Şimdi Ara

..:: MSI Z77A-GD65 Kullanıcı İncelemesi::.. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
2
Favori
11.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: chaos7

Ivy bridge destekli olduğundan 1155 soketlerin hepsini destekleyecek. Ben de çok düşündüm sonra sli ile işim olmaz dedim yaparsam cf yaparım diye düşündüm ve g 45 siparişi verdim. SLI yapıp yapmayacağım belli bile olmadığından +70 vermek işime gelmedi. Yalnız o/c kapasitesinin daha iyi olduğunu söylüyorlar g65 için. Benim öyle abartı o/c ile de işim yok. Bir miktar artırsam yeter ki onu da bu kartla yapabileceğime inanıyorum.

hocam teşekkür ederim çok yardımcı oldun :)
  • gd -65 in o.c potansiyeli daha yüksek artı faz larından dolayı
  • valla güzel inceleme olmuş beğendim ben
    ama resimleri çekerken halının üzerinde değilde daha uygun masa üzeri gibi bir yerde çekseydin :)
  • "carpets right ? halı, carpets. i have a lot of styles and dimensions. first of all, this one. totally silk, flying carpet. be careful! bu en dandiği hesap et. this one is cheap. believe me. but that one, artık buna da daha ne diyeceksen, this one is also flying. be careful.what do you think ?
    ...
    are you interested in space, star, ufo ?"

dikkat hocam bu halıyı dokuyan kör oldu

o zaman ki olanaklar onu getirdi halının üstünde statik poşete koyarak çektik.
  • o halıyı dokuyan kör olamaz.çünkü halıyı insan dokumamış.o halı fabrika halısı.haliyle fabrika dokumuş
  • hayırlı olsun
  • Allah utandırmasın.Allah bir pcde kocatsın
  • arkadaşlar bu anakartında içinde oldugu bir sistem aldım. core i5 3570k, 8 gb kingston hyperx dual ram, 120 gb ssd ve sapphire 7870 oc edition ekrank artı ile birlikte kullanıyorum. anakartta yapmam gereken ayarlar yada yapmalısın dediğiniz şeyler varsa çok yardımcı olmuş olursunuz. şuan sadece oc genie ile işlemciyi 4.2 ghz e yükselttim başk hiç bir işlem yapmadım. biostan yada windows üzerinden yapmamı önereceğiniz bir ayarı vs var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MÜŞAVİR

Ellerine sağlık, böylece z77 ile P67 arasında performans bakımından bir fark olmadığı ortaya çıktı. Yakında pcı-e3.0 kullanıldığında (destekleyen işlemciler) 2.0 dan bir farkı olmadığı da ortaya çıkacak ve biz P67 kullanıcıları daha uzun bir süre sistemlerimizi keyifle kullanmaya devam edeceğiz.

+1500
  • hiç boşuna heveslenmeyin z77 overclock anakartı boşuna p67 ciler kendini arasında fark yok diye avutmasın.çok isteyen varsa bir tane alıversin z77
  • bende aldım gd65 bakalım nasıl birşeymiş
  • hayırlı olsun birader
  • Bende z77a-gd65 aldım.
  • hayirli olsun hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kart nasıl arkadaşlar gerçekten stabil ve sağlam mı? Bende artık bu haftasonu bir anakart alacağım intel işlemci için ama bir türlü karar veremedim olmuşken sağlam bir şey olsun istiyorum Gigabyte tan vazgeçmek istemiyorum fakat intel chipsetlerde sanki aradığım ayarda bir anakartı yok gibi geldi bana o yüzden msi veya asusa yöneldim umarım sorun yaşamam.
  • bende bu reklama tav oluyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ophion84

Kart nasıl arkadaşlar gerçekten stabil ve sağlam mı? Bende artık bu haftasonu bir anakart alacağım intel işlemci için ama bir türlü karar veremedim olmuşken sağlam bir şey olsun istiyorum Gigabyte tan vazgeçmek istemiyorum fakat intel chipsetlerde sanki aradığım ayarda bir anakartı yok gibi geldi bana o yüzden msi veya asusa yöneldim umarım sorun yaşamam.

ilk çıktığı gün 2 arkadaş aldık msi z77a gd-65 i en ufak bi sorunu yok.eksiğide yokaksine bir çok artı özelliği var yani düşünecek bir şey yok kart kalite
  • Bugün Eksenden almaya gittim akşam 483 liraydı yanımda nakit yoktu taksit yaptırayım dedim World carda taksit yapamadılar özelliği aynı olduğu halde. 2 aydır anlaşmaları bitmiş umurlarında olmamış. Şimdi gidip vatandan 580 liraya almak var bu kartı sözde onlar da indirim yapıyorlar ama fiyatları hep yüksek. Başka yerde uygun fiyata bilen gören varsa tavsiye edebilir ama internetten değil fiziken almak istiyorum kartı. not: yazıcıoğlunda adamın biri de MSİ satmıyorum klay kolay bulamazsın dandiktir o nefret ediyorum MSİ dan diyerek tepki gösterdi ''saygılar abi'' deyip çıktım.
  • gd55 düşünüyorum %25 indirimle vatandan şuan 338 lira indirimle 254 liraya inmesini umacağım. ne dersiniz gd55 için üstadlarım. msi hakkında şüphelerim vardı ama kaliteli demişsiniz.
    hayırlı olsun bu arada mckhan. bu kartı alırsam benide artık aranıza katarsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 8 Haziran 2012; 22:34:23 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.