Şimdi Ara

MSI Z87 MPOWER MAX hakkında (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
4
Favori
5.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Siz taktınız mı 2. 8 pini 4.8 Ghz de
    quote:

Bir Asus fan ı olarak bu yıl fikrimi değiştirdim ve MSI MPOWER MAX aldım. İyiki de almışım çok stabil bir kart. 4770K yı 4.8ghz e çıkarabildim
  • Hayır takılı değil. Eğer yanlış 8 pin e takarsanız açılmaması normal bir durum
  • quote:

Orijinalden alıntı: alidarkstone

Hayır takılı değil. Eğer yanlış 8 pin e takarsanız açılmaması normal bir durum

ben 2 sinede tek tek denedim 8 pini açmadı, yeni psu şak diye açtı. neden acaba
  • Güç kaynağın tek 8 pinden yeteri kadar güç ve amper veremiyor olabilir bende çalışıyor Enermax Revolution 1050W psu var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alidarkstone

Güç kaynağın tek 8 pinden yeteri kadar güç ve amper veremiyor olabilir bende çalışıyor Enermax Revolution 1050W psu var.

Corsair tx750 vardı işte bilmiyorum herneyse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunun 1 ve 3. slotlara sli yapsak 3. slot kaç x de çalışır acaba ?

birde power ile normali arasında pek fark göremedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: evohan

bunun 1 ve 3. slotlara sli yapsak 3. slot kaç x de çalışır acaba ?

3 slotta pcı ex 3.0 destekli.Tek kart x16 2 wayde x8/x8 triplede ise x8/x4/x4 konfigürasyona sahip .Mpower ile arasındaki tek fark faz sayısı bunda 20 faz mpowerda ise 16 faz var faz sayısı farkı daha stabil oc imkanı sunuyor ancak elinizdeki işlemci oc ye yatkın değilse pek bir önemi kalmayacaktır..Mpower stoklarda varmı onu öğrenmek lazım.

Edit:Mpower inventusda stokta gözükmüyor stokta olanı mpower max modeli ayrıca 3 wayde x8/x8/x4 değil x8/x4/x4 oluyormuş düzenledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 9 Ağustos 2013; 15:37:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mur88

quote:

Orijinalden alıntı: evohan

bunun 1 ve 3. slotlara sli yapsak 3. slot kaç x de çalışır acaba ?

3 slotta pcı ex 3.0 destekli.Tek kart x16 çoklu kartta ise x8/x8/x4 konfigürasyona sahip .Mpower ile arasındaki tek fark faz sayısı bunda 20 faz mpowerda ise 16 faz var faz sayısı farkı daha stabil oc imkanı sunuyor ancak elinizdeki işlemci oc ye yatkın değilse pek bir önemi kalmayacaktır..Mpower stoklarda varmı onu öğrenmek lazım.

inventus da var ancak merak ettiğim 1-3 sli yaparsam ne olacağı ? 16/4 mü 16/8 mi acaba yani 3 değil 2 kart kullanacam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 9 Ağustos 2013; 15:39:13 >
  • bu anakart ne zaman tekrar vatana gelir bilen varmı?
  • Anakartı alıp kullanan arkadaşlar okuduğum kadarıyla çok memnunlar, bunun dışında kronik bir sorunu yada sıkıntı yaşayan varmı bende yeni sistemim için bu anakartı kullanabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EgeTurk -- 6 Eylül 2013; 19:48:33 >
  • alidarkstone kullanıcısına yanıt
    691 Lira gözüküyor.

760 Liraya MPOWER MAX modeli mevcut.

http://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=5960
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

691 Lira gözüküyor.

760 Liraya MPOWER MAX modeli mevcut.

http://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=5960

Bende psu ya baktım şimdi bi tedirgin oldum neyseki kutuya bir tane daha 8pin cpu kablosu koymuşlar AXi serisi farklı bir dünyadan gerçekten.
  • alidarkstone kullanıcısına yanıt
    Yani bu anakart 750w + 80 plus psu ile LN2 yapmadan normal oc yapacak şekilde çalışır mı?
  • msı power max aldım bende gercekten cok güzel kaliteli stabil bir hepsini gecin iyi olanı alın msı derim çok araştırdım.
  • milyondabir kullanıcısına yanıt
    Doğru tesbit ve karar olmuş.Çok söylüyoruz ama dinleyen yok takıntılı arkadaşlar bir hata görse hemen msı stabil değil gibisinden yorumlar yazıyorlar hiç kullanıcıların tesbitlerine kulak asan yok.Eskide olan/yada olmuşlar illaki yine olacak diye bir kanun yok ama takıntılı olunca her şeyi bahane eden çok oluyor.
  • Selam arkadaslar ben anakart araordumştırması icindeyim ve çok kararsiz kaldım yardimlaeinizi bekliyorum inşallah.....
    Bir çok anakarta baktim ve karar veremiyorum en çok hosuma giden msi mpower max oldu fakat bir çok sitede bazi sorunlar yasayanlar oldugunu gördüm sizler tavsiye edermisiniz nasildir bu kart islemci olarak i7 4770k kullanicam ve ayrica suda dikkatimi cekti kule tipi cpu cooler icin yer dar gibi sanki sogutucu kullanan varmi yada sorun yasayan
    Yardimlarinizi bekliyorum Teşekkürler

• Ürün bulunmaz hint kumaşı oldu hiçbir yerde yok.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.