Şimdi Ara

MS Bakanı Hulusi Akar: 'Askeri alanlar gerektiğinde Hazine'ye devredilebilecek'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şehir merkezlerindeki askeri alanların akıbetini TBMM gündemine taşıyan CHP'li Murat Bakan’a Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar’dan yanıt geldi. Akar, "Kullanılmasına ihtiyaç duyulmayan kışlalar gerektiğinde Hazine’ye devredilebilecektir” dedi.

Akar, verdiği yazılı yanıtta, “Bir kısım kışlalar, Türk Silahlı Kuvvetlerinin devam eden ihtiyaçları çerçevesinde kullanılmaya devam edilecek, bir kısmı da kamu yararına olacak şekilde değerlendirilecektir. Kullanılmasına ihtiyaç duyulmayan kışlalar gerektiğinde diğer kamu kurum ve kuruluşlarına tahsis edilmek üzere Hazine’ye devredilebilecektir” dedi.

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/milli-savunma-bakani-akar-askeri-alanlar-gerektiginde-hazineye-devredilebilecek-221191h.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doctorfizik -- 22 Ocak 2019; 19:51:16 >

• ve bunu söyleyen adam bu ülkede genelkurmay başkanlığı yaptı.eğer hala bazı şeylerin düzeleceğini bekleyenler varsa avcunu yalasın.ülkedeki bütün kurumlar çürümüş.demek ki hulusi kışlaları gezerken "buradan da amma avm, site olur hee" diye iç geçiriyormuş.eee siyasal islamcı kafası böyle çalışıyor işte.ellerine yetki geçtiği zaman gerçek yüzlerini pat diye gösteriyorlar.
  • Bir askeri araziler kaldı yeşil olan. Oralara da avm, apartman dikin.
  • ohhyş gelsin paralar
  • ordan da yandaşların cebine devredilecek
  • ooo ne biçim villalar yapılır...
  • ve bunu söyleyen adam bu ülkede genelkurmay başkanlığı yaptı.eğer hala bazı şeylerin düzeleceğini bekleyenler varsa avcunu yalasın.ülkedeki bütün kurumlar çürümüş.demek ki hulusi kışlaları gezerken "buradan da amma avm, site olur hee" diye iç geçiriyormuş.eee siyasal islamcı kafası böyle çalışıyor işte.ellerine yetki geçtiği zaman gerçek yüzlerini pat diye gösteriyorlar.
  • etimesguttaki askeriye, askeri havaalanlari kime verildi merak ediyorum.

katarlilar mi yok milletin orasina burasina koyanlar mi?
  • Genel kurmayında arazi özelleşmeli yada işletme hakkını devretilmesi lazım merkezi yerde iyi bir avm yada market olabilir oraya
  • Bu devirde asker ne gerek dışardan ithal ederiz herşeyi ithal ettiğimiz gibi
  • Satacak şey kalmadı tabi sat babam sat zaten devletin malı deniz yemeyen .....
  • orduyu da ozellestirelim o zaman
  • "Katarlılara arsa olarak vereceğiz" demek istiyor , burada şair .

Ben hep şehir merkezlerindeki askeri alanların , başka amaçlar için kullanılması taraftarı oldum .

Hatta sadece bunlar değil , tüm kamu binalarının şehir dışına taşınması lazım . Valiliktir , tapudur...

Ama bunların niyet belli.
  • "...kamu yararına olacak şekilde değerlendirilecektir." Özetliyorum Maslak'ta ki askeri arazi minnak mı minnak tatlış mı tatlış rezidanslar ya da avmlere ev sahipliği yapacak...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.