F

Yarbay
17 Şubat 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
17 üye
Görüntülenme
Toplam: 59 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Karar veremediğim 2 seçenek var önümde işle alakalı
Siz olsanız hangisini seçersiniz ve neden?

•Aşırı yorucu, maaşı daha fazla, kendine ayıracak vaktin az, mesleki tatmin var
•Rahat,maaşı daha az, kendine ayırdığın vakit çok, mesleki tatmin az

Çoğu insan LC'ye girmeyi reddediyor, yeterince ''COOL'' veya marka hissettirmiyor sanırım? Fakat ben baskılı, renkli şeyleri sade şeylerden daha çok seviyorum ve hayat zaten yeterince sıkıcı neden herkes basit ve sade renkleri tercih ediyor anlamam. Sizler ne giyiniyor/nereden alıyorsunuz?

Kaçta kalkıyorsunuz, kaç öğün yiyorsunuz?

Kulaklık takılıyken müziğe eşlik ediyor musunuz? Sadece ağzınızı oynatıp ses çıkarmadan eşlik ediyor musunuz?

Sonunda Spotify Apple TV ve Siri ile birlikte çalışıyor. Siriye Spotify'de .... çal demeniz yeterli.

Merak ettiğim doğruca Spotify playlistine giden bir Shortcut yapılabiliyor mu artık?
Hava atmak için vs. konu açmış diyenleri bir kenara alalım çünkü hava atılacak bir halim yok zavallı bir haldeyim ki zaten muhtemelen akademik yola gideceğim tıpta, klinik doktor olmak istemiyorum.
Son sınıf(6) intörnüm bilgim kadarıyla yardım edeceğim kısa sorular sorursanız yardımcı olabilirim. Burada açılan sağlık konularına yardımcı olduğumu düşünüyorum.
Size ne ifade ediyor bilmiyorum fakat ben sadece temasına hayranım bu tür 'event'ların. Bilirsiniz oyunlarda bu tür şeyleri kutlamak çok eğlenceli geliyor. Balkabakları, korkunç karakterler, şekerler (özellikle mısır), ışıklar, mumlar vs. Odamı ekim ayına özel olarak halloween temasına çevirmek istiyorum fakat bu tür malzemeler bulacak herhangi bir yer yok ya da ben ne alacağımı bilmiyorum. Üstelik halloween temalı kıyafetler gömlek olsun tişört olsun şapka olsun (kostüm değil) bu tür şeyleri nereden bulabilirim? Tavsiyesi olan?
Aylardır birkaç güne bir nöbet tutuyorum, vücudum alışır diyorum ama hiçbir zaman alışamadım.
Sorun şu ki sabah 6.30 gibi uyanıyorum işe gidiyorum akşam 17.00de çıkmam gerekirken nöbete kalıyorum saat 22:00 gibi şiddetli bir uyku atağı geliyor tabii ki uyumamaya çalışıyorum ama her şey çok verimsiz ve işkence gibi oluyor. En azından gece 3-4 e kadar uyanık kalmam gerekiyor, bazen de uykusuz geçirmem gerekiyor geceyi duruma bağlı. İnsanlara bakıyorum nöbet günlerinde dahi çok enerjikler, uykularının geldiklerini görmüyorum. Nedir bu işin sırrı? Bünye meselesi mi yoksa bilmediğim bir yöntem falan mı var?
Buradakilerin çoğunun müzik dinlediğini biliyorum yani internet ortamında takılan insan illaki bir şeyler açıyor arkada ama bir tek benim mi çevremdeki insanlar müzik konusunda çok yetersiz bilmiyorum. Bir kağıt dolaştırdım yaklaşık 50 kişi arasında tek istediğim herkesin kağıda bir şarkı yazmasıydı. Çoğu yazmadı bile müzik dinlemediğini söyledi, birkaçı da troll bir şeyler yazdı. Totalde elimde 4 şarkı vardı. Ben ayda en az 200 şarkı daha katıyorum listeme benim için anormal bir ortam. Sizin çevreler böyle mi?
Uzun bir aradan sonra mezun olup tıpı bitirmeye karar verdim ama beni bekleyen bir sonraki adım cerrahi stajlar. İntörn olarak bizi ameliyatta zorunlu olarak tutup dikilmemizi bekliyorlar. Bir şey göreceğiz diye sağdan soldan eğilmekten bir yerlerimiz kırılacak ama keşke bir şey görsek ameliyat masasının başına çöktüklerinden göremiyoruz. 8-10 saat arası yürümeden sabit ayakta durmam gerekiyor, bu benim korkularımdan biri. 4. sınıfta çok zorlanıyordum, şimdi daha da çok durmam gerekecek. Tavsiyesi olan?
Hakkında
Forum İmzası:
Patlamadan kaçan kuş
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.202
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 232.444 (Bu ay: 1.373)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.155 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.