Şimdi Ara

Mr. Robot (2015 -2019 ) (140. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.830
Cevap
86
Favori
94.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://eksisozluk.com/entry/104940384
  • Diziye yeni başladım. 1. sezonu bitirdim. Dizi izlesen de olur, izlemesen de olur kıvamında. Diyalogları çok uzatmaya başladılar. Türk dizisi gibi sakız gibi çektikçe uzatıyorlar. Gereksiz diyaloglar, diyalogların arasında 5 saniye bakışmalar. Bir bölümün yarısı boş geçiyor resmen.
  • Why Shy kullanıcısına yanıt
    İzlemesen de olur o zaman. Böyle bir dizi bir daha gelmez. Çekim planları bile birçok filme ders niteliğinde. Tavsiyem ikinci sezona başlamayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0CCF51958

İzlemesen de olur o zaman. Böyle bir dizi bir daha gelmez. Çekim planları bile birçok filme ders niteliğinde. Tavsiyem ikinci sezona başlamayın.
    Tavsiyem fanboyluğu bırakıp, objektif yorum yapman.
    Türk dizisi diyerek Sam Esmail'e yapılan hakarete göz yumamam.

Bence de 1.sezonda diziye ısınmadıysan 2.sezonda çok sıkılırsın, devam etmemek mantıklı olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: newsokrates

Bence de 1.sezonda diziye ısınmadıysan 2.sezonda çok sıkılırsın, devam etmemek mantıklı olabilir.
    Teşekkürler ama yarım bırakacak kadar kötü değil. Çok daha kötü dizileri, zorlayarak bitirdiğim oldu. Ayrıca geride sayfalarda dizinin 3. ve 4. sezonların çok güzel olduğunu söyleyenler olmuş.
  • Diziyi şimdi bitirdim. Dizi vasat denebilecek bir dizi. İzleyecek var ise, çok daha güzel başka diziler var. Bütün güzel dizileri bitirdiyseniz izlenir.
    Diziden bıktıran en ön önemli unsur, dizinin gereksiz uzun ve boş sahneleri. Örneğin hemen hemen her bölümde diyaloglar şu şekilde ilerliyor. Bir cümle söylüyor, 10 saniye bakışıyorlar, 2. cümleyi söylüyorlar. Tekrar 10 saniye bakışıyorlar, döngü böyle gidiyor. Dizide çok fazla gereksiz sahne de mevcut. Yani yarım saat hikayeden alakasız bir konuyu işleyebiliyorlar. Yani 20 dakika olması gereken bir bölüm bazen 60 dk'ya kadar uzuyor. Dizinin sonunu da yapamadılar. Tüm dizi tek bir amaç uğruna giderken, dizinin sonu bambaşka bir yere gitti.
    Dizinin güzel yanı ise, sürükleyici olması.
    Başka bir güzel yani ise, Joanna Wellick karakteri. Kadın acayip çekici bir şey. Angelina Jolie'nin gençliğine benziyor.

Mr. Robot (2015 -2019 )
    Uzun bakışmalar varsa, bıktırıyorsa ne diye izlemeye devam ediyorsun ki? Bir insan neden kendine işkence eder?

• Diziyi izlerken insanın psikolojisi bozuluyor diziyi bugün bitirdim yeniden doğmuş gibiyim

• 4. sezonun ikinci yarısına ait soundtracklerin yer alacağı Vol.8 hala yayınlanmadı... Güzelim müziklerden mahrum kalıyoruz yahu, yayınlayın artık kardeşim şunu. Kaç ay geçti.

Bu arada Vol.8'i beklerken Mac Quayle'in yeni şaheserlerini dinlemeyi unutmayın. Last Of Us Part 2'de de yine müthiş iş yapmış. Oyun çıkmadan önce kendisini de işin içinde görünce kesin müthiş bir şeyler gelecek demiştim öyle de olmuş. Oyundaki çatışmalar esnasındaki gerilim ve aksiyon zaten harikaydı, Mac Quayle ile birlikte kusursuz olmuş. Oyun sizi içine alıyor ve gerilimi iliklerinize kadar hissediyorsunuz.

Albüm =https://open.spotify.com/album/0tNUmClLcWptIcnoCXpPUC (Gustavo Santaolalla'yı da boş geçmeyelim, reis yine telleri konuşturmuş.)
  • nomadio N kullanıcısına yanıt
    Oyunu yakın zamanda edinip oynayacağım. Heyecanım daha da arttı.

• bence 10 üzerinden 8 puanlık bir dizi hatta underrated olduğunu düşünüyorum çevremde bu diziyi izleyen sayısı en fazla 1-2 dir fakat herkes GoT’u veya Dark’ı bilir mesela.

