Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

MR girdim Sakın girmeyin Korkutucu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
86
Cevap
1
Favori
7.198
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> MR girdim Sakın girmeyin Korkutucu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2966 Mesaj
    Mr girecekler bu yazıyı kesinlikle okumasın ben eksisozluk İnternete araştırdım korkum 30x artti sm=bawling.gif]

sanki cihaz bir anda bozulacak ve sağından solundan yıldırım damarcıkları fışkıracak gibi geliyor. neticede ben cihazın içinde cebelleşe cebelleşe küle dönecekmişim gibi geliyor. tüm bu panikleme neticesinde ulan acaba çıksam mı ? aniden kendimi cihazın dışına atsam ne olur ? gibi abuk düşünceler beliriyor kafada.

ilaçlı MR girmeden önce size sözleşme imzalatıyorlar ölüm veya olası kötü bir durumda sorumlulugu almıyor hastane, sonra üzerinizdeki her şeyi cıkarıyorsunuz size önlük veriyorlar üzerinizde metal olmayacak sütyen bile olmayacak

sonra dev bi mıktantıs icine sokuyorlar kapalı bir kutu tabut gibi burun ile cihaz arasında 5 cm filan var kafanız iceride sadece ayaklarınız dişarıda kalıyor tavsiyem gözlerinizi açmayın açarsaniz korkma olasılıgınız fazla ben acmadım ilk 5 dk korkmadım rahattım ama

MR TAM kapasite calıştıgında kulağınıza yüksek korkutucu sesler cikiyor lütfen youtube dan MR sesini dinleyin
    https://www.youtube.com/watch?v=z575-PIQ8UI&feature=youtu.be

sesler özelikle adamı korkutuyor ve aşırı yüksek sesler 20 dk boyunca kıpırdamadan duruyorsunuz kıpırdarsanız tekrar ediliyor 20 dk kaldım inan o vakit geçmiyor sanki sizi orada unutmuşlar gibi geliyor hatta ben bir ara beni unuttular zannetim korkum iki kat arttı sesler özelikle cok korkuttu

giren birisi olarak tomografi cihazındaki radyasyon mu yoksa tabut mr derseniz kesinliklikle radyasyon derim aşırı heyecanlı biri iseniz mr ın içinde kalp krızı gecirmeniz yüksek hiper aktif biri iseniz duramazsınız korkak biri iseniz seslerden irkilirsiniz ...

ben çok rahat bir insanımdır özelikle sesler acayip korkutucu ve zaman geçmiyor içrede

mr cihazının içine metal sokulunca ne mi olur
    https://www.youtube.com/watch?v=I9ZRaIyGwHk&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mogolo -- 11 Ekim 2019; 6:54:0 >

|
    |

• yalanlarini yedimin ergeni
    ödlek herif
    metal midesini delip cikarmis mis
    sen hic tıp tarihinde boyle bir vaka gordun mu
    bir gram aklınla mr gibi bir buluşa mok atiyorsun
    sabah sabah sinirlendirdin
    çık git birader

MR Manyetik Rezonans sistemidir Manyetizma ile çalışır Radyasyon Kaynağı olmadığı için Radyoaktif değildir ve ışıma yapmaz. Tomografi ile karıştırmayalım

kardeşim bu mesajınız gerçekten çok yalnış olmuş.Birgün MR a girecek insanları korkutuyorsunuz. 1 ay içerisinde 4 defa mr a girdim.İçeride çok rahatım ve uyuyorum.İnsanın kendini kontrol edebilecek bir kapasiteyle yaratılmıştır.2 ağzı açık olan birşeyin içine girmeyi mezara girmekle kıyas edip kafanda bunu kurarsan hertürlü duruma tabi girersin.Görende toprak altında mr'a girmişsin sanacak.Açmayın şöyle konuları.

• Yüzbaşı
    983 Mesaj
    Nereye girecegiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Her insanın hayatında bazı zaman dayanılmaz şeyler olur. Sakın ha moralini bozma umutsuzluha kapılma. Ustan ne HURRICANE atlattı abicim ya benimki de ne hurricane di öyle.. bazı zaman kendini balkondan atmak istersin bazı zaman yaşamak istemezsin bazı zaman başkalarına kızarsın öldurmeyi düşünürsün. Manyakmısın nesin olum sen kafayı mı yedin. Hayat güzel yaşamak güzel Sizin karşınızda sıkıntılardan kurtulmus , dans eden , hayatı yaşıyan , gerçek Usta var. Sana da yardım edicem seni de bu sıkıntılardan kurtarıcam sen de benim gibi dans edeceksin pes etme sakın ha. İzle beni Ustan sana yol gösterecek zaman kurtulma zamanı zaman rahatlayıp dans etme zamanı. İdris Ustanız
  • Ben boyun fıtığı için girmiştim. Yarım saat kadar kaldım ve hiç de böyle komik sıkıntı yaşamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |

ödlek herif

metal midesini delip cikarmis mis

sen hic tıp tarihinde boyle bir vaka gordun mu

bir gram aklınla mr gibi bir buluşa mok atiyorsun

sabah sabah sinirlendirdin

çık git birader

Yani tabii radyasyonda bir elektromanyetik bir dalga, dalga boyu çok kısa ışık, herhangi bir yerde metal olsada olmasada veya çok heyecanlı olsanda olmasanda o radyasyon temas eden kişinin dna'sına çarpar ve onu parçalar, bu da mutasyona neden olur, bu mutasyonda kanser ile sonuçlanabilir. Hala radyasyonda ısrarcı iseniz haberiniz olsun.

Ben fero biladerim icin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    caga_89 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    267 Mesaj
    Dubstep keyfi bence

|
    |

sakın yaptırmayın

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

sperm testi yaptırdım

sakın yaptırmayın

Niye hocam ? Yaptırmayı düşünüyorum bilgildndir bizi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

No Ss No Güven

CeyKalDa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Tw Scott

Niye hocam ? Yaptırmayı düşünüyorum bilgildndir bizi

Alıntıları Göster
    grup izlettiriyorlar

kayganlaştırıcı yassaq

çay bardağı kadar kap yetersiz üstüm başım battı

Kapalı yer fobiniz varsa sıkıntı olabilir tabiki. Ancak MR sonucunun temiz olması daha önemli. Şiddetli migren yüzünden girmiştim ve temiz çıktı. Allah korusun tümör tespit edilen insanlar da var.

• Onbaşı
    16 Mesaj
    Birqz salladin gibi ne.

|
    |
    MR harika bir şey benim için aşırı rahatlatıcı keyif bir yer :D
    Bir keresinde 1.5 saat kalmıştım içinde
    Ansızın gelen sesler ürkütücü biraz o kadar

|
    |
  • Yüzbaşı
    675 Mesaj
    Ne abarttınız hocam 45 dk 1 saatlik çekimler var küçük cocukları yaşlı insanlar sorun çıkarmadan duruyor

|
    |
    |
    |
    kardeşim bu mesajınız gerçekten çok yalnış olmuş.Birgün MR a girecek insanları korkutuyorsunuz. 1 ay içerisinde 4 defa mr a girdim.İçeride çok rahatım ve uyuyorum.İnsanın kendini kontrol edebilecek bir kapasiteyle yaratılmıştır.2 ağzı açık olan birşeyin içine girmeyi mezara girmekle kıyas edip kafanda bunu kurarsan hertürlü duruma tabi girersin.Görende toprak altında mr'a girmişsin sanacak.Açmayın şöyle konuları.

|
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
haberler
SEO
Mobilya Takımları
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,314
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.