Şimdi Ara

Motosikletler VS Resmi Araç ( Silahlar çekildi Dediğim oldu) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
396
Cevap
11
Favori
7.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hahahaha çok güzel olmuş bu terörist bozuntularına normal vatandaş olsaydı karşılarındaki aslan kesilirlerdi.
  • Bu araçtaki kişilerin İstihbaratçı olduğunu düşünüyorum, o yüzden görün öl denildiğinde ölecek olan vatan için yemin eden kişilerdir, ölmek istemiyorsanız bu kişilere karşı gelmek değil arkanızı dönüp gitmeniz sizin hayata devam etmenizi sağlamış olur..
  • bullx kullanıcısına yanıt
    Hocam haklısınız bu ülkede yaşamak biraz şans faktörüne bağlı.

Herşeyde olduğu gibi buradada iş eğitime varıyor ancak eğitim olmayınca ne kurala uyan var ne saygı duyan.Araba kullananlarda da kural ihlali yapan var fakat bu motorcuların hepsi mi böyle anlamadım ki?

Nerede motorcu var garip garip hareketler hele kaldırımda hızla giden şu kurye,paket servis motorlarına uyuz oluyorum.
  • ABİİ ABİİİ. Ulan ne güldüm gece gece ya
  • hlksnrr kullanıcısına yanıt
    oo onlar tam keko. birde sürerken telefondan manitasına mesaj atıyor, kask da ayağının orda sıkışmış şekilde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bullx -- 16 Ağustos 2016; 4:47:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.big

burada aracın hiç bir suçu yok! bağlantı yolundan girmiş, "sinyalini yakmış", hiç bir ani hareket yapmadan yola katılım yapıyor.

hiç bir suçu yokken o motorcunun yaptığı hareket nedir ? kime vuruyorsun sen ? Arkandaki bir kaç kişiye güvenip araçlara şu hareketi yapmak neden ? efendi sürmen için Polis olduğunu anlaman mı gerekiyor ? Oradaki sade vatandaş olsa başka ne gibi eşkiyalıklar yapacaktınız saygı değer motorcular ?

Bu kadar güvenlik gücünün şehit olduğu bir dönemde Polisin tepkisi daha sert de olabilir. Videoyu çeken ve o başlıkla yayınlayan işgüzar arkadaş ne ayak onu bana bi söyleyin.

Hep görürdük forumlarda "bizi görün" diye slogan atan motorcuları. Artık sizi görmemek elde değil...

Motosikletler VS Resmi Araç ( Silahlar çekildi Dediğim oldu)

ahahah sen bu arabanın yola girişine normal diyorsan daha araba kullanmayı öğrenememişsin yazık

• Ülkenin psikopatlik derecesini anlamak icin güzel bi video olmuş.
    Motosiklet araba filan hic anlamam oraya girmiyorum
    Sadece o adamlar niye o kadar sinirlendi.
    Cocuklari yasindaki motorcularin üzerine niye yürüdü bunu anlamak lazim.
    Motorcunun gecmeyin bekleyin tarzi bi hareket yapmıyor mu ben mi yanlis anladim.

Bu olayin aynisinin bi benzerini yasadim.
    Karsidan karşıya geçerken bi arkadas arabaya yavas yavas der gibi el yapti.
    Adam 45 yaslarinda 15 dk sözlü münakaşa ettiler az daha kavga cikiyodu.

Bu olaydan sonra karşıdan karşıya geçerken şoför koltuguna bakmiyorum bile.
    Yol verirlerse anlamam uzun sürüyor.4 5 sn sonra adamin gec gec diye el yaptigini görüyorum.

Yazimida bi tespitle bitireyim.
    Suan ülkede yobaz ve cahil olarak lanse ettiğimiz kesim cogunlukta.buda 30 60 yas arasinda maximum düzeye cikiyor.
    Suan yobaz kesim altin cagini yasiyor tahmini olarak en az 10 en fazla 20 yil sonra elden ayaktan düşecekler.
    Geriden gelen teknolojiye hasir neşir olan nesil daha etkin olucak olaylara.
    O zamanlar geldiginde bu tür olaylara da daha az rastlariz umarim.