• quote:

Orijinalden alıntı: nomadio

4. sezonun ikinci yarısına ait soundtracklerin yer alacağı Vol.8 hala yayınlanmadı... Güzelim müziklerden mahrum kalıyoruz yahu, yayınlayın artık kardeşim şunu. Kaç ay geçti.

Bu arada Vol.8'i beklerken Mac Quayle'in yeni şaheserlerini dinlemeyi unutmayın. Last Of Us Part 2'de de yine müthiş iş yapmış. Oyun çıkmadan önce kendisini de işin içinde görünce kesin müthiş bir şeyler gelecek demiştim öyle de olmuş. Oyundaki çatışmalar esnasındaki gerilim ve aksiyon zaten harikaydı, Mac Quayle ile birlikte kusursuz olmuş. Oyun sizi içine alıyor ve gerilimi iliklerinize kadar hissediyorsunuz.

Albüm =https://open.spotify.com/album/0tNUmClLcWptIcnoCXpPUC (Gustavo Santaolalla'yı da boş geçmeyelim, reis yine telleri konuşturmuş.)
    gerçekten hala çıkmadı. youtube music aldım sesi diziden ayıran soundtrackleri dinliyorm resmi olmayanları parça listesi yaptım. vol 8 çıksa bu zaman kadar çıkmış en iyi soundtrack serisi olur eminim.
  • nomadio N kullanıcısına yanıt
    Oyunu oynama fırsatım oldu, gerçekten dediğiniz gibi aksiyon, gerilim anlarında vesaire tam bir mac quayle işi olduğunu anlıyorsunuz. Adamın garip ve hoş bir tarzı var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Kafa karıştırıcı tek şey sondaki gözün mavi değil kahverengi olmasıydı. Çünkü ben de tyrell in elliot olduğunu düşünüyorum, karlı bölümü hatırlarsınız orda tyrell diyor ki neden hep aynı giyindiğini biliyorum çünkü farklı bir tarzın var burdaki önemli kilit kelime ''farklı'' bana bakarsan üstümdeki takım 6 bin dolar ama sıradan ve sıkıcı tarzı bir mesaj veriyor. Elliot ın yarattığı dünyadaki tyrell elliot a soruyor hayatta en çok sıkıldığın şey nedir diye o da hayatım sıkıcı bazen farklı olmak isterdim diyor tıpkı tyrell in karlı bölümde şikayet ettiği gibi ve kutudaki ceset muhabbetinde kimlik sorulduğunda bu kimlikteki siz değilsiniz diyor dominique ve ilerleyen dakikalarda tyrell elliot ı vuruyor ve gömmeye çalışıyor onu yok edip hapsedip kendi vücudunu alması için.

Tek eksiklik o sondaki gözün mavi değil kahverengi olmasıydı eğer o göz mavi olsaydı bu dizi dünyanın en iyi dizisi olurdu.
  • Diziyi izlerken basım ağrıyor benim ya. 😂 Ayda 1 bölüm izliyorum.

• Hiç bir diziyi 2.kez izlemedim ama 1x1'in başlangıcını izleyince çok devam edesim geliyor

• Dördüncü sezonun dokuzuncu bölümünde çalan ve beklediğimiz o hareketli müzik aslında birinci sezonda da varmış ama biraz farklısı. Spotify veyahut başka yerlerde şöyle yazarak bulabilirisiniz:
    1.4_2-impenetrable.sd2
    Bayağıdır Mac reisin Vol. 8'i çıkarmasını bekliyoruz. Ben de ilk sezonlardan hoşuma giden müzik var mı diye keşfe çıkınca denk geldim. Bayağı geliştirilmiş ve daha aksiyonlu versiyonunu dördüncü sezon için bestelemiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0CCF51958 -- 20 Eylül 2020; 13:47:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoJack Horseman

İlk sezonundayken güncel takip etmeye çalışıp bir yerden sonra kopmuştum, gelen güzel yorumlar üzerine baştan indiriyorum.
    Her şeyden önce, 2. sezonuyla çıtasını düşüren diziyi 3 ve 4. sezonlarda sırtlayarak apayrı bir seviyeye çıkaran Sam Esmail'i tebrik etmek gerek, inanılmaz bir zeka ürünü ortaya koymuş ve yerli yerinde bir finalle veda etmiş. Dizideki çoğu performans etkileyici ama ben BD Wong ismine ayrı bir parantez açmak istiyorum, harika bir performans sunmuş. Final ile ilgili tek itirazım,
    Tyrell ve Whiterose karakterlerinin sonu biraz sönük kaldığı
    yönünde. Bunlar dışında, TV tarihine geçen bölümler ile birlikte en kreatif yapımlardan birisi oldu muhakkak. 9/10, final sezonu ise 10/10.

• 
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.