Şimdi Ara

MSI Z270 Gaming M5 & MSI Z270 Gaming M7 Intel 600P 256 gb M2 SSD Bundle

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
3.798
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    MSI Z270 Gaming M7

Anakartlardan birini alana Intel 600P 256 gb M2 SSD hediye veriliyor.

http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=11362

http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=11363

• İşlemci de takılı geliyorsa sıcak ...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gaming M5 modeli 1000 TL bu fiyat ile anca 2 tane ssd kurtarır. Gaming 5'lerin olması gereken fiyatı max 600 TL.
  • Asus Z270 fiyatlarına bakmadan hemen ön yargılı olmamak lazım eğer 7. nesil Kaby Lake işlemcilere geçecek varsa değerlendirebilir bence.
  • bu ssd satada kablosu ile bağlanmıyor başka bir soketle bağlanıyor sanırım anakarta bu konuda bilgisi olan varmı arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deividde -- 20 Ocak 2017; 16:52:32 >
  • Yok bu ssd'ler M.2 cinsi yani anakartın direk üzerinde slotu olan yerlere takılıyor. Yeni nesil kartlarda çoğunlukla bu slotlardan var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darksun80 -- 20 Ocak 2017; 20:16:29 >
  • evet yeni kartlarda m2sata diye gecen slotlar var ama biraz karmaşık onu kullanırsanız 2 sata portunuz kullanılmaz oluyor alacaklar araştırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxcem

evet yeni kartlarda m2sata diye gecen slotlar var ama biraz karmaşık onu kullanırsanız 2 sata portunuz kullanılmaz oluyor alacaklar araştırsın

z270 ile onu çözmüş gibiler veri yolunu genişletmişler gibisinden bir şey okumuştum
  • Anakart biraz pahalı olabilir ama dolar kuruna bakmak lazım.Hele içinde M2 SSD ile geliyorsa, bu sıcak fırsattır arkadaş. SSD değeri amazonda 108$.

Yukarıda arkadaş 600 TL civarı olması gerekli diyor. Buyur 600 TL geliyor işte.

Yeni nesil PC toplayacaklar bence kaçırmasın.
  • ne zaman yollayacaklar acaba ? bende ürünü pazartesi almıştım ve bilgileri girmiştim ürünüm onaylandı mesajını aldım az önce, belirtilen zamanda gönderim olacaktır sabırlı olun vs yazmışlar. :D
  • Konuya ürün fiyatlarını da yazınız lütfen.
  • ssd kampanyası 27 Ocak Cuma günü ,yani yarın bitiyor
  • yalniz n11 de su an msi urunlerine sepette % 10 indirim var..
    1050 liralik m5 950 ye geliyor
    ona da 50 lira indirim var bonus ile alana 900 e gelir..
    hem son sinif anakart hem ssd..

alsam mi bilemedim simdi ..
  • soyle birseyde var..ssd bekleyenler pek heveslenmesin..sepete ekledim tam odeyecektim vazgectim.
    https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=123393236

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shafter -- 26 Ocak 2017; 12:18:16 >
  • Shafter kullanıcısına yanıt
    arkadas en son 7 gün önce mesaj atmıs,belki cevap almıstır.

kesin emin olmakta fayda var
  • yani öyle bir durumki dolar kuru ne olur insan hiç bişeye emin olamıyor... Yarın bir gün pişman olurmuyuz aldık almadık diye belli olmaz..
  • Şuan kampanya bitmiş gözüküyor dün ssd yazıyordu sitesinde bugün kaldırmışlar.
  • Kampanya bitişini sene sonundan bu akşama çektiler , yoğun talep vs diye :p bugün 23:59 da bitiyor artık. Onun yerine yeni kampanya oyun veriyor For honor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darksun80 -- 27 Ocak 2017; 17:22:41 >
  • Mesajım paylaşılmış yeni gördüm.Kayıt için gerekli resmim ulaşmadığı için sorun çıkmış.Sorun bana geri dönmemeleri,MSI Türkiye sayesinde bundan haberim olması.En geç Şubat 15'de elinize geçer dediler,hala bekliyorum.Ama kart süper söyleyeyim.Sadece 50 yazmakla hızım 5.0GHz'e çıktı.RAM'leri de tek bir dokunuşla 3200 yaptım.Ekran kartının ve anakartın ışıklarıyla tam bir cümbüşe döndü kasam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galactus

Mesajım paylaşılmış yeni gördüm.Kayıt için gerekli resmim ulaşmadığı için sorun çıkmış.Sorun bana geri dönmemeleri,MSI Türkiye sayesinde bundan haberim olması.En geç Şubat 15'de elinize geçer dediler,hala bekliyorum.Ama kart süper söyleyeyim.Sadece 50 yazmakla hızım 5.0GHz'e çıktı.RAM'leri de tek bir dokunuşla 3200 yaptım.Ekran kartının ve anakartın ışıklarıyla tam bir cümbüşe döndü kasam

Hangisini almıştınız hocam m5 mi m7 mi?

Birde m5 ve m7 arasında ne fark var?

Farklar için aradaki 200-300 Tl gibi bi fark vermeye değer mi?

3 sorumu da cevaplarsanız çok sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.