Şimdi Ara

MSI GEFORCE GTX 1660 SUPER AERO ITX OC Test ve İnceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Cyberpunk 2077 : GTX 1660 SUPER + Ryzen 3 1200

Battlefield V - The Last Tiger - Ultra / GTX 1660 SUPER + Ryzen 3 1200

Zombie Army 4: Dead War - GTX 1660 SUPER Gameplay

3dmark Benchmarking / Test

Cyberpunk 2077 : GTX 1660 SUPER + Ryzen 3 1200@3.9Ghz Ultra

SnowRunner GTX1660 Test Ultra

Resident Evil 3 Remake Gameplay GTX 1660 Super

Not: İstediğiniz test ve oyun varsa yorumlara yazın lütfen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silverdream -- 18 Ocak 2021; 0:24:0 >

• İşlemciniz ucu ucuna yetiyor hatta bazı kalabalık sahnelerde CPU kullanımı %100 e dayanıp GPU kullanımı düşürmüş yani az darboğaz yapmış Ryzen 5 2600 gibi bir işlemciye geçerseniz rahatlatır.

• evet kesinlikle henüz OC yapmadım oc ile testler de alıp farkı görmek istiyorum.

• Elinize sağlık böyle konuları destekleyelim  

• quote:

Orijinalden alıntı: Muten Baba

Elinize sağlık böyle konuları destekleyelim  

teşekkürler en kısa sürede yeni oyun , işlemci overclock ve sentetik testleri de paylaşıcağım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silverdream -- 10 Ocak 2021; 14:9:4 >
  • 3dmark testleri eklendi.

• Elinize sağlık detaylı ve kaliteli inceleme olmuş. Fakat özellikle cyberpunk'ta gpu nadiren yüzde 100 görmüş. İşlemci neredeyse baştan sona darboğaza girmiş.

• imfatalty kullanıcısına yanıt

evet darboğaz yapıyor yetersiz kalıyor yer yer oc ile deneyip tekrar cyberpunk testi yapıcam.

• İşlemci oc li cyberpunk testi eklendi...

• SnowRunner eklendi GPU Power downgrade %65 Ram +700mhz

• Resident Evil 3 Remake eklendi...

• 1860 liraya almıştım işini iyi yapan bir kart. Serin sessiz küçük ve mükemmel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aRiSe*

1860 liraya almıştım işini iyi yapan bir kart. Serin sessiz küçük ve mükemmel.

Evet katılıyorum kartı çok beğendim

• Hocam pny 1660s single fan dusunuyorum bende. Sorun yasiyor musunuz, durum nedir? Önerir misiniz? Eğer kötü ise 1650super msi ventus alacağım.
  • Bu devirde 1660s yerine ileriye yönelik güncel ekran kartları almak daha makul olmaz mı? Şu anda çok güzel kart ama 1-2 yıla yetmeyebilir. Ebayden 3070 aldım onun üzerine sistemi kuracağım ama bu kart da fiyatlar inene kadar güzel bir tercih olabilirmiş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.