Şimdi Ara

Mr. Robot (2015 -2019 ) (138. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.830
Cevap
86
Favori
94.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    çok iyi açıklamışsın eline sağlık. şu an dizi bitti ve çok boşluktayım bunun gibi bir dizi daha gelir mi hiç sanmıyorum. ne izlersem izlim bu dizinin yerini dolduramaz artık.
  • Kesinlikle öyle. İşin kötü yanı o kadar iyi bir final sezonu yaptılar ki bundan sonra izleyeceğim çoğu dizinin finalinden bu kadar zevk alacağımı sanmıyorum. İlk defa bir dizi karakterine ciddi olarak veda ettiğimi hissettim. O kadar bağlanmışım ki ona, gerçekten arkadaşım olarak görüyormuşum onu. İlk bölümde zaten "hello friend" diyerek etkilemişti beni. İnanılmaz duygulandım, kötü oldum. Bir yandan mutlu oldum bir yandan üzüldüm. Zaten duygusal bir insanım, bir de böyle iyi bir final olunca tutamadım kendimi ağladım baya. Ulan çok iyiydi be...

Diziyi hiç izlememiş olan bir arkadaşımla tekrar başlayacağım izlemeye yakın zamanda. İlk ve ikinci sezonun üstünden çok zaman geçti zaten. Kabaca neler olduğunu hatırlıyorum ancak detayları unuttuk haliyle. Özellikle ilk sezonu tekrar izlemek çok keyifli olacak.

• nomadio N kullanıcısına yanıt
    O arkadaşla izleme olayı çok iyi bir şey ama bende olduğu gibi o arkadaşı 2. sezonun yarısında kaybetme.
  • O baya kötü olmuş hocam. O zaman ben 3. sezonu ve final sezonunu baya bi öveyim, bırakıp kaçmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nomadio -- 28 Aralık 2019; 0:46:13 >
  • nomadio N kullanıcısına yanıt
    Hocam eline sağlık, aynı şekilde bende diziyi kafamda oturtup yazmak ve unutmamak istiyordum finali, sen daha da güzel açıklamışsın😁
    Çok efsane bir dizi ve bizimle etkileşimli olması ayrıca güzel yaptı diziyi.
    Top 1 oldu benim için.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• gerçek elliot'u güvenli dünyaya hapsetmesi zihninin içinde yaptığı bir olay mı yoksa rüyada falan mı oluyor bu olay?
  • DjarumBlack- kullanıcısına yanıt

Zihnin içinde büyük ihtimalle.
  • 4 sene bu diziyi izleyip nerdeyse hiçbir şey tuturmamak, sırf Doom patrol izlediğim için finali doğru tahmin etmek çok komik oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tyrell noldu şimdi? bulduğu bilgisayar falan?

• OHA OHA OHA OHA OHA OHA OHA HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHA

• 1x04'teki rüya sekansı tamamen kullanılmış final bölümünde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• M83 - Outro... Mr. Robot'u, daha doğrusu dostumuz Elliot'u her özlediğimde dinleyeceğim, dinledikçe daha çok özleyeceğim ve duygulanacağım. Her dinlediğimde bana onu hatırlatacak. Bir yandan çok güzel bir şey ama bir yandan da çok üzücü, çünkü artık o yok. Her akşam en az 4-5 sefer dinlemeden yapamıyorum... Ha bir de 1x09'daki "Where Is My Mind" var tabi, o sahnenin ve müziğin uyumu... Bu iki müzik beni paramparça ediyor, etmeye devam edecek.
  • Son sahne harikaydı ve çalan parça nasıl etkiledi öyle böyle değil. Daha iyisi gelmez çok arıcam bu diziyi

• Son bölümdeki metro sahnesinin arka planı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nomadio -- 7 Ocak 2020; 17:42:41 >

• Şu güzel videoyu da buraya bırakalım.

• Final sezonunu abartıldığı kadar iyi bulmadım bence ilk üç sezonun gerisinde bir sezondu. Yönetmenlik ve zeytin gözlüm bitter çikolatam krista dışında pek övecek bir şey bulamadım. Sezonun tüm bölümlerini beğenmedim final eh işteydi. Son bölümde Elliot ve Darlene'in hastanede ki sahnesi haricinde çok beğendiğim bir sahne bulmakta zorlanıyorum aklıma gelmiyor. En kızdığım nokta elinde Tyrell gibi bir karakter var ve bunu hiç kullanmıyorsun resmen adamı harcadılar. Finale gelirsek en azından çok saçma bir bağlayış olmamış aşağı yukarı böyle bir şey olduğunu herkes tahmin ediyordu zaten. Ne çok şaşırtan ne de çok kendine küfür ettirecek bir sondu. Sezonu beğenmesem de bölümleri izlerken çok zevk almasam da yönetmenlik ve işçilik anlamında kusursuz bir sezondu kurgu da çok iyiydi hakkını vermek lazım. İyisiyle kötüsüyle bir dizinin daha sonuna geldik..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 5 Ocak 2020; 6:14:16 >

• beyler bu s04 vol7 soundtrack çıktı ama en iyi parçalar yok bunun devamı gelmeyecek mi? youtube dan kalitesiz versiyon dinlemekten bunaldım. her gün spotify ve mac quayle un sitesine bakıyorum güncel değil. gelecek mi gelmeyecek mi bilen var mı? s04e06 ya kadar olan soundtrackler var gerisi yok
  • Son bölümü bozuk bir ruh halinde izlemeyin. Resmen ruhunuzu eziyor.
  • Yakın zamanda gelir bence vol8 hocam. Dinlemek için sabırsızlanıyorum.
  • Sen Aydınlatırsın Geceyi kullanıcısına yanıt
    Beğendiğiniz dizi/dizileri merak ettim açıkcası.
    Not:Cümle eleştirmek için değil, sadece dizi merakı ☺️

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.