Şimdi Ara

MSI ve Corsair güçlerini birleştirdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    yeni ekran kartları için bundan böyle Corsair ile çalışacak. İkilinin yeni ekran kartları; yenilikçi bir soğutma çözümüne sahip olacak.

Bilindiği üzere Corsair bellek teknolojisi alanında nam salmış bir firma olarak dikkatleri üzerine çekmişti. Corsair’in başarısını ise belleklerinde kullandığı soğutma sistemi oluşturuyordu.

Çift hibrid soğutmaya sahip olacak olan ekran kartı ile ilgili bilgiler hem MSI’ın hem de Corsair’in Facebook sayfasında yayınlandı.

İkili tek bir firmanın ekran kartı işlemcisini kullanmayacak. Yani Nvidia ve AMD tabanlı yeni ekran kartları bu ikilinin tasarımından geçecek.

Nvidia cephesinde; GTX 980, AMD cephesinde ise; AMD Radeon R9’u kullanacak. Yeni ekran kartları ile ilgili şimdilik fazla bir bilgiye sahip değiliz.

Bu konuyla ilgili yeni bilgileri ilerleyen zamanlarda öğreneceğimizi düşünüyoruz. O zamana kadar bizi takip etmeye devam edin.
    http://www.mynet.com/teknoloji/msi-ve-corsair-guclerini-birlestirdi-2060806-1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeGetBe -- 15 Eylül 2015; 12:46:16 >

• msi dusuk seviye bi firma corsair msi dense kendi amd ve nvidia kart cikarsa cok daha saglam olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekran kartının üreticisi msi ve sadece soğutucu kısmında corsair ile ortak çalıştığından bana msi markasının önce yazılması mantıklı geldi. Adım güzel, insanların h60, h80i ekran kartlarına takmaya çalıştıkları dönem sona eriyor. Abi bizde yapılmışı var diyecek firma
  • twitterde msi bi resim paylaşmıştı msi ve corsair logolarının etrafından sular felan geçiyordu altına yorum olarak 980ti lightining hybrid? yazmıştım favlamışlardı 1hafta önce
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Valiente

twitterde msi bi resim paylaşmıştı msi ve corsair logolarının etrafından sular felan geçiyordu altına yorum olarak 980ti lightining hybrid? yazmıştım favlamışlardı 1hafta önce

• http://www.corsair.com/en/hydro-series-hg10-n980-gpu-liquid-cooling-bracket

üçü bir arada yapmışlar sadece hg10, h90 ve 980ti aynı kutuda yenilik göremedim
  • quote:

http://www.corsair.com/en/hydro-series-hg10-n980-gpu-liquid-cooling-bracket

O giriş kısmı öyle boş olacaksa rezil bir tasarım olmuş
  • MSI'a düşük seviye bir firma dendiğinide gördükya ne diyeyim.
  • Ekran kartlarında hibrid soğutmaya hiç bir zaman ısınamadım, sıvı istiyosan çakacaksın custom u. Yoksa bu ne böyle. Tasarım da berbat .
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHO3N1X

MSI'a düşük seviye bir firma dendiğinide gördükya ne diyeyim.

Arkadasa sorsan vesteli dunya devide goruyordur :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: car_26

quote:

http://www.corsair.com/en/hydro-series-hg10-n980-gpu-liquid-cooling-bracket

O giriş kısmı öyle boş olacaksa rezil bir tasarım olmuş

cam kapak yapmışlar oraya

https://store.donanimhaber.com/93/dd/98/93dd985dff0a1b253a240865dec05b5a.jpg

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >

• Tasarımları ben'de sevmedim açıkcası, Fiyatlara ne kadar yansır acaba bu durum?

• Bu muymuş, biz de bir şey sandık.

• quote:

Orijinalden alıntı: şoray uzun yolda

msi dusuk seviye bi firma corsair msi dense kendi amd ve nvidia kart cikarsa cok daha saglam olur.

Kardeşim firmalara ön yargı ile bakmamalisin. Bence MSI gayet güzel bir firma. Kendi patentli fanlari mükemmel zaten.

• Burada çok fena fanboylar var, hiç belli etmezler gizliden gizliye işlerini yaparlar, onların sevdiği markayı övmüyorsan hiç şansın yok yanlışsın...bittin sen.

Banada zamanında "MSI'ın kırmızı ejderhasına kanıp öneri yapmayın yaaavvv" deyip koskoca markayı tek kalemde bitiren zatlar vardı, görüyoruz adamlar neler yapıyor, nelere öncülük ediyor, durmadan kendini geliştiriyor... Helal olsun, birileri de hala rev1 de olmadı, rev2 de olmadı, rev3.... böyle star wars serisi gibi diziliyor. Rev1 alırsan ne mi oldu ? geçmiş olsun...

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Burada çok fena fanboylar var, hiç belli etmezler gizliden gizliye işlerini yaparlar, onların sevdiği markayı övmüyorsan hiç şansın yok yanlışsın...bittin sen.

Banada zamanında "MSI'ın kırmızı ejderhasına kanıp öneri yapmayın yaaavvv" deyip koskoca markayı tek kalemde bitiren zatlar vardı, görüyoruz adamlar neler yapıyor, nelere öncülük ediyor, durmadan kendini geliştiriyor... Helal olsun, birileri de hala rev1 de olmadı, rev2 de olmadı, rev3.... böyle star wars serisi gibi diziliyor. Rev1 alırsan ne mi oldu ? geçmiş olsun...

Aynen hocam. Ejderha ne alaka tipine bakarak yorum yapıyorlar sanırsam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.