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.