Şimdi Ara

Mr. Robot (2015 -2019 )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.808
Cevap
93
Favori
85.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 739
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 23
  • Ortalama Mesaj Aralığı 17 saat 46 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 7
  • Favoriye Eklediklerim 93
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • empire1530 (74 mesaj) VITO SCALETTA (72 mesaj) mahmut716 (69 mesaj) WISDOM (60 mesaj) Reid Rider (53 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (584 mesaj) Mobil (619 mesaj) Tablet (73 mesaj) Mini (195 mesaj) Uygulama (41 mesaj)
  • @
12 oy
Öne Çıkar
Giriş
    100 Mesaj
    1. sezondan sonra anlayamadığım dizidir
    |
    |

Final sezonunu anca bitirebildim, tek kelime ile muhteşemdi. Şimdi final sezonunun müziklerini ayıklamak lazım, müzikler iyiydi ama üşeniyorum  

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Kültürlü görgülü anlayışlı çok meziyetli bilgili okumuş anlayışlı bir gencim. Kendi işimi kendim yaparım, herkesle iyi geçinirim (bundan kuşkuluyum), açık taraflarımı kapatırım (?), yanlış taraflarımı düzeltirim (çamaşırlarımı yıkarım, söküklerimi dikerim; hiç adam olmayacaksın sen M.C.)...
  • Teğmen
    164 Mesaj

İlk sezon güzeldi ancak sonradan olay çok dağıldı, konudan çıktı dizi. Şahsen çok beğenerek izlemiştim 1. sezonu ancak 2. sezondan sonra izlemeyi bıraktım resmen ki ben 1 sezon bitirdiysem sevmesem bile diziyi tamamen bitirmeye adayan biriyimdir kendimi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bloodmoney30 -- 21 Kasım 2020; 23:18:20 >
    |
    |

Aylardir duzenli olarak bakiyorum ve 2 hafta once gelmis ben farketmedim su ise bak ya
    |
    |
    Giresunlufuk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1220 Mesaj

İkinci sezonda diziyi bırakanlar çok şey kaçırıyor valla. Evet dizi farklı bir konu işlemeye başlıyor, kafalar karışıyor, ne olduğu anlaşılmayabiliyor bu da sıkıcı olabiliyor ama dizinin ana konusunun temelini ikinci sezonda atmaya başlıyorlar. Tabi insanlar La Casa De Papel tarzı "soyalım, hackleyelim, vuralım, kıralım" tarzı devam etmesini istiyorlar ama bu diziyi diğerlerinden ayıran en büyük fark da bu zaten. Bunu dizinin final bölümünden sonra daha çok anlıyorsunuz.

Üçüncü ve özellikle final sezonu cidden kaçırılmayacak seviyede. Öyle bölümler var ki nefessiz izletiyor kendini. Hikayesini ve kurgusunu falan geçtim sadece sinematografisi için bile izlenir. Kamera açıları, çekimler, müzikler(Mac Quayle abime tekrardan saygılar), renkler vs. tam bir sanat eseri.

Hele ki;

Üçüncü sezondaki "one take" 5. bölüm,

Dördüncü sezondaki 5. "sessiz" bölüm, 7. bölüm(efsane) ve 9. bölüm.

Hepsi teker teker bir sanat eseri sinematografi anlamında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nomadio -- 23 Aralık 2020; 0:57:59 >
    |
    |

• Binbaşı
    1220 Mesaj

Vol.8'de gelse artık çok iyi olacak neden paylaşmıyorlar anlamıyorum:(

|
    |
    Giresunlufuk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tam tadına son iki sezonda ulaşan bir dizi kesinlikle. Karakterler, senaryo hepsini bir kenara koyalım yönetmenlik için ayrı bir parantez gerekli. @nomadio arkadaşımızın söylediği gibi 3x05, 4x05, 4x07 özellikle mükemmel. Kamera kullanımından tutalım, seslere kadar her şey büyük bir ustalıkla işlenmiş. 4x05'te sessizliğin içinde verilen aksiyonun bu kadar başarılı olması beni çok heyecanlandırdı açıkçası.

Genel olarak kullanılan Van Gogh göndermeleri de aslında Elliot ile birleştiğinde rayına oturuyor. Benzer psikozları her ikisinde de görebiliyoruz ki, dizideki birçok tablosu orayı işaret ediyor.

|
    |
En ucuz kedi maması fiyatları
Cancer Clinical Trials
Bebek Oyunları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,320
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.