Şimdi Ara

MTEC PIAA ve OSRAM NIGHTBREAKER HALOJEN AYDINLATMA XENON SİSTEMLERİ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
2
Favori
39.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • aldığım mtecleri görünce ilker bey aldığım yeri sordu an itibariyle bu konunun linkini verdim
  • teşekkür ederim vedat güle güle kullan allah kaza bela vermesin
  • amin
  • Kardeşime referans olayım ben de durun. :)

Müzik sistemimle ilgili birkaç işimi gece saat 11'e kadar uğraşıp bitirdi saolsun.

Eli yavaştır yani

Şakası ayrı; her işi kendi işi gibi temiz yapar. Çekinmeden gidebilirsiniz.
  • selamlarr,
    aşağıda resmini verdiğim ampüllerden taktırdım sislerime 6000K xenon larımla renk bütünlüğü olsun die.. xenon larda sonradan takılma.. mtec değil ama onlardan memnunum. esas sorun sis lerin istediğim beyaz ışığı tam veremeyişi.. orijinal sislerin sarılığından sonra elbette ki daha iyi geldi ama daha beyaz olsa ne süper olurdu ya tamam tam xenon beyaz ve parlaklığı olmaz ama xenonuma en yakın beyazlığı verecek bir ürün var mı elinizde ? varsa kargo ile sipariş verebilirm.. aracım focus I.. sisler H11..

MTEC PIAA ve OSRAM NIGHTBREAKER HALOJEN AYDINLATMA  XENON SİSTEMLERİ

• selamlar

sislerinizde kullanmanız gereken cosmos blue serisi olmalıydı.

super white xenon lar ile malesef ren olarak pek uyumlu değil. 6000 k kit için sislerde kullanılması gereken mtec cosmos blue serisi, 8000k için sislerde kullanılması gereken ampul piaa spark 8000 modelidir.

kargo ile gönderimim mevcuttur.

buğra abi valla anamı ağlattı bak bu saatte hala arabanla uğraşıyorum 11 de neymiş
  • Vah canım çok üzüldüm...

"Abi, arka plakanın kenarları traşladım güzel oldu" diyeceğine sadece benim verdiğim işleri yapsaydın şimdi mışıl mışıl uyuyor olurdun.

Senin niyetin başka olum.

Evine git. Bu kadar parayı ne yapacaksın? Hamam böcekleri yiyecek bir gün seni mazallah! Dikkat et!

Daha pasta cila yapılacak, bırak o kırmızı Honda ile uğraşmayı da benim işimi bitir. Bitince bir iki resim koy benim arabadan da, şeklim olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rueta

selamlarr,
    aşağıda resmini verdiğim ampüllerden taktırdım sislerime 6000K xenon larımla renk bütünlüğü olsun die.. xenon larda sonradan takılma.. mtec değil ama onlardan memnunum. esas sorun sis lerin istediğim beyaz ışığı tam veremeyişi.. orijinal sislerin sarılığından sonra elbette ki daha iyi geldi ama daha beyaz olsa ne süper olurdu ya tamam tam xenon beyaz ve parlaklığı olmaz ama xenonuma en yakın beyazlığı verecek bir ürün var mı elinizde ? varsa kargo ile sipariş verebilirm.. aracım focus I.. sisler H11..

bence piaa denemelisin

• arkadaştan cosmos bluse serisi ampül aldım sislerim için çok nazik ve ilgili bir arkadaş.. inşallah daha da alşverişimz olur
    CeRvAnTeS_Tr önerini değerlendiricem tşk ederim
  • pedal aydınlatmasını ne kadar yapıyorsunuz kapı açıldığında yanmasını istiyorum
  • merhabalar bu far konusunda yardım almak ıstıyorum ama sanırsam kimseler yok bir kaç gundur??
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.