Yüzbaşı
22 Temmuz 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 119 (Bu ay: 2)
Gönderileri

Annem babama 58pus8505 almayı düşünüyorum. Vatandan gidip görerek almayı düşündüm fakat olası bir ölü piksel, ışık sızması vs durumlarında iade daha zor oluyormuş bu doğru mudur? İnternetten sipariş vermek daha mı mantıklı arkadaşlar?

600tl bütçe var önerilere açığım

Değecek bir ürün ise bütçe artabilir

başlıktaki kriterlere uygun f/p monitor arıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum

Merhaba, Moba oyunları için uygun en fazla 500-600 lira dolaylarında klavye arıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum. Karşılığını verecek bir ürünse 1000 liraya kadar çıkabilirim

Merhaba arkadaşlar Galaxy tab A7 sm-t500 modeli 1700 TL hepsiburadada. Anne babama günlük kullanım Netflix web browsing Vs için almayı düşünüyorum değer mi? Başka tavsiyeniz olur mu?

Core 2 duo, 4gb ramli bir laptop var. sata1 girişi için linkteki ürünü düşündüm

https://www.amazon.com.tr/PATRIOT-120gb-Burst-PBU120GS25SSDR-560MB/dp/B07574MTR4/

25 liralık kuponla 145 tl'ye geliyor. Sizce almaya değer mi yoksa sata 1 bile olsa dramli daha üst modeller mi bakmalıyım?

Herkese merhaba. 11 yıllık bir laptop var ssd değişimi ve windows kullanımı için linkteki ssdyi gördüm

https://www.amazon.com.tr/PATRIOT-120gb-Burst-PBU120GS25SSDR-560MB/dp/B07574MTR4/

25 liralık kuponla 145 tl'ye geliyor. Sizce almaya değer mi yoksa sata 1 bile olsa dramli daha üst modeller mi bakmalıyım?

Merhaba, 2012'de aldığım tam 8 yaşını dolduran sistemimi güncellemeyi düşünüyorum

Sistem bileşenleri
anakart :Asrock z77 extreme 4
işlemci : i7 3770k
ram : corsair vengeance ddr3 1600mhz 2x4gb
ekran kartı: msi hd7850 2gb
depolama :750 evo 120gb ssd + 250gb 7200rpm hdd
kasa: :cooler master haf 912
psu: :xfx xxx 650w 80+ bronze
monitor :samsung 226bw

Sistemi bugüne kadar sorunsuz kullandım, esasen büyük bir problemim de yok. İşlemci 4.6ghz 1.23v olarak kullanıyorum. Güncel oyunları 30-40 fps de olsa keyif alarak oynuyorum. Bazı oyunlarda ekran kartını da overclock edip 4-5 fps artış sağlıyorum. Sistem bana yettiği için de sıfırdan sistem dizmekte acele etmedim. Son 1 haftadır biraz piyasaya bakıyorum fakat sıfır sistem dizdiğimde yaklaşık 10-12bin bandına geliyor, monitörümden çok memnunum ama 1050p olduğu için en azından 1080p monitöre geçmek istediğim için bir tane de 1080p 144hz monitör ekliyorum ve 13 bini zorluyor bu şekilde.

Ben de anakart+işlemci+ram+ekran kartı + belki de monitör olarak güncelleyip, kasa psu ve depolama birimini sabit bırakmayı düşündüm.
Bugünkü piyasada r5 3600 + 2060 super veya 2070 super + 2x8 veya 2x16gb ram + 144hz 1080p monitor olarak bir konfigürasyon planladım. Sizin fikirleriniz nelerdir? Mantıklı mıdır bu şekilde bir güncellemeye gitmem, beklemeli miyim, yoksa sıfırdan mı toplamalıyım?
merhaba, bizimkilere hediye olarak tv almak istiyorum. 8-10 yıllık eski küçük bir lcdden tv izliyorlar. film izlemeyi sevdikleri için özellikle netflix youtube amaçlı bir tv almak istiyorum. farklı şehirde oldukları için olabildiğince az sorun çıkarma potansiyeli olan bir ürün arıyorum çünkü sorun olsa bile (ölü piksel, ışık sızması vs) anlamayabilirler.

tavsiyelerinizi bekliyorum
Vodafone fiber 100mbit fiber devam paketini kullanıyorum. İnterneti kesildi ve sorguladigimda ödenmemiş faturam olduğu için kesildiği bilgisini aldım fakat müşteri hizmetleri ödenmemiş faturamı bulamadı. Yani Ocak ayından beri tarafıma fatura kesilmemiş, ben de otomatik ödemeye aldığım için kontrol etmiyordum. Şikayet kaydı olusturdum fakat sorunum devam ediyor. Sistem hatası yüzünden evde internetsiz kalıyorum

Bu sorunla karsilasip cozebilenler nasıl cozduklerini anlatirsa çok sevinirim
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.377
İkinci El Bölümü Mesajları: 61
Konularının görüntülenme sayısı: 73.023 (Bu ay: 660)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 299 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.