Yazida hicbi parti ismi gecmiyor saptirmayin lütfen.
    Bide noktalama imla ve postun yazilis amacini da sorgulamayin saat baya geç.
    Sözlük entrysi gibi oldu ya baya baya en iyisi bi hesap acayim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende silah çekildi yazınca namluyu motorcunun ağzına verdi zannettim. görüntüleri izledikten sonra keşke verseymiş dedim. Serseri arabanın aynasını kırmak için hamle yapıyor. Araba haksız bile olsa sırf ayna kırma hareketinden dolayı güzel bir dayak atılması gerekirdi. Bu ayna kırma heveslisi Motorcu tiplerin anlayacağı dil budur.

• hemen de korkudan abi abi ye başladılar helal olsun arabadaki adamlara öyle her önüne gelene horoz gibi diklenirsen koparırlar o kafanı bir gün

• Kafa kadar yol ver tabelası var, isterse spin ata ata girer. Geçiş hakkı araca ait. Savunucam diye saçmalamayın.

• Apışıp kalmışlar

• Asrın geri vitesi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoltAction -- 16 Ağustos 2016; 11:52:50 >
  • iyi olmuş dallamalara, o araçdaki normal bir vatandaş olsaydı çoğu arabaya tekme atacak artizlenecekti bunlara böyleleri lazım

edit: Arkadaşlar basın ya da birçok kişi polisi suçluyor silahlar yüzünden ama silah çekilmemiş, kalabalık bir gruba karşı tedbir alınmıştır. silahın namlusu kimseye doğrultulmamış ve karşındakiler sivil polis bu çok normal bana göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihat_, -- 16 Ağustos 2016; 8:45:59 >
  • İti ite kırdırmışlar
  • "Hızlı geliyolarya kontrol amaçlı" sana mı kaldı yolu kontrol etmek dallama ya
  • Aktif Otomobil ve Motosiklet kullanıcısıyım;

Motorcul haksız arkadaş, fermuar kemer falan demeyin hiç, adam mecbur ayrımdan sağa girecek. Sinyalini vermiş ama motorcu bildiğin yol vermiyor. Otomobil ne yapsın sizin kortejiniz bitene kadar dörtlüyü yakıp beklesin mi.

Sadece Motorcular da değil, otomobil sürücülerinde de bu var. Arkadaş sinyal veriyorsun adam senin geçmemen için daha çok gaza basıyor. Ne var yol verirsen? sanki yol istediğimizde adamların karısını kızını istiyoruz öyle tepki veriyorlar.

Sabahtan akşama kadar her sinyal yakana yol versen en fazla gideceğin yere 5dk geç gidersin. Ama kimse trafikte stres olmaz, anana bacına da sövmez.

• Polisi eleştirip aracın trafiğe girişini eleştirenler ya videoyu izlemiyor yada o motor ekibinin içlerinde kendileride vardı. Passat yavaşlamış, sinyal vermiş, frene basıp beklemiş napsın daha sünnet konvoyu gibi bunların bitmesini beklesin 2 dk komik olmayın ya... O arabada eşiyle çocuğuyla normal bir aile olsaydı o kadar adamdan meydan dayağı bile yemişti sürü gibi geziyorlar el kol havalara ilk başta arkadan gelenlerin dayılanmalarına bak, polis iyi yapmış ohhhh yarasın
  • Haketmisler, motorcular o go prolariyla adam olmus geziyorlar

• x2yk X kullanıcısına yanıt
    yaw he he

• Polislerin yaptığı da tam olarak doğru değil ama motorlularda sanki suikast timi gibi kalabalık gezip birde adamların arabasına vuruyor.
    Halbuki araç sinyal vermiş yaptığı bir hata yok girebilirken zorlamışlar aracı sıkıştırıp adamlarda dellenmiş ve ayarı vermişler motorlulara

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.