F

Yüzbaşı
15 Mayıs 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 58 (Bu ay: 2)
Gönderileri

Arkadaşlar basit bir isteğim olacak şayet orada oturan varsa bana ulaşabilir mi?

dizimdeki problem için mr çekildi fakat dr raporun çıkmasını bekliyor bu süre ise en az on günü bulabiliyor. forumda mr görüntüsünü yorumlayacak arkadaş varsa yardım edebilir mi?

Araç sağlık kurulları açılıncaya kadar alınıp kullanılacak.

https://www.sahibinden.com/808006930
2014 model linea en boş paketi fire easy benzinli lpg, düz vites, 85 bin km, kazası, boyası ve hasarı yoktur. Çelik jant ve 4 cam otomatik. Ciddi alıcı varsa aracın resim veya video çekip gönderebilirim. Fiyat sondur.
Rapor ile indirimli hali 100 bin tl geçmeyecek araç tavsiyesi verebilirsiniz pejo 2008 en boşunu düşünüyordum ancak tanıtım videolarının birinde el freninin boyunu görünce çok çirkin durduğunu gördüm kararsız kaldım.
2014 model Fiat linea 77 beygir 1.4 en boşu düz vites tüm camlar otomatik 80 bin km LPG ruhsata işli beyaz renk hasarı veya kazası yok ancak sağ ayna kapağı kırılmıştı arka tampon yumruk büyüklüğünde içeri göçüp sonra tadilat yapıldı ve önden sürtmeler sıyırmalar var kullanımdan dolayı deformeler mevcut tabi alıcının takdiri engelli aracı herhangi bir aparat yok. Satışa çıkarınca daha detaylı Resimler ile bunları aktaracağım. Şimdilik aklımda 45 bin tl belirlemişim. Sizce?
İnstagramda takip ettiğim sayfadan alıntı aldım.

Arkadaşlar Coloplast medikal firmasına İngilizce metin yazmam lazım konu şu; elektrikli süpürge makinelerinde kullanılan toz torbalarında bir mekanizma var bu mekanizma torba dolduktan sonra içindekiler çıkmasın diye yukarı doğru çekerek torbanın ağzını kapatıyor. Bu toz torbası üzerindeki mekanizmanın kolostomi torbalarına da uyarlanması için tavsiye de bulunmak istiyorum. Konuyu Türkiye mümessilliğine göndermek yerine ben direk merkezlerine göndermek istiyorum. Yardımınız için şimdiden teşekkürler ederim.
Kamu görevime güvenerek (cep telefonu ve hesap numarası üzerinden her türlü ulaşırım) hiç bir araştırma yapmadan bin tl hesabına ürün gelmeden parayı dün EFT yaptım sonra bugün EFT yaptığım ismi arattım Yakup Güloğlu tarafından dolandırınlanlar ile bir çok kişi varmış. Bilginiz olsun. Sahibinden İlan numarası 703333853
Arkadaşlar konu başlığında belirttiğim modelin ekranını en ucuz nerden temin edebilirim?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 44 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 754
İkinci El Bölümü Mesajları: 100
Konularının görüntülenme sayısı: 79.089 (Bu ay: 433)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 68 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.