Şimdi Ara

MSI Shout Out Kampanyası! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
297
Cevap
8
Favori
30.179
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://account.msi.com/login

(Üye girişi yapılmış olması gerekli)

• AVSEQ01.DAT kullanıcısına yanıt
    Dün verdiğin linkten mail attım gelen cevabı paylaşıyorum.

MSI Shout Out Kampanyası!
  • Msi 2070 gaming z ekran kartını ve gk70 mekanik klavyesini kullanıyorum çok memnunum bir de gh70 kulaklığınını almıştım ve iade etmiştim beni mağdur etmeden ürünü geri alıp paramı iade ettiler ben msi den memnunum arkadaşlar teknoloji biraz sa şans işi bu arada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende yarin basvurmayi dusunuyorum mesajim bulunsun.
  • Konuyla biraz alakasız ama; 2 ay önce aldığım msı monitörde ölü piksel çıktı ve servise bugün gönderdim . Değişim olma şansı nedir, ayrıca msı ile iletişim kurmama gerek var mı.
  • Shout out için ürünü aldığım yer hepsiburada'ya değerlendirme yazdım ama hata mı ettim acaba diyorum çünkü yorumun permalinkini veremiyoruz. Kontrol eden birimin önce ürün sayfasından "değerlendirmeler"e girmesi, oradan da belirttiğim ismi bulması ve değerlendirmeyi incelemesi gerekiyor. Bir kere gönderdikten sonra link de değiştiremiyormuşuz... Bir hafta oldu, henüz steam kodu yok. AC Valhalla beş günde gelmişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Haplo

Shout out için ürünü aldığım yer hepsiburada'ya değerlendirme yazdım ama hata mı ettim acaba diyorum çünkü yorumun permalinkini veremiyoruz. Kontrol eden birimin önce ürün sayfasından "değerlendirmeler"e girmesi, oradan da belirttiğim ismi bulması ve değerlendirmeyi incelemesi gerekiyor. Bir kere gönderdikten sonra link de değiştiremiyormuşuz... Bir hafta oldu, henüz steam kodu yok. AC Valhalla beş günde gelmişti.

ustam ben foruma inceleme konu açıp onu bile yolladım kabul etmediler steam kodu için ve 3 hafta oldu alamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: Haplo

Shout out için ürünü aldığım yer hepsiburada'ya değerlendirme yazdım ama hata mı ettim acaba diyorum çünkü yorumun permalinkini veremiyoruz. Kontrol eden birimin önce ürün sayfasından "değerlendirmeler"e girmesi, oradan da belirttiğim ismi bulması ve değerlendirmeyi incelemesi gerekiyor. Bir kere gönderdikten sonra link de değiştiremiyormuşuz... Bir hafta oldu, henüz steam kodu yok. AC Valhalla beş günde gelmişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sintai

Alıntıları Göster

GG. Çoktan gönderdim, değiştirilemiyor. Millet iki günde kodları almış, ben bir haftadır bekliyorum. Gerçi @sir.eko 'ya gelen mesaja göre stokları bitmiş görünüyor ama hadi hayırlısı diyelim. Diğer konuda AC Valhalla ile Black Friday kampanyaları birleşmiyor diyorlar, bari Steam kodlarıyla zararımızı karşılayalım.

• Jayus kullanıcısına yanıt

Ölü piksel kaç taneydi? Eğer 1 tane ise muhtemelen 3 ölü pikselin altı sorun değil deyip geri gönderecekler. THH'ye vermeniz gerekecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

Ölü piksel kaç taneydi? Eğer 1 tane ise muhtemelen 3 ölü pikselin altı sorun değil deyip geri gönderecekler. THH'ye vermeniz gerekecek.

test yapmadım ama bariz 1 adet büyük ölü piksel var. msı serivisi 5 adet ve 3 tanesinin siyah olması gerektiğini söylemişlerdi.

• Haplo kullanıcısına yanıt

hocam ben sorduğumda 14 gün bitince black friday kampanyasından yararlanabileceğim söylendi. AC keyimi de aldım.

• Wadjet kullanıcısına yanıt

Bende de bir adet kırmızı renkli ölü piksel çıktı. Hem de monitörün ortasından sol üst'e doğru altı parmak mesafede. Şimdi versem en az bir iki hafta uğraştırırlar dedim, belki bir ölü piksel gider iki ölü piksel gelir dedim, bir daha geri gönderirsem "madem öyle, iadesini yapalım" derler, monitörsüz de kalırım dedim, kaderime boyun eğdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: darquesse30

hocam ben sorduğumda 14 gün bitince black friday kampanyasından yararlanabileceğim söylendi. AC keyimi de aldım.

Bunla alakali elinizde ticket var mi hocam. Çamura yatabilir miyiz ?

• MSI Mag Mortar kayıt ettim.

Amazon com tr yorum yaptım. Yorum onaylanınca submit yapacağım bakalım

• Assasin Creed kodu ertesi gün geldi Shoutout da daha yeni geldi 1 hafta oluyor kayıt yapalı ürünü B550 tomahawk almıştım HepsiBuradadan ürün sayfasının linkini atmanız yeterli.

• Biraz önce mail olarak geldi Steam cüzdan kodları.

• Msi Steam kodlarını yollamaya başladı arkadaşlar maillere bakın ,bilginiz olsun..

• @sir.eko @Wadjet hiç umudum yoktu ama mailime bakarken gördüm aldığım 3 ürünün her biri için 200 tl lik kod göndermişler.

• werewolf21 W kullanıcısına yanıt
    Yeni mi gelmiş?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.