Şimdi Ara

MSI Shout Out Kampanyası! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
297
Cevap
8
Favori
30.179
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

pazar akşamı yaptım başvurumu. şimdi aklıma geldi kontrol ettim kodları gördüm. cashback henüz yatmamış.

• aborjini A kullanıcısına yanıt
    Kodları nereden gördünüz? Ben mail gelecek siye bekliyorum
  • sir.eko kullanıcısına yanıt

https://account.msi.com/login

buradan hesabınıza giriş yapıp kontrol edebilirsiniz. herhangi bir mail gelmiyor.

edit: mail gelmiş 2 gün önce 23 kasımda spame düştüğü için görmemişim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aborjini -- 25 Kasım 2020; 19:41:25 >
    Merhaba hocam ben de tahmini olarak aynı zamanda başvurdum belki 1 gün fark olabilir, tam olarak yaptığınız islemeleri ve sıralamalarını söyleyebilir misiniz yukarıda mesajda neler yaptığımı anlattım aslında
    Buradan shoutout mu seçiyoruz?

MSI Shout Out Kampanyası!
  • N11de tekrarmarket artık b550 gaming plus satmadığı için yorumun linkini alamıyorum ne yapacağız
  • 2 gün evvel HB kampanyasından H410M-A Pro aldım. O sıra shout-out'ta gözüken anakart yok olmuş.

• boristhedragon B kullanıcısına yanıt

aynı sorun bende de var. para iadesi için 14 gün bekleyelim dedik şimdi de shout out kampanyasından yararlanamıyoruz galiba... son durum nedir sizde ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigitcan19901 -- 26 Kasım 2020; 11:32:40 >
  • boristhedragon B kullanıcısına yanıt

Kampanyaya dahil olan farklı bir bir siteden ürüne yorum yapın kabul edilecektir.

Katılım koşullarında illa aldığınız yere yorum yapın gibi bir ibare yok.

MSI Shout Out Kampanyası!
  • N11 masa üstü sürümden linki buldum ama yorum biraz gerilerde kalmış sorun olmaz herhalde olmazsa hb linki veririm
  • MSI GF63 THIN 10SCSR-658XTR Dizüstü Bilgisayar, 15.6 FHD, Core i7-10750H, 16GB RAM, 512GB SSD, GTX1650TI 4GB, DOShttps://www.amazon.com.tr/dp/B08G5KQRFX/ref=cm_sw_r_cp_api_i_dlC_vi3VFbH4NJ5ZB?_encoding=UTF8&psc=1

10.500 e nasıl fırsattı arkadaşlar ?
  • Shout out ve geri ödeme kampanyasından iki ayrı ürünle iki kere yararlababiliyor muyuz yoksa farklı hesapla mı yapayım
  • Valhalla kodu geldi Steam kodundan daha eser yok beklemedeyiz..

• KYhain kullanıcısına yanıt

Kaç günde geldi?

• Arkadaşlar msı mag CH120X koltuk aldım trendyol üzernden para iadesi kampanyasından fayadalanabilirmiyim satıcı gpnteknoloji kabul edermi msı ?
  • Valhalla'yı alan oldu mu? Benim birkaç gün oldu istenenleri yükleyeli

Edit: Mail gelmemişti, msi ödül sitesinde kodu buldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akinji -- 27 Kasım 2020; 14:25:1 >
  • akinji kullanıcısına yanıt

Sizin mesajı gördükten sonra ben de girip siteden baktım. 3 gün önce gelmiş kod ama mail gelmediği için halen gelmedi sanıyordum.

https://account.msi.com/login

Valhalla kodunu bulamayan arkadaşlar üstteki linkte en alta insinler. Onaylandıysa Code bölümünün altında key olacak.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darquesse30

Kaç günde geldi?

2 günde geldi.

• Wadjet kullanıcısına yanıt

Siz msi black fridaye başvurmuş muydunuz? Hem msi black friday hem de ac valhalla kampanyasının ikisine birden başvurulabiliyor mu bu hala soru işareti. Bir arkadaş diğer konuda msi iade (black friday) kampanyasına katıldığı için valhallaya başvuramadığını belirtmiş. Durum böyleyse ona göre vaziyet alalım.

Bilen arkadaşlar yanıtlarsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmuRu -- 27 Kasım 2020; 14:53:20 >
  • Wadjet kullanıcısına yanıt
    akinji kullanıcısına yanıt
    1 hafta oldu ben başvuralı hala geri dönüş olmadı nasıl başvurdunuz adım adım anlatır mısınız?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.