Şimdi Ara

..:: MSI Z77A-GD65 Kullanıcı İncelemesi::.. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
2
Favori
11.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tabiki overclock extreme doğru kaydıkca gd65 farkını koyucak ivy brige dünya rekoru şu an z77a-gd65 de

haberi alttaki linkte

http://www.donanimhaber.com/islemci/haberleri/intelin-22nm-Core-i73770K-islemcisi-7GHze-hiz-asirtildi.htm
  • z77a-gd 65 olmayanlar kıskanmasınlar kısaca:) çalışsınlar onlarında olur
  • Gd43 den bi farki yk sli disinda ve sata disinda sanirm
  • hocam faz farkı olduğunu biliyorum ben.kartı yeni aldım çokda araştırmadım standart kurdum biraz inceliyeyim izlenimlerimi özelliklerini bildiğim kadarıyla yazarım
  • yaw bu anakarttan alıpda işi bilen bir arkadaş şöyle biosuna varıncaya kadar,şu buna yarar,bunu böyle yaparsan daha iyi olur,sonra bıosda bilmediğimiz bir sürü ayar var nasıl ayarlamamız lazım şöyle detaylı bir inceleme yapsada bizde faydalansak.gerçi mesut çevik ay sonunda ivy bridegeler çıkınca detyalı bir inceleme yapıcaz demişti ama bekliyoruz valla sabırsızlıkla
  • konuyu ınceleyen arkadasım oncelıkle elıne saglık fakat bu kartın bıosu nasıl resetlenır bır yardımcı olursan sevınırım.Denemedıgım hıcbır yontem kalmadı ve anakartın bıosu bır turlu fabrıka ayarlarına donmuyor.Usb yı anakarttan devre dısı bıraktım ve ps2 klavyem olmadıgı ıcın bıosa gıremıyorum klavye ve mouse calısmıyor bu anakartın fabrıka ayarlarına nasıl donulur bırısı soylesın yoksa kafayı yıcem
  • pili çıkar bi yarım saat bekle sıfırlanır.bendede aynısı var ben bu şekilde sıfırlamıstım.
  • Pil çıkartmaya hele yarım saat beklemeye gerek yok. Enerjiyi kes, Clear Cmos diye bir buton olması lazım. Tüm güncel anakartlarda vardır.

http://www.youtube.com/v/rdHH9KrceR0&hl=en_US&fs=1&

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cybernoid -- 27 Nisan 2012; 13:21:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: prenss1907

pili çıkar bi yarım saat bekle sıfırlanır.bendede aynısı var ben bu şekilde sıfırlamıstım.

Yok artik kardesim istersen 30gun bekleyeyim :)
  • hacı sen anakartı kır at en iyisimi nasıl fikir kurtulmuş olursun :)
  • Guzel kart benimkide dun geldi.
  • hayırlı olsun

dukes standart olarak yaptıklarınız ile bios resetlenmesi gerekirdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mckhan

hayırlı olsun

dukes standart olarak yaptıklarınız ile bios resetlenmesi gerekirdi

Tesekkur ederim kart gercekten guzel.
  • arkadaşlar bu kartı düşünüyorum. **** da 400 lira. gd55 var oda 370 lira. 30 lira vermeye değecek kadar bi artısı varmı? bide kaça kaç sli cf desteği var?
  • Sanırım gd65 de 3 lü sli/cf desteği var.
    Ben o nedenle 45 aldım mesela sadece cf yaparım dedim kendimce. ya da tek nvidia...
    Ama 30 da çok fazla bir miktar değil bence kaptırın gitsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chaos7 -- 29 Nisan 2012; 0:33:41 >
  • Tesekkur ederim. Peki g45 alsam yetermi? Suanki kartim yetiyo. ilerde sli yaparim diye dusundum ama vazgectim herzaman tek kart daha iyidir. yani 45 ilerde cikacak olan butun 1155p islemcileri destekleyecek mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende dün msi Z77A - G43 aldım . Muhtemelen elime çarşamba yada perşembe ulaşıcak . Sormak istedigim birşey var ; 2 tane 4gb corsair ramlerimi siyah slota mı yoksa mavi slotamı takmam gerekiyor ? Daha once hiç pc toplamamıstım aklıma takılan bu oldu sadece .
  • standartı mavi slotlar
  • teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakaya_o

Tesekkur ederim. Peki g45 alsam yetermi? Suanki kartim yetiyo. ilerde sli yaparim diye dusundum ama vazgectim herzaman tek kart daha iyidir. yani 45 ilerde cikacak olan butun 1155p islemcileri destekleyecek mi?

Ivy bridge destekli olduğundan 1155 soketlerin hepsini destekleyecek. Ben de çok düşündüm sonra sli ile işim olmaz dedim yaparsam cf yaparım diye düşündüm ve g 45 siparişi verdim. SLI yapıp yapmayacağım belli bile olmadığından +70 vermek işime gelmedi. Yalnız o/c kapasitesinin daha iyi olduğunu söylüyorlar g65 için. Benim öyle abartı o/c ile de işim yok. Bir miktar artırsam yeter ki onu da bu kartla yapabileceğime inanıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.