Şimdi Ara

Mozilla Firefox 55.0 Final / 56.0 Beta 1 / 57.0 Alpha 1 (10.08.17) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
354
Cevap
3
Favori
27.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ByAdmin

quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

Arkadaşlar merhaba,

Artık zorunlu olarak Mozilla 3.6 tan 12.0'a geçtik.

Ama yer imleri eskisi gibi "yer imleriNe" tıklayınca listeli şekilde değilde

yer imleri/ tüm yer imlerini göster/ yer imleri menüsüne

şeklinde ulaşabiliyorum.

Kastettiğim şekilde olması için ne yapabilirim ?

Yerimlerini düzenleyebilirsin istediğin gibi klasör açarak yada gereksizleri silerek.

dostum klasörü nasıl açabilirim, araştırdım ama bulamadım
  • Yer İmlerini göster dedikten sonra Yer İmleri Menüsü kısmınd mausa sağ tıkla yeni dizin de Yeni Klasör oluşur onu istediğin yerede taşıyabilirsin, bu işlemi orda istediğin yerdede yapabilirsin.
  • quote:

Yer İmlerini göster dedikten sonra Yer İmleri Menüsü kısmınd mausa sağ tıkla yeni dizin de Yeni Klasör oluşur onu istediğin yerede taşıyabilirsin, bu işlemi orda istediğin yerdede yapabilirsin.

dostum valla akşam akşam kafayı yedirecek bu ya

harbiden pişman oldum 12 ye geçtiğime

SİL bile çalışmıyor, tıkla tıkla silmiyor nasıl iş anlamadım ya

Mozilla Firefox 55.0 Final / 56.0 Beta 1 / 57.0 Alpha 1 (10.08.17)
  • mozilla 12 çok kötü olmuş ya videolar hafif takılıyor facebook chat takılıyor program arada donuyor allahtan çökme falan yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

Yer İmlerini göster dedikten sonra Yer İmleri Menüsü kısmınd mausa sağ tıkla yeni dizin de Yeni Klasör oluşur onu istediğin yerede taşıyabilirsin, bu işlemi orda istediğin yerdede yapabilirsin.

dostum valla akşam akşam kafayı yedirecek bu ya

harbiden pişman oldum 12 ye geçtiğime

SİL bile çalışmıyor, tıkla tıkla silmiyor nasıl iş anlamadım ya

Mozilla Firefox 55.0 Final / 56.0 Beta 1 / 57.0 Alpha 1 (10.08.17)

bi restart attım düzeldi çok şükür

sağol dostum

• Tamam sevindim.
  • 13 beta 5'i yükledim. ilk izlenimlerim;

-önceki sürümlere göre daha hızlı.
    -opera'daki gibi hızlı erişim gelmiş.
    -tabs on demand gelmiş. sadece seçili sekmeyi yüklüyor. chrome'da da vardı.
  • Firefox 13 release sürüm ftp sunucularında. isteyen yükleyebilir.

ilk değişiklikler google giriş sayfası değiştirilmiş. ve yeni sekme açıldığı zaman gelen sayfa değiştirilmiş.

http://ftp.mozilla.org/pub/mozilla.org/firefox/candidates/13.0-candidates/build1/win32/tr/Firefox%20Setup%2013.0.exe
  • Konu güncellenmiyor sanırım bayağıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2smoke

Konu güncellenmiyor sanırım bayağıdır.

@2smoke, sen bilirsin hocam bu ftp'ye yüklenen sürümlerin sonradan değiştirilme ihtimali var mıdır? Yükleyelim mi yani, resmi olarak açıklanmayan şeylere pek güvenmem de.
  • Roboform eklentisini kullandığım için Mozilla 7 ya da 8 kurulu. Flash oyunlar ve chatroulette açılmıyor. 7 kurdum düzelmedi 8 kurdum düzelmedi. Ne yapmam gerekir?
  • Mozilla 10 indirdim, flash player ve java tekrar yükledim düzeldi.
  • firefox 13.0.1 sürümünü kullananlar varmı varsa yorumlarını alayım. sorun varmı bu sürümde. 12 kullanıyorum şuan iyi ise sorunsuz ise 13.0.1 i yüklemek istiyorum
  • 14.0.1 in eli kulağında. 14.0 değil de büyük ihtimal 14.0.1 olarak yayınlanacak. ftp sunucularına yüklenmiş. net tarih olarak 17/7/2012 olarak düşünülüyordu eğer değişmediyse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alprkrkmz

14.0.1 in eli kulağında. 14.0 değil de büyük ihtimal 14.0.1 olarak yayınlanacak. ftp sunucularına yüklenmiş. net tarih olarak 17/7/2012 olarak düşünülüyordu eğer değişmediyse.

Niye 14.0 değilde 14.0.1 ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quard

quote:

14.0.1 in eli kulağında. 14.0 değil de büyük ihtimal 14.0.1 olarak yayınlanacak. ftp sunucularına yüklenmiş. net tarih olarak 17/7/2012 olarak düşünülüyordu eğer değişmediyse.

bende bilmiyorum arkadaşım. belki 14.0 beta sürümlerde görülen bir hata sebebiyle görece büyük bir düzeltme yapılıp, sürüm numarasını da değiştirmişlerdir. ben FTP ye yüklendiğinden beri 14.0.1 kullanıyorum. 14.0 sürümü hep beta sürümlerdi.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Quard

quote:

bende bilmiyorum arkadaşım. belki 14.0 beta sürümlerde görülen bir hata sebebiyle görece büyük bir düzeltme yapılıp, sürüm numarasını da değiştirmişlerdir. ben FTP ye yüklendiğinden beri 14.0.1 kullanıyorum. 14.0 sürümü hep beta sürümlerdi.

Açıklama için teşekkürler :) Yeni sürüm dediğiniz gibi bugün çıktı

14.0.1 FİNAL ÇIKTI:

http://www.mozilla.org/tr/firefox/new/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quard -- 17 Temmuz 2012; 20:43:11 >

• e hayırlı olsun. baya bir performans gelişimi var sanki...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2D4E48676 -- 17 Temmuz 2012; 21:43:36 >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.