Şimdi Ara

Motosikletler VS Resmi Araç ( Silahlar çekildi Dediğim oldu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
397
Cevap
11
Favori
7.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Evet arkadaşlar burada hep diyorduk . Kafaya pro takıp seni döverim youtube a atarım diyenler bir gün size de biri silah çeker vururum dönüp bakmam diyen birileri çıkar diye .

Plakadan normal araç zannettiler sanırım bir anda ortalık karıştı

Yorum sizin . Bana kalırsa iki taraf da suçlu ama işte trafikte her gün karşılaştığımız tipler bunlar.

Ha şunu da söyleyeyim 3-5 kere izledim Araç motorcuların geçmesini bekliyor hemen laps diye sağa atlamıyor ama arkadaki motorcu yol verebilecekken inadına hızlanıyor .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 17 Ağustos 2016; 20:17:34 >

• Oh bee şu sıcak adana gününde buz gibi serinledim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Polisin tavrını savunamam ama motorcuların trafikte "ben tanrıyım, bana kimse dokunamaz" tavrına gıcık oluyorum.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 21 Aralık 2020; 5:16:14 >
  • Araç resmi Çakarli ise çakar yakmali uyarı amaçli !!

Motorcuda dengisiz hareketlerde bulunmamali

İki tarafin yaptığıda yanlış bence...
  • Eşkıya ülkesi olduk arkadaş ya. Beline silah takan herkül oluyor. O arabadan inenlerin de bellerinde silah olmasın bakim bu kadar kolay artistlik yapabiliyorlar mı. Pro kamera takıp artistlik yapan motorcular da karşılarına sağlam birisi çıktığında motorsikletle trafikte çok kolay kaçabileceğini bilmese bu kadar kolay artistlik yapabilirler mi. Eğitimle alakalı olduğunu düşünüyorum ben. Sadece okulda verilen eğitim değil daha çocukken özendiriliyoruz silaha, kabadayılığa

• Nasıl da d.t oldunuz

• ders olmasi acisindan guzel bir video, kafada kask olunca herkese dayilanirlarsa sonunda kaski delip gececek de cikar, ayrica pisligine arabaya yol vermiyorlar araba gayet nizami yanasiyor, sirf son anda girsin de dayilanalim demisler taklaya gelmisler

• Süt dökmüş kediye döndüler bir anda.

• Passat önlerine atlamamış zaten gördüğüm kadarıyla sinyali de yanıyordu.

Motorcu gaz kesip araya alabilecekken inadına kapatmaya çalışmış. Kalabalık grup oldukları için özgüven varmış ama karşılarına böyle birşey çıkacağını hiç tahmin etmemişler.

Nihayetinde polisin yaptığı da yanlış o ne öyle bagaj açıp silah çıkartmak vs..

Çıkarılacak sonuç trafikte kimseyle dalaşmamak.
  • Ohhhhhhh buzzz gibiii olduu ortammmm super superrr😄😄😂😂😂😂

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne abi çektiniz be....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • burada aracın hiç bir suçu yok! bağlantı yolundan girmiş, "sinyalini yakmış", hiç bir ani hareket yapmadan yola katılım yapıyor.

hiç bir suçu yokken o motorcunun yaptığı hareket nedir ? kime vuruyorsun sen ? Arkandaki bir kaç kişiye güvenip araçlara şu hareketi yapmak neden ? efendi sürmen için Polis olduğunu anlaman mı gerekiyor ? Oradaki sade vatandaş olsa başka ne gibi eşkiyalıklar yapacaktınız saygı değer motorcular ?

Bu kadar güvenlik gücünün şehit olduğu bir dönemde Polisin tepkisi daha sert de olabilir. Videoyu çeken ve o başlıkla yayınlayan işgüzar arkadaş ne ayak onu bana bi söyleyin.

Hep görürdük forumlarda "bizi görün" diye slogan atan motorcuları. Artık sizi görmemek elde değil...

Motosikletler VS Resmi Araç ( Silahlar çekildi Dediğim oldu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr.big -- 15 Ağustos 2016; 16:24:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Polislerin hatası, trafik ekibi çağırmayıp kimlik+ehliyet kontrolü yaptırmamasıdır.

Çünkü genelde motorsiklet kullananların %90'ınında ehliyet yok, muayene yok, ruhsat yok, plaka yok ve her türlü pis işin içindeler.

Polislerin hatası da küfür edip, darp etmeye çalışmak. Koruma polisi oldukları için, kendilerini çok üstün bir varlık olarak görmüşler, halbuki normal halk ile aynı seviyedeler, teke tek kimliğini bırak sivil ol gel desen hiç biri gelemez, orası da ayrı. Şikayet üzerine kınama cezası alırlar büyük ihtimalle.

hocam bu polisler normal değil bıyıklı kişi erdoğanın koruması aynı zamanda yeğeni muhtemelen diğerleri de özel eğitimli yakın koruma polisleridir adamlar normal bir şekilde giderken artislik yaparsan inerler aşağı,artı malum ülke karışık belki suikastcıdır başka bişeydir

öyle kafana göre 5 kişi bir araya gelip adamı sıkıştırırsan böyle madam yaparlar.Oradaki polisler yerine sen ben olabilirdik belki dayak atarlardı hepsi bir olup,motorcuların mağduruz ayakları bitmiyor şu rezilliği rağmen hala üste çıkan var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fabrizo -- 15 Ağustos 2016; 16:25:17 >
  • Çok fena g.. oldular yalnız. Motorcular suçlu burada adam düzgün bir şekilde sinyalini vermiş aralarına dalmıyor düzgünce girmeye çalışıyor çünkü.
    Abi abi yapma abi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _MaxPayne_ -- 15 Ağustos 2016; 16:26:27 >
  • Polisler dayılanmasa motorcular gaza gelecek bu sefer.
    Adamlara yol vermemişler bu adam nasıl dönecek diye düşünmüyorlar ortalamış yolu gidiyor beyfendi.
    Bunlar birde motorcuların en bilinçli olanları...
  • Vergi ödediğimiz devletin bizi korumak için görevlendirdiği adamlar otomatik silah çekiyor siz soğudum diyorsunuz .
    Motorcunun yaptığı doğrudur yanlıştır ama POLİS silah çekip kabadayılık yapamaz tam aksine yapanlara engel olması gerekir.
  • İyi olmuş valla, herkese asarım keserim dersen biri gelir şişler seni.
  • İyi sabretmiş polisler. O kadar Ada'm motordan inince silah çıkardılar bagajdan, kamera göstermiyor ama arkada bi hareketlilik olmasa çıkarmazlar bagajdan silahları.

Bu motorcular gün geçtikçe rezil ediyor kendilerini. İçimin yağlarının da eridiğini belirtmek isterim.

• Herkesin dediği gibi adam yola katılmadan önce sinyalini veriyor,motorların geçmesi içinde bekliyor ayrıca.Şu hareketler motorculara çok iyi olmuş.Abi abi diye ağlasınlar anca.

İçimin yağları eridi valla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartalus -- 15 Ağustos 2016; 16:33:03 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